Не служанка• 30 августа 2024

Болит голова 3 дня. У кого так же?

Что там в природе или буря случилось снова? Ужас, три дня на обезболе(
Амбасадор щастя• 30 августа 2024
Сьогодні тисне за вухом правим , таке як щось передавлено в голови в шиї, і висок правий

пАлАвинкА• 30 августа 2024
Да, у меня тоже
Куда ж без меня• 30 августа 2024
В мене вже днів 5, давить на голову, ліва півкуля, але я пов´язую це з остеохондрозом бо вся ліва сторона болить від ніг до голови.
автор Не служанка • 30 августа 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Точно! Саме таке відчуття! Щось в одному місці кожний раз різному. Тисну пальцями
АдеКВАтная• 30 августа 2024
Мигрени какраз до 72 часов приступ бывает.
Цирк на дроті• 30 августа 2024
У меня тоже. Только дольше. Уже неделю.
Сегодня не целуюсь• 30 августа 2024
Сегодня получше. А 2 дня так болела голова, что думала треснет.

Поліцейський патруль• 30 августа 2024
Блин, да. Связываю с жарой.
Пугачиха• 30 августа 2024
я сьогодні прокинулась із закладеним вухом, а вчора голова нестерпно боліла. вже набридло шо зранку воскресаєш, то голова болить то ще шось
Ванна Тазиковна• 30 августа 2024
Голова болить уже 5 день, це жесть якась і ще й слабкість. Тиск і температура в нормі.
Цветочница• 30 августа 2024
Мне сегодня плоховато