Я Вас не боюся• 31 августа 2024

Дівчата чи робили ваші діти так?

Моя мала це просто якась чудачка, їй 11 міс і вона добре сидить, ходить з опорою.Але вона робить те,що коли сидить тупо сама падає назад і гепається головою.І при цьому не плаче, а веселиться.У мене нервовий тік, все в квартирі ходжу застелаю, боюся від неї відходити.Це колись пройде , у кого було таке?
Морская свинка• 31 августа 2024
Купіть таку штуку. У моєї дитини такого не було, а племінник просто по 10 разів на день тою головою у все підряд летів. Такий шолом був спасінням. І да, звичайно пройде

СамавиховуюКота• 31 августа 2024
Нет, не делали.
Наверняка• 31 августа 2024
Ответ дляМорская свинка
Его к голове скотчем приматывать?Вы думаете,ребенок не в состоянии его снять и выбросить?
культУра• 31 августа 2024
Мои не делали так.
Дона Ко Ко• 31 августа 2024
Дочка не делала, а сын - да. Падает и хохочет. Прошло.
Морская свинка• 31 августа 2024
Ответ дляНаверняка
Він защолкується/зв´язується на шиї, по суті це як шапка, просто з м´яким прошарком. Племінник не знімав, для чого його знімати дитині, воно не заважає.
Наверняка• 31 августа 2024
Ответ дляМорская свинка
Вам бы такую шапку в 30-градусную жару.

Морская свинка• 31 августа 2024
Ответ дляНаверняка
Вам бы такую шапку в 30-градусную жару.
Ви в житті в принципі така язва чи це у вас сьогодні щось трапилося? Я ділюся реальною порадою з реального досвіду. Ви прийшли і намагаєтеся знецінити мене та мою пораду, при цьому нічого не пропонуючи. Який конструктив та сенс в ваших повідомленнях?
Наверняка• 31 августа 2024
Ответ дляМорская свинка
Эта штука бесполезная,ещё и опасная,если застёгивается на шее.У вас дети есть?Вы б своим такое одели?,Племянник не в счёт.Ему не повезло.П.с.У меня все ок,не считая войны.Удивляют такие советы.А порада моя така.Спитати в лiкаря,якщо все ок,то хай падає,пару синців і перестане це робити сама.
автор Я Вас не боюся • 31 августа 2024
Ответ дляНаверняка
У нас така штука є, в різних варіаціях, нажаль дитина знімає.Як не старалась привчити, і відволікати, щоб вона не знімала але всеодно таще його.А те що він зав´язується страшно, бо вона у нас так тащить, що може ще придушити себе не дай Бог.