Марафетчица• 29 августа 2024
Заміокулькас. Залила?
Пожовтіла гілочка. Це я його переливаю?
Марафетчица
• 29 августа 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Похоже, что да
И горшок плохой. Он же без дырочки снизу?
Горошок подвійний, з дренажом і дирочками
Марафетчица
• 29 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Или недоливаете. У меня так было
Капець. А як знати?
ПлюшкамиБалуюсь• 29 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
В этом горшке очень легко залить цветы. Я их очень не люблю. Плюс пластик. Он не дышит нормально.
В классических керамических горшках намного легче ухаживать за растениями
Марафетчица
• 29 августа 2024
Поливаю раз в тиждень. Але по звуку чую, що вся вода транзитом тарабанить в нижній горшок
Ответ дляМарафетчица
Капець. А як знати?
Как часто вы поливаете? Я так боялась перелить, что по чуть-чуть поливала раз в неделю. Конда стала пересаживать , а корни и низ очень сухие. Пересадила и теперь поливаю тоже раз неделю, но нормально . По поводу желтых листьев прочла в интернете, что скорее недолив
Марафетчица
• 29 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Поливаю раз в тиждень. Але по звуку чую, що вся вода транзитом тарабанить в нижній горшок.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 августа 2024
Ответ дляLike-995b
Мой ребенок в таких горшках залил именно. Жёлтые листья были
ПлюшкамиБалуюсь• 29 августа 2024
Ответ дляLike-995b
У меня такой же горшок ) но все ок уже
С ними нужно очень аккуратно)
побольшомусекретику• 29 августа 2024
Это явный перелив. Его нужно поливать в жару не чаще 1 раза в 2 недели, осенью и зимой - 1 раз в месяц. Возможно ещё посажен слишком глубоко, клубни должны частично выступать над уровнем грунта, и воду на них не лить - только по периметру горшка.
Закуйовджена життям• 29 августа 2024
Ответ дляМаю рацію
А спатифилум почему почернел, кто знает?
У мене теж чорніють листочки. І скільки їх не було завжли така проблема. Пробувала різний полив, але проблема не усувається
ЛеньГуглить_правда• 29 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
У меня такие листья от жары, а еще может нужна пересадка
Маю рацію• 29 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
А на фитильный не пробовали? Мне его отдали и он мне уже надоедает. Скоро выброшу
ЛеньГуглить_правда• 29 августа 2024
Я поливаю летрм раз в 10 дней. Мне так сказал флорист. Горшок с дырочками, такой как ваш горшок использую как кашпо
Маю рацію• 29 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я свой недавно пересадила. Сделала ему теплице. Набирает листья, один треснул, второй резко почернел
Закуйовджена життям• 29 августа 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Не можу так стверджувати. Коли були вдома, то в квартирі дійсно жарко влітку. Сонячна сторона квартири повністю і нікули ту квітку сховати. Зараз за кордоном, літо максимум +23, в домі+19. Всеодно чорніють.
Єдина Країна• 29 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
Зливайте з нижнього горшка воду одразу після подиву. Це для всіх рослин потрібно. Я також поливаю влітку раз на тиждень, але у мене субстрат спеціальний для сукуленти а та заміокулькасів в стоїть він на підвіконні. Раджу в такий пересадити. Буде менше шансів його заливати і подивитесь якраз на кореневу.
Потужна махіна• 29 августа 2024
Может автор ему почва не подходит. Если вы пишите, что вся вода тарабанит в нижний горшок? Попробовать поливать в ванной раз в неделю или в две недели? Ставить и хорошо проливать почву.
Маю рацію• 29 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
В инете пишут грибок может быть. Надо типа корневином корни обработать. Только я не могу аналог найти
Єдина Країна• 29 августа 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Може протяги + залив? Нестача добрив. Можливо була засушка, а потім надмірно полили.
Марафетчица
• 29 августа 2024
Ответ дляЄдина Країна
Та проблематично кожен раз виймати внутрішній горшок, він дуже щільно сидить, тягну за гілочки, інакше достати його не можу. От тільки що виковиряла, води всередині було не дуже багато, десь 100 грам, але дно внутрішнього горшка все мокре від конденсату.
Марафетчица
• 29 августа 2024
Ответ дляПотужна махіна
Грунт для сукулентів, наче такий і має бути.
Проблема в тому, щотой внутрішній горшок дуже складно витягнути, щільно сидить. Я кожен раз тягну за самі пагони, напевне це теж не добре.
Дівчата, А зараз можна пересадити в інший горшок, чи краще до весни його вже не чіпати?
Єдина Країна• 29 августа 2024
Ответ дляМарафетчица
Краще зараз. Краще йому один раз стрес від пересадки, ніж півроку стресу.
Єдина Країна• 29 августа 2024
Замішайте йому такий субстрат. Мій і ньому росте гарно, не заливається. Небо і земля порівняно з тим, де був до цього.