Просто звязда• 29 августа 2024
Розподіл нерухомості
Ситуація така - є жінка і двоє дорослих дітей, син та донька. Жінка на заробітках , скоро буде повертатися до України. Вона має три квартири - дві двокімнатні та одна однокімнатна, між дітьми розділила по двокімнатній, а однокімнатну здавала. Син має дітей , донька не має дітей. Син купив собі окремо квартиру , а та двокімнатна - думав буде його дітям. Жінка планує повернутися та жити в двокімнатній квартирі яку залишила сину, а однокімнатну далі здавати. Що скажете по даній ситуації?
ДелиВерка• 29 августа 2024
Если это её квартиры то конечно можно в любой момент забрать, но ведь справедливо было каждому ребёнку по квартире а теперь давай-возвращай.
Просто звязда
• 29 августа 2024
Ответ дляRiesling
А ви напевно жінка сина?)
Так. Я пропонувала продати однокімнатну- докласти грошей наших і купити двокімнатну, а залишити дітям нашим двокімнатну. Ми економили завжди щоб купити окрему квартиру, донька жінки - витрачала на себе багато грошей.
Ответ дляПросто звязда
Ви собі економте, як хочете.
А на чужу квартиру нема чого роззявляти рота.
Когда разделяли квартиры между детьми обговаривали это как подарок или временно пожить, пока нет своего? Если как подарок, то зависит от того использует ли сын сейчас эта двухкомнатную квартиру. Если нет, то мать вполне может там пожить пока дети сына не выросли. А потом перебраться с свою однокомнатную.
Мушля з Криму• 29 августа 2024
Ответ дляПросто звязда
Я так понимаю, все три квартиры оформлены на мать, она и решает, что с ними делать
мистерЛяпсус• 29 августа 2024
Ответ дляПросто звязда
а ви хто? в цій історії
Патика-мотика• 29 августа 2024
То переходьте в цю двокімнатну
А якщо донка буде казати, що це погано, то скажіть, що жити немає де(придуйте якусь історію з квартирою) і переходьте до сестри в 2 кімнатну разом з дітьми
Один тиждень і донька мамі всю душу витрясе, а ви мовчіть і будьте тихенька
ЧорноброваЯ• 29 августа 2024
Ответ дляПросто звязда
Т.е. сейчас получится, что дочь будет с материной квартирой, а сын с пустым местом, потому что вы и сами купили жилье? Неприятно. Но если жилье мамино, то она имеет право. Ровно как и имеет большую вероятность получить в ответ такое же отношение.