Мальдивирую• 29 августа 2024

Хто воює з сусідами в селі, зайдіть будь ласка

Ситуація наступна. В мене в селі будинок, город 10 соток він весь огороджений сіткою, на яку ми завжди (40 років) садимо квасолю яка в´ється, щоб не ставити тики. На всю землю є право власності.
По сусідству, люди користуються городом але власниками землі не являються.
Посадили вони під саму мою сітку впртик кукурудзу і квасолю на тики, на город вже місяці два не приходять, їх тики впали на мою сітку і відповідно вся квасоля пеперлелася.
Тепер щоб звільнити якось одну від одної потрібно одну з квасоль знищити, тобто повідривати стебла з зеленими квасолинами.
Що мені робити?
Я вже розпутувала коли вона тільки почала рости але це дуже багато, майже 50 метрів сітки. Повиривати їм все нафіг щоб більше так не садили?
Дякую всім, хто дочитав і дасть пораду.
Я не скандалістка але з такими безсовісними людьми по іншому не виходить.
#Пойду_кгадалке• 29 августа 2024
Ответ дляязззззь!!!
Палки
А я к можна на палки посадити квасолю і кукурудзу?
Мочалкин блюз• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Тому що приватний будинок в мене і земля моя відгороджена. Вони просто користуються городом сусідів, які померли
Заздрите, що не ви?
Пік Антна• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Вона ще зелена і всю відразу не збереш
Созреет- собирайте первой
автор Мальдивирую • 29 августа 2024
Ответ дляСама не знаю
І? Я б зібрала все, що на моїй стороні і не парилася б.
Воно все сплелося. Я йому весною говорила, що так буде.
#Пойду_кгадалке• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Вона ще зелена і всю відразу не збереш
Ну так не збирайте всю, збирайте частинами, чекайте, доки поспіє.
Пік Антна• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Так вона мені не потрібна
Зачем, сажали?
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ну кто покупал сетку и ставил, того и забор
Ну так зараз сусіди захочуть на цій самій межі поставити свій. То їм автора зламати і викинути?
автор Мальдивирую • 29 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
У наших сусідів каьачки і гарбузи до нас тікають, малина прорвалася. Натомість сусідам дістаються наші горіхи і навіть вироград.
Вони нам на сусіди, вони просто користуються городом поруч. З сусідами в мене все нормально
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Що таке ’тики’?
Патики, від яких відпав перший склад по ходу.
#Пойду_кгадалке• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Так вона мені не потрібна
Так не збирайте.
Нервогенератор• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Половина зеленою. Комусь проблема, відсутність світла, а в мене така
Зелену можна заморозити. Вона навіть краще сухої
автор Мальдивирую • 29 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Що таке ’тики’?
Палки високі для квасолі, що в´ється
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Так вона мені не потрібна
То не рвіть.
автор Мальдивирую • 29 августа 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Проблема року
В кожного своя
Мочалкин блюз• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Самі в заголовку написали про сусідів, а тут до слів придераєтесь
Кумедна• 29 августа 2024
Забор общий. Чего они не имеет права садить фасоль на забор, а вы имеете.
Вы им повырываете, завтра вам повырывают.
язззззь!!!• 29 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
https://www.google.com/search?client=ms-android-hm...
Стебель березы• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Так вона мені не потрібна
Так рвіть скільки потрібно. В чому взагалі проблема?
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Квасоля в´ється, їй треба підпорка.
#Пойду_кгадалке• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Палки високі для квасолі, що в´ється
Ну, як ці чужі палки впали на ваш город, то підніміть та перекиньте на чужу частину.
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
От ваші квасолі подружилися, мирно співіснують, а ви не можете.
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Ну ясно, хороші сусіди - мертві сусіди.
#Пойду_кгадалке• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Так вона мені не потрібна
Так що ви взгалі хочете?
Вчителька з мікрорайону• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Надуманная проблема. Сколько вам надо той квасоли? Чтобы как гречки?
Жадность фраера
Собираете свой обычный урожай, остальное соседям останется. И вам хорошо и им.
автор Мальдивирую • 29 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Ви паркан поставили на межі, від того межа вашою особистою не стала. Відступили б метр, от тоді б права качали.
А сітка чия?
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
А сітка чия?
Заберіть свою сітку.
Кидаю курити• 29 августа 2024
Боже це так мило
автор Мальдивирую • 29 августа 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Так вони ж на свої території посадили
І вона вся впала на мою сторону і лежить на моїй квасолі
#Пойду_кгадалке• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Так перекиньте на чужу сторону, хай там лежить. Не розумію, що вам взагалі треба.
Пік Антна• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
А сітка чия?
Автор, разве можно впритык к забору что то садить? Вы тоже нарушаете.