Кусман Сиру• Изменено 29 августа 2024

Куди водити дитину 2.5 років: в садок чи на розвивашки з мамою? Завершення ГВ

Є заняття розвивашки 1 година в день
Мами збираються з дітьми і вчитель показує що робити
Або в садочок до обіду. Маю старшу дитину, школяра і багато гуртків в нього після обіду
Проблема тільки в тому шо дитина ще має ГВ на сон..
в мене ідея, що в садочку буде дивитись на інших дітей і забуде взагалі про ГВ
Хтось пробував? Чи працює це?
Викасикрет• 29 августа 2024
На развивашки с мамой я бы не водила категорически. Сама суть этих развивашек, чтоб мама выдохнула тот час, а ребенок сменил картинку и окружение.

Коко На Страже• 29 августа 2024
Яка мета? Що саме ви хочете отримати? Якщо час для себе, то садок. Якщо щось цікаве і якісь нові ігри, то розвивашки.
Пописанная парта• 29 августа 2024
В саду будет больше пользы. Вы так и не бросили на, сколько тем было.
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже
В ідеалі я хочу мати вільний час
Але буду робити так як краще для дитини…
Викасикрет• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
В ідеалі я хочу мати вільний час
Это вы решаете, как ему лучше, он не знает вообще.
Зоркая Зорро• 29 августа 2024
Зачем до такого возраста ребенка грудью кормить О_о
Альфасамка• 29 августа 2024
маму точно треба на розвивашки

Настасья Пицун• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
В ідеалі я хочу мати вільний час
Пробуйте в садик водить сначала, если не зайдет - тогда развивашки
Коко На Страже• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
В ідеалі я хочу мати вільний час
Тоді є сенс вибрати гарний садок і поступово адаптувати дитину.

Ваша ідея про закінчення гв за рахунок садочка просто смішна. Ви додому теж візьмете інших дітей, на яких треба дивитися, щоб не хотілося груди?
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляПописанная парта
Залишила лише на сон
Інші хаотичні годування вже позбулися

Але знаєте, треба завжди мати з собою з їжі
Якщо кудись їхати- треба мати судочок з їжею, бо кожну годину просить їсти
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляКоко На Страже

Ось сьогодні гуляли на вулиці
Годину нормально.. потім знову хоче їсти
Треба постійно щось пихати в рота, брати перекус бо вередує коли голодний
А коли голодний згадує за грудь
Треба чимось відволікати.. але вже легше ніж місяць тому було..
Я погнала• 29 августа 2024
В садок, як дитину не жалко.
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
В садок, як дитину не жалко.
Жалко.. жалко
Тому і питаю про варіант щоб було найкраще для дитини
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
В садок, як дитину не жалко.
Я тільки приватний розглядаю
Найкращий
В державний не поведу
Я погнала• 29 августа 2024
Авторе, ну який садок в тривоги? Знущання над малечею.
Хіба шо виходу іншого нема.
Знаю бакси• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Я тільки приватний розглядаю
Найкращий
В державний не поведу
Я за приватний садок.
Впораюсь зі всим• 29 августа 2024
В 2,5 развивашки уже вроде без мам должны быть... а то и не сильно понятно, за что там платить.
Заканчивайте гв и, если хорошо ходит на горшок, хорошо говорит и может оставаться без вас - можно и в сад, поначалу на полдня, чтоб адаптировался.
Коко На Страже• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ось сьогодні гуляли на вулиці
А коли голодний згадує за грудь
Раз легше, значить, ви на правильному шляху. Садок не дасть вам чарівної таблетки від гв, навпаки - від стресу в нових умовах дитина може почати просити груди частіше.
Спокойно і поступово завершуйте і йдіть в садок, або, якщо маєте кошти на приватний, розгляньте за ці гроші няню.
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
До речі, тут рекомендували забрати груди і шоб перекричав
Так не виходить.. дитина тоді стала дуже плаксива, нервова, постійно за мною бігала і ще більше груди просила… я дала знову бо не витримувала, жалко дитину
Зараз місяць пройшов… він заспокоївся і нормальним став. І якось він сам прибрав ті годування серед дня
Але на ніч завжди просить груди

автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Балакає реченнями
Переказує улюблені казки
На горшок ходить вже 6 місяців
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ви думаєте, я не хотіла щоб він груди перестав їсти ? 😂 я вже 6 місяців борюся з цим
І дійшла тільки до етапу завершення хаотичного годування
Томатико• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ось сьогодні гуляли на вулиці
А коли голодний згадує за грудь
Перевірте здоров´я дитини це не нормально хотіти їсти що години. Гв він вже точно не наїдається і толку від нього немає геть.
Магиня• 29 августа 2024
Годуйте до 16.
дамаАмстердама• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
В ідеалі я хочу мати вільний час
1 до 3-х лет сад КАТЕГОРИЧЕСКИ не рекомедован (кроме мать одиночка и голод в доме)
2 с мелкими обучение - индивидуальное (гуглим психологию детей!)
3 время на себя - найти того кто за ручку и активно общаясь будет выгуливать дитя.. а вы отдохнете...
ВундерКИНГ• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Залишила лише на сон
Інші хаотичні годування вже позбулися

Дитина в такому віці вже нормально харчується, а не щогодини
дамаАмстердама• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Але на ніч завжди просить груди
Проконсультируйтесь с педиатром! ЧТобы не вредить ребенку.. может дитя тревожное..
Мрії у вирії• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Залишила лише на сон
Інші хаотичні годування вже позбулися

Він у вас на майданчику груди вимагає?
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Він у вас на майданчику груди вимагає?
Ось гуляє а потім через 1.5 години вередує- це значить шо треба дати їсти
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМрії у вирії
Він у вас на майданчику груди вимагає?
Так
Буває таке шо просить
Треба відволікати його
Змінити діяльність- тоді забуває за груди
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляТоматико
Ні, в дитини харчова розпущеність. Маю надію, що не компульствний розлад