Фляшка на трьох• 29 августа 2024
Довідки і щеплення. Це перші дзвіночки?
Сьогодні нам в шкільній групі написали, дітям, у яких нема щеплень, і яким відповідно не видадуть довідку, готуватися до навчання дистанційно/сімейно/екстернат.
Поки мене це не стосується. Але наводить на деякі роздуми. А чи не буде трохи пізніше так же категорично з іншими щепленнями? Ковід і подібні?
Альфасамка• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
то ви наче не розмножуєтесь, вам не треба
мене клоуни в пузату не пускали 3 роки тому.
Невидимка Майя• 29 августа 2024
Здається, це давно так. Мене вічно колупають з тими щепленнями, але якось вирулювала досі. Так категорично, що аж до недопуску до навчання не було. Зараз уже почала робити дітям, всіх немає.
Добро с Кулаками• 29 августа 2024
Ответ дляАльфасамка
лох не мамонт
Ви працюєте на порадниці....у кожній темі ви є...і головне ж експерт у всьому ж..що війні, що електроенергії, що навчанні...спеціаліст широкого профілю
Добро с Кулаками• 29 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Як щеплення можуть запобігти епідемії ? Ви просто повторюєте якісь фрази, а критичного мислення зовсім немає ? Щеплена людина буквально відштовхує від себе бактерії і віруси? Чи не передає їх іншим?
Щеплення - виключно особиста відповідальність , лише відносно власного здоров´я.
А ви вмієте критично мислити, якщо читати ваш комен то не дуже
Добро с Кулаками• 29 августа 2024
Ответ дляКаркуша Клара
дурня. шеплення - це справа добровільна. Конституцію читайте.
а от отримання освіти - це обовязково
В конституції так і написано?
Захекалася читать• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Ви не розумієте що в країні війна, я, наприклад дуже рада що про це хтось думає й почались обмеження. Бо нам ще не вистачає крім всіх наших проблем епідемії поліомієліту. корі чи дифтерії. Тому якщо немає щеплень сидіть вдома нема що ходить в люди.
Дали кабинет с плесенью, частично без мебели,поломанный принтер,скидываемся крупными суммами на ремонт и шторы-это так думают про детей??? Вот реально смешно. Карманы набивают, дети на последнем месте для них. Вот как в таком состоянии класс допущен до учебы-это забота о детях?
Царевна в уггах• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Яка у Вас освіта та спеціальність? У військових всі щеплення? Чому тоді воювати беруть без щеплень?)
ПотеряласЯ Я...• 29 августа 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Що саме цікаве - як тільки дитині виповнюється 18 - всім навкруги в один день стає пофіг на її щеплення))
У моєї молодшої не всі щеплення за календарем, за станом здоровʼя вакцинувати почали в 9 років. Брали довідку в школу і педіатр сказала: зробіть ще 2 щеплення, бо нас(лікарів) ругають
Тобто, у нас щеплення роблять, щоб план дитячої імунізації виконати, щоб показник відсотковий був «як треба». А те, що потім дорослі після 18 можуть бути взагалі не вакциновані і «дуже небезпечні для суспільства» вже не має значення.
Захекалася читать• 29 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Ну вы явно не медик. В 1890-1910 грн в одной семье умерло 13 детей! Один от оспы,один от туберкулёза,два от кори,один от коклюша,остальные по другим причинам...
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Ви зараз намагаєтесь маніпулювати, але не треба. Те що воювати беруть без щеплень це теж проблема.
Царевна в уггах• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
То яка у Вас освіта та спеціальність?
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
То яка у Вас освіта та спеціальність?
ви хто? Вам може мою адресу домашню написати чи прізвище?
А шо сталося?• 29 августа 2024
Ответ дляБува і таке
Ви напевно дуже прогресивнийепідеміолог?! Вперед розганяти цих дармоїдів, що такого напридумували!
Царевна в уггах• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
А хто Ви, що вирішуєте ’Бо нам ще не вистачає крім всіх наших проблем епідемії поліомієліту. корі чи дифтерії. Тому якщо немає щеплень сидіть вдома нема що ходить в люди. ’? Я так розумію, що відповіді не буде))) Людина без освіти сидить на сайті і розказує, куди і кому йти)
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
ну тут всі дорослі люди) йдіть куди вам хочеться)) й до душі.
Стрекозей• 29 августа 2024
Ответ дляSo_so
Цитата : Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється
Ч 2 ст 15
А школа тут до чого?
Каркуша Клара• 29 августа 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
В конституції так і написано?
статті 27, 49 наприклад. війдрийте документ і почитайте.
Царевна в уггах• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Освічені люди самі вирішують, куди йти і що робити.
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
ну це якщо в лісі, то так, якщо в нормальній цивілізованій країні, то є ще законодавство. Але про що я, нам до цивілізації ще довгий шлях. Якщо у нас більшість населення не розуміє навіщо потрібна масова вакцинація.
Царевна в уггах• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Особливо цікаво читати людей, які, окрім стандартних фраз, нічого не можуть пояснити.
Царевна в уггах• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Ви стверджуєте, що щеплення захищають від захворювань/епідемій. Скільки разів ви переглядали офіційну статистику і наукові роботи з цього питання? Можете поділитися конкретними джерелами, які підтверджують це твердження?
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
так в гуглі все є)) ви ж не хочете, щоб я свій час витрачала на пошук інфи в гуглі. У кого є освіта хоча б середня то той ще зі школьної програми це все знає, це дуже прості базові речі. Як приблизно ази математики, а це ази біології середньої школи
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Яка може буде статистика в країні в який розповсюдження таке явище як придбання довідок про вакцинацію)) Про що це ви
КаРаКаТиЦа• 29 августа 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Відкрийте календар і порахуйте бцж, гемофвлтна , кпк 2 а не 1, акдс 3 тільки до 6 років, а потім ще в 12 і 17 років
Ви рахуйте , там не всі обов´язкові
Царевна в уггах• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Давайте статистику по іншим країнам. Що там пишуть?
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
все в гуглі є) ви ж з освітою вмієте користуватися інтернетом там пошуком?
Царевна в уггах• 29 августа 2024
Ответ дляЖена миллионера
Кожна Ваша відповідь доводить мою думку.. точніше, дає відповідь на моє запитання)
Жена миллионера• 29 августа 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Амінь. я не хочу нічого нікому доводити. Це моя думка на форумі. А ви вже самостійно вирішуєте що вам робити чи не робити з власними дітьми))
Я инженер, меряю от 1• 29 августа 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ви рахуйте , там не всі обов´язкові
Бцж не обов´язкова, 2 кпк не обов´язкові? Гемофвлтна не обов´язкова?