Гадаю_По_шнуркам• 31 августа 2024
Допоможіть мені знайти кінострічку про Ісуса Христа (подробиці у описі)
Фільмів про Христа - численна кількість за увесь час, тому наведу опис того що пам´ятаю.
Фільм вийшов до 2000 року.
Перші хвилини фільму починаються з того що Ісус (актор) йде по стежці чи по шляху крупним планом, прямуючи кудись чи то у місто чи то до людей.
На зламі тисячоріч демонстрували його на білому тлі на вулиці для дітей та охочих.
Фільм вийшов до 2000 року.
Кнопус• 31 августа 2024
Вроде фильм так и называется Иисус Христос и я его смотрела в кинотеатре примерно в 1998
Показушница• 31 августа 2024
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
фото
что это за ответ? как минимум невежливо.
Ищите сами.