Вероятненько• 30 августа 2024

Чиї діти носили брекети? Скажіть скільки років/ місяців вони їх носили?

Як часто підтягували дуги? При їх знятті теж оплачували за цю процедуру?
Ручки-Крючки• 30 августа 2024
Дуги каждый месяц. У меня носит одну челюсть 10 месяцев, вторую 8. Виден результат, но врач пока не будет снимать. Сказал сразу еще, что год точно
Бутерброд з ікрою• 30 августа 2024
підтягувати раз на місяць, носить 8 місяців, зняття платне
parele• 30 августа 2024
Дочка носила с 16 до 18 лет. Каждый месяц коррекция. Сейчас ей 31, ходит с ретейнерами, похоже, они навсегда)
Сусідка зверху• 30 августа 2024
4 месяца. Да.
...аяприкольная• 30 августа 2024
І син, і я носили одночасно. У нас самолігуючі були, підтягували раз у два місяці, носили рік. Зняття платне
Блискавка• 30 августа 2024
Два года бр. А сейчас ретейнеры- 8 лет. Но, у дочки вперед верхняя челюсть была выдвинута. Если нет пробл с прикусом, все быстро будет
автор Вероятненько • 30 августа 2024
Ответ дляparele
Тобто їх роками носити ( ретейнери)?
Дверной_Проем• 30 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Тобто їх роками носити ( ретейнери)?
Знакомая сняла брекеты и сказала ретейнеры навсегда
Царевна_несушка• 30 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Тобто їх роками носити ( ретейнери)?
Ретейнери це не лікування а фіксація результатів. Їх можуть знімати тільки якщо проблеми були несуттєві і брекети носили в підлітковому віці. А так їх назавжди дуже часто ставлять.
parele• 30 августа 2024
Ответ дляВероятненько
Тобто їх роками носити ( ретейнери)?
Ну да)
Зубы имеют свойство возвращаться на место.
Наталя-e9ac• 30 августа 2024
4 роки
підтягували раз в місяць
оплата була комплексна за все відразу, потім все було безкоштовно
в нашому випадку ми у великому плюсі
Пліткарка• 30 августа 2024
Дочка носила ровно год.
Оплатили сразу 54 тысячи и больше никаких оплат при посещении.
автор Вероятненько • 30 августа 2024
Ответ дляНаталя-e9ac
4 роки
підтягували раз в місяць
в нашому випадку ми у великому плюсі
Після 4ох років зняли,то які були результати? Чи не звернувся зубний ряд в той же самий стан як і було?