Кусман Сиру• Изменено 29 августа 2024

Куди водити дитину 2.5 років: в садок чи на розвивашки з мамою? Завершення ГВ

Є заняття розвивашки 1 година в день
Мами збираються з дітьми і вчитель показує що робити
Або в садочок до обіду. Маю старшу дитину, школяра і багато гуртків в нього після обіду
Проблема тільки в тому шо дитина ще має ГВ на сон..
в мене ідея, що в садочку буде дивитись на інших дітей і забуде взагалі про ГВ
Хтось пробував? Чи працює це?
Мрії у вирії• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ось гуляє а потім через 1.5 години вередує- це значить шо треба дати їсти
Годуйте зранку більше. Якщо правда, що ви залишили лише ГВ на сон, то не важко буде забрати і його. Але мені здається, що у вас не лише перед сном воно

Томатико• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Це ви самі придумали вередує значить їсти хоче?! Може ви його до цього і привчили?! ГВ так довго. Так щей не правильне харчування. До лікаря походу треба вам.
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ось сьогодні гуляли на вулиці
Годину нормально.. потім знову хоче їсти
Треба постійно щось пихати в рота, брати перекус бо вередує коли голодний
А коли голодний згадує за грудь
Треба чимось відволікати.. але вже легше ніж місяць тому було..
Якщо дитина повноцінно харчується, в дитини не має проблем з жкт, відхилень і тд, вона без проблем 3-4 годин може бути без їжі
Ви своїй дитині щоразу такими перекусами піднімаєте інсулін в крові, потім буде вона буде мати інсулінорезистентність це раз
По друге, налагодьте харчування, бо то є не норма для нормотиповоі здорової дитини.
Томатико• 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Ні, в дитини харчова розпущеність. Маю надію, що не компульствний розлад
Ну мені здається що до лікаря треба мамі.... Судячи з її коментарів
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Залишила лише на сон
Інші хаотичні годування вже позбулися

Але знаєте, треба завжди мати з собою з їжі
Якщо кудись їхати- треба мати судочок з їжею, бо кожну годину просить їсти
Це не норма!!!
Пожалійте дитину свою, бо вона буде мати проблеми зі здоровʼям в майбутньому
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляТоматико
Так, у мами теж не все ок, це видно з її відповідей.
Але ж вона калічить свою дитину
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Але ж вона калічить свою дитину
Розкажіть шо не так по пунктам

Мрію про космос• 29 августа 2024
Як людина толерантна і жінка, яка сумлінно вигодувала до року-року з копійками 3 дітей, скажу… wtf 😳 2,5 балакає, на горщик з півроку, але їсть щогодини і на вулиці груди шукає😕
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Розкажіть шо не так по пунктам
Вище написала
Ви дитині кожного разу затикаєте рот їжею, коли вона нервує.
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Вище написала
Ну не зовсім так
Але коли пропоную їжу вона не відмовляється
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ну не зовсім так
Дитина в 2,5 роки повинна повноцінно їсти 3 рази. І мати 1-2 перекуси між основними прийомами їжі.
Все.
Не кожну годину.
Навіщо пропонуєте їсти?
Бо так простіше всього заткнути дитину.
Ви розумієте, що щоразу в дитини сахар в голові починає підніматися?
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Все.
Не кожну годину.
Навіщо пропонуєте їсти?
Бо так простіше всього заткнути дитину.
Тепер зрозуміла
Виходить що я маю годувати в 9:00, 13:00, 16:00, 18:00
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Тепер зрозуміла
Я не знаю режиму вашої дитини
Моїй 2,6 їсть о 7,30; 12.30; 16.00; 19.30. Іноді перед сном може випити півсклянки кефіру або какао.
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Я не знаю режиму вашої дитини
Дякую вам дуже
А що на сніданок ви завжди даєте
Напришіьь приблизно те що вона любить у вас
Дякую
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Я не знаю режиму вашої дитини
А коли лягає спати? О котрій годині? Вночі не прокидається?
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Дякую вам дуже
А що на сніданок ви завжди даєте
Дякую
Вчора
Сніданок:сирники з медом, + малина і голубіка
Обід: суп овочевий(картопля, броколі морква, спаржа, перець, горошок, кукурудза з фрикадельками) + кусок домашньої піци + помідори чері.
Перекус : творог + печиво домашнє + банан + грушка
Вечеря : каша оркішова + котлета рибна + огірок + терта морква.
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ні. ГВ звернула в рік. Спить всю ніч з 1,2 років.
Сон з 10 до 7.
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Вчора
Мій Творог взагалі не хоче їсти
Хіба що млинці
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Вчора
Дуже класне меню

Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Мій Творог взагалі не хоче їсти
Хіба що млинці
Мої їдять звичайну їжу.
Не їсть, значить не голодний. Спеціально не готую для однієї дитини.
автор Кусман Сиру • 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Вчора
Де ви берете ідеї до правильного дитячого харчування
Мені б якби список страв , меню
Пописанная парта• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Залишила лише на сон
Інші хаотичні годування вже позбулися

Это не нормально есть каждый час,у него же ожирение будет,яблоко,печенье,йогурт,зачем судочки?
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Мені б якби список страв , меню
Ніде. Дитина їсть те, що їдять всі.
Магиня• 29 августа 2024
Ответ дляПописанная парта
Не можна кожного часу їсти!!!
Буде інсулінорезистентність 100% від того, що постійно скакав цукор
Пописанная парта• 29 августа 2024
Ответ дляМагиня
Не можна кожного часу їсти!!!
Вообще -то я так и написала
Пописанная парта• 29 августа 2024
Ответ дляКусман Сиру
Мені б якби список страв , меню
Без перца,острых специй,не жареное,не жирное,не копчёное. Вы что едите,то и ему давайте,только облегчённое.