Мальдивирую• 29 августа 2024
Хто воює з сусідами в селі, зайдіть будь ласка
Ситуація наступна. В мене в селі будинок, город 10 соток він весь огороджений сіткою, на яку ми завжди (40 років) садимо квасолю яка в´ється, щоб не ставити тики. На всю землю є право власності.
По сусідству, люди користуються городом але власниками землі не являються.
Посадили вони під саму мою сітку впртик кукурудзу і квасолю на тики, на город вже місяці два не приходять, їх тики впали на мою сітку і відповідно вся квасоля пеперлелася.
Тепер щоб звільнити якось одну від одної потрібно одну з квасоль знищити, тобто повідривати стебла з зеленими квасолинами.
Що мені робити?
Я вже розпутувала коли вона тільки почала рости але це дуже багато, майже 50 метрів сітки. Повиривати їм все нафіг щоб більше так не садили?
Дякую всім, хто дочитав і дасть пораду.
Я не скандалістка але з такими безсовісними людьми по іншому не виходить.
Що мені робити?
Дякую всім, хто дочитав і дасть пораду.
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ну так паркан же не ваш особистий.
З сусідами треба дружити і миритися. Якщо вони не приїдуть, зберете їхню квасолю і кукурудзу - вам краще.
короткопамятна• 29 августа 2024
Сорвите стручки со своей стороны, и в чем их вина,ваша фасоль растет точно так же
Мальдивирую
• 29 августа 2024
Ответ дляСама не знаю
Чим їхня квасоля Вам заважає?
Вона вся з тиками на моєму паркані і відрвідно на моїй квасолі. Вони вже зрослися
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Чому паркан ваш?
Пік Антна• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Так собирайте всю
Мальдивирую
• 29 августа 2024
Ответ дляНервогенератор
Які у вас проблем...Ви серезно?
Зберіть свій врожай і все.
Половина зеленою. Комусь проблема, відсутність світла, а в мене така
короткопамятна• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Рвите все,что на вашей стороне
Сама не знаю• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
І? Я б зібрала все, що на моїй стороні і не парилася б.
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
У наших сусідів каьачки і гарбузи до нас тікають, малина прорвалася. Натомість сусідам дістаються наші горіхи і навіть вироград.
Мальдивирую
• 29 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Ну так паркан же не ваш особистий.
Як не наш , якщо приватний будинок і сітка вся за наш рахунок. Мені їхнього не потрібно але і моє нищити не дам
Творческий типаж• 29 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Чому паркан ваш?
Ну кто покупал сетку и ставил, того и забор
Мальдивирую
• 29 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
В мене вона росте на моїй землі.
Мальдивирую
• 29 августа 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Чому паркан ваш?
Тому що приватний будинок в мене і земля моя відгороджена. Вони просто користуються городом сусідів, які померли
Вам телефонограмма• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Ви паркан поставили на межі, від того межа вашою особистою не стала. Відступили б метр, от тоді б права качали.
ЖующаЯКонфету• 29 августа 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Що таке ’тики’?
Может тики, нервные, у автора
короткопамятна• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
В мене вона росте на моїй землі.
Та понятно,что на вашей,все что на вашей,то ваше. Вы же не знаете свою фасоль поимённо.
Мальдивирую
• 29 августа 2024
Ответ дляПік Антна
Так собирайте всю
Вона ще зелена і всю відразу не збереш
Мочалкин блюз• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Так вони ж на свої території посадили
короткопамятна• 29 августа 2024
Ответ дляМальдивирую
Вона ще зелена і всю відразу не збереш
Тю,бля..так когда созреет соберете
Мальдивирую
• 29 августа 2024
Ответ длякороткопамятна
Рвите все,что на вашей стороне
Так вона мені не потрібна