Зліпок ступні• 31 августа 2024

В школу без справки

Имеют ли права школа не допустить до обучения, если не принесли справку 086-0? Есть ли такие, у кого нет этой справки и идёт в школу?
-Ань-• 31 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Десь читала, вже не пам´ятаю, що навчальні заклади, а саме гімназії відносяться теж до дитячих закладів.
Вперше чую. Прочитайте статут своєї гімназії (на сайті гімназії повинен бути).
Думаю, ви там не знайдете слово ’дитячий’.
Хитрушка-чекушка• 01 сентября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Ну то вы будете делать прививки?
Нет, конечно. Я так говорю каждый год.
автор Зліпок ступні • 01 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Нет, конечно. Я так говорю каждый год.
Просто не приходите на прививку? А как потом справку получаете на след год?