кнопкодав• 30 августа 2024

Питання до тих, у кого діти до 10 років. Ваша дитина вміє плавати?

Зупка_цем• 30 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
Да. Одесситка, научилась сама. В Германии год вместо физ-ры возят детей в 5 классе в бассейн, чтоб научить плавать.
Краще б і у нас плавати вчили замість тієї дурні, якою вони на фізкультурі займаються.

Тирамісу на терасі• 30 августа 2024
Как раз примерно в этом возрасте пошла к тренеру в бассейн и поплыла с первого занятия))) изучила все техники, плавает отлично
Чарівне зіллячко• 30 августа 2024
8 років. Цього року вже впевнено почала плавати. Бо до того, було просто вміння триматися на воді)). Мене це трохи напружувало, бо старша плавала відмінно з 5 років, а ось, молодшу, ніяк не вдавалося навчити цій справі.
Ищу Аленя• 30 августа 2024
так
1 дитина с 3 міс.
2 дитина з 2 років
автор кнопкодав • 30 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
так
1 дитина с 3 міс.
2 дитина з 2 років
Як ви вважаєте,повинно бути соромно тим батькам,чиї діти плавати не вміють?
Метелики на душі• 30 августа 2024
Да на море сами то такое, а в школе ж уроки плавания обязательны и все умеют к 4 классу
автор кнопкодав • 30 августа 2024
Ответ дляМетелики на душі
У нас нету

Смажена полуничка• 30 августа 2024
так, корисний навик, який треба освоїти, дорослим комплекси можуть не дозволити
Некомильфо• 30 августа 2024
Сын 3 года ходил в бассейн- не научился, сейчас ему 17-не умеет. Дочери 5-тоже не умеет,но у нас и водоема в городе нет.
автор кнопкодав • 30 августа 2024
Ответ дляНекомильфо
Кому-то дано,кому-то нет.
Ищу Аленя• 30 августа 2024
Ответ длякнопкодав
ні, це вибір кожного
але це дуже корисний навик
автор кнопкодав • 30 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
ні, це вибір кожного
але це дуже корисний навик
Мене звинувачує мама і вітчим в тому,що моя дитина не вміє плавати і англійської не знає. Типу ти не хочеш дитиною займатися.
Ищу Аленя• 30 августа 2024
Ответ длякнопкодав
Я б навчила)
Мої діти й англійську вчать з садочка.
автор кнопкодав • 30 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
Я б навчила)
Мої діти й англійську вчать з садочка.
Ну моєму сину 9 років,він майже не знає англійської і погано плаває.Тільки сьогодні перший день пішли в басейн.Знаю,що я жахлива мама((((
КвартираЧья• 30 августа 2024
Ответ длякнопкодав
Ну до 9 років важко навчити дитину (у середньостатистичній українській родині) вільно володіти англійською...
А плавання не всім дано! У мене в будинку свій особистий басейн, дитина з перших днів постійно у воді, але плаває по собачому... занурюватися почав тільки в минулому році (до цього категорично відмовлявся) і стрибати у басейн з розгону теж почав тільки минулого року. На все свій час і кожна дитина - індивідуальна.
Ищу Аленя• 30 августа 2024
Ответ длякнопкодав
Нащо таке казати.
Ми всі різні.
Ви вирішили, що для Вашого сина це не головне.
Це Ваше право.
автор кнопкодав • 30 августа 2024
Ответ дляИщу Аленя
Нащо таке казати.
Ми всі різні.
Це Ваше право.
Ні,я так не вирішувала.Просто я затупила його здати в басейн раніше.Я взагалі навіть і не думала про це взагалі. Він ходив на карате раніше,потім закинув.
Кошка Мурка• 30 августа 2024
Да. В 6 как- то сам научился на озере. Просто взял и поплыл.
Ласкове телятко• 30 августа 2024
Вміє

Я тут с краю постою• 24 сентября 2024
13, научилась в 4