Фляшка на трьох• 29 августа 2024
Довідки і щеплення. Це перші дзвіночки?
Сьогодні нам в шкільній групі написали, дітям, у яких нема щеплень, і яким відповідно не видадуть довідку, готуватися до навчання дистанційно/сімейно/екстернат.
Поки мене це не стосується. Але наводить на деякі роздуми. А чи не буде трохи пізніше так же категорично з іншими щепленнями? Ковід і подібні?
Файна дівка• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Яка може буде статистика в країні в який розповсюдження таке явище як придбання довідок про вакцинацію)) Про що це ви
Яка може бути статистика, коли вакцинованій дитині, в жодному разі не запишуть в карту діагноз - кашлюк.
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляФайна дівка
так а де я писала про статистику)
Добро с Кулаками• 29 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
статті 27, 49 наприклад. війдрийте документ і почитайте.
Ну так прочитайте уважно ці статті, і побачите, що їх порушують ті, хто не вакцинуються..а то якось ви читаєте через слово
Аноним НаВсеГда• 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
Цитата : Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється
Ч 2 ст 15
Школа це не дитячий заклад. А якщо зробити запит на ліцензію вашої школи, то там такееее цікаве виявляється 🙈
Стрекозей• 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
До дитячих относятся по закону - виховні, навчальні та оздоровчі
Школи до них ніколи не відносились, чи я пропустила якісь зміни? Можна посилання
Аноним НаВсеГда• 29 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
Це в вашій школі перший рік.
Мій син вже в 9 класі. Два рази (ще до ковіду) його відсторонили від навчання на місяць і більше із за відсутності другої вакцини від корі.
Всі інших вакцинації були зроблені.
А чому ви просто не зробили аналіз на антитіла?
Стрекозей• 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
Откройте закон, там есть все дефиниции
Все дефиниции прописаны, где там школа? Напишите пожалуйста, возможно я что-то упустила
Стрекозей• 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
Откройте первую часть ст 15, там указаны учреждения которых она касается
Для школи потрібна довідка, в якій ні слова про щеплення
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляСтрекозей
ну як же немає, окремий рядок
Сама форма
Каркуша Клара• 29 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
серйозно? Контитуція гарантує права і свободу вибору. мій вибір = не вакцинувати дитину. в садочок, в школу педіатр видає довідки 086. ніяких додаткових вимог.
Добро с Кулаками• 29 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Так не вакцинуйте і сидіти вдома - ваш вільний вибір.Мій вибір бути в оточенні вакцинованих
Каркуша Клара• 29 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
то вакцинуйтесь і сидіть вдома. моя дитина ходить до школи. а я - на роботу. без вакцин.
Добро с Кулаками• 29 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Закон про захист від інфекційних хвороб вакцинованим дозволяє ходити в колектив, невакцинованим ні. Так що ваш вільний вибір,
Каркуша Клара• 29 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
коли це закон був вищим за конституцію?
Добро с Кулаками• 29 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
коли це закон був вищим за конституцію?
Так прочитайте нарешті ви ті статті правильно. Ніхто ваш вибір не обмежував ,але кожен вибір має свої наслідки
Каркуша Клара• 29 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
я вже більше 10 років не маю жодних наслідків. отже, читаю правильно. мені не відмовили ні в садочку, ні в школі. які наслідки мають бути??
Добро с Кулаками• 29 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Для вас конкретно ніяких, і дай Боже щоб так і далі було
Колишня муза• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
ну як же немає, окремий рядок
Сама форма
З 25.07.2024 введено новий бланк.
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляКолишня муза
З 25.07.2024 введено новий бланк.
це не вона?