Зліпок ступні• 31 августа 2024
В школу без справки
Имеют ли права школа не допустить до обучения, если не принесли справку 086-0? Есть ли такие, у кого нет этой справки и идёт в школу?
Некомильфо• 31 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Де??? Я намагалась у приватних відмовляють.
Нужно покупать там, где справки продают, а не в клиниках частных
Ответ дляЗліпок ступні
Справку получить не проблема, только в графе 11, будет стоять отказ от прививок, и в школу не возьмут(((
А якщо ви все-таки вважаєте свою дитину амбулаторним хворим і несете в заклад освіти Форму 086/о ’Витяг з медичної картки амбулаторного хворого’ - то є варіант зробити ксерокопію, прикрикши шматочком паперу інформацію про щеплення.
В заклад освіти можна подавати копію документа, не обов´язково оригінал.
Ви ж свідоцтво про народження дитини не віддали освітянам, тільки ксерокопію при зарахування в заклад освіти.
(Не пишу ’школа’, тому що школи перетворили в ліцеї і гімназії, наслідки будуть жахливі).
Зліпок ступні
• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Мені здається такий варіант не приймуть, не знаю. Якщо там буде печатка стояти на той графі, де відмова? Це зрозуміло ж все...
Молода і нерозважлива• 31 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
В информации о прививках.
У мого також не всі щеплення. Ще не брала довідку, можуть не дати?
Зліпок ступні
• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Та я взагалі не хочу цю довідку нести.
Забрала і не сказала• 31 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Ні
Не знайду тоді в свіжих. У мене багато знайомих без щеплень, всі в школі без проблем. Не столиця
Байрактарна• 31 августа 2024
син пішов в 11-й клас, не всі щеплення є. Довідку видали без питань, шкільна медсестра попросила принести карточку - відмітила собі що є. І все, ніяких перепон. В мене дитина на підготовчій групі з першого класу.
В нас в 9-му класі була дівчина, батьки котрої взагалі відмовилися приносити ту довідку, аргументували тим, що діти майже постійно займаються онлайн, і фізкультуру теж здають в вигляді тесті.
Якщо так хвилюєтесь - ідіть до медсетстри в школу, питайте в неї. Той бред що до 2-го потрібно здать довідку - лякають, бо ніхто 100% і ніколи цього не робить.
Молода і нерозважлива• 31 августа 2024
Ответ дляМэри Попкинс
А в России можно без справок в школу..пора присоединяться к нам
Поставте хтось смайл з ригачкою)
Репетиторша• 31 августа 2024
Ответ дляСтриптизерка
1 класс или дальше?
Если дальше то просто до физкультуры не допустят. Будет сидеть на скамейке
Мечта для девочки, наказание для мальчика
Відповів всім• 31 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
А в школу вас с этой справкой берут? Ст.15 запрещает посещение учебных заведений без прививок.
Сын перешёл в 11 класс. За все прошедшие годы никаких проблем не было. К тому же в справке нет информации о прививках. А во вторых, Конституция Украины гарантирует всем среднее базовое образование. Конституция выше закона Украины.
Зліпок ступні
• 31 августа 2024
Ответ дляВідповів всім
В новой справке как раз есть информация о прививках. Они говорят, что не нарушают закона об образовании, так как предлагают перейти на дистанционную или семейную форму.
Ответ дляЗліпок ступні
А у вас написан отказ от прививок?
Якщо що, ми не повинні писати відмову від щеплень.
Будьте скупі на свій підпис! Нема вашої письмової від щеплень - меньше причин погнобити вас.
Закон України „Про захист населення від інфекційних хвороб’:
’Якщо особа та (або) її законні представники відмовляються від обов´язкових профілактичних щеплень, лікар має право взяти у них відповідне письмове підтвердження, а в разі відмови дати таке підтвердження - засвідчити це актом у присутності свідків.’
Якщо лікар не зміг реалізувати своє право - це проблема лікаря.
Відмовляйтесь усно. Або говоріть, що ви не можете підписати інформовану згоду, так як не отримали від лікаря повну достовірну інформацію - і вимагайте повну інформацію В ПИСЬМОВОМУ ВИГЛЯДІ. Хай лікар вам напише, підпише.
Якою вакциною, склад (кожен компонент як впливає/може впливати на дитячий організм, дослідження вакцини, на кому досліджувалась, що зараз з дітьми на яких ця вакцина досліджувалась, захворіли вони на цю хворобу чи ні, сертифікат, умови зберігання вакцини - весь шлях від виробника до кабінета щеплень, поствакцинальні реакції і ускладнення які бувають, яке лікування, вартість лікування... Список безмежний.
Як ви можете погодитись на щеплення, якщо лікар не надав вам повну достовірну інформацію?! Щеплення нема з вини лікаря!
Крапипопка• 31 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
7 класс. Дело в том, что с вводом новой формы 086-0 учителя предупредили, что 2 го у всех должна быть справка.
Автор, підіть до педіатра\сімейного. випиш вам цю довідку. у 7 класі вже не треба комісію лікарів проходити. зазвичай проходимо у приватній-450 грн довідка. навіть аналізів не здаємо.
Дюйм оф о4ка• 31 августа 2024
Мой также частично привит, справку взяли, в ней указано какие прививки необходимо сделать ещё и приложение выписка тех что есть
Крапипопка• 31 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Есть проблема, ребенок не полностью вакцинирован.
копія карти щеплень окремо подається до довідки
Хитрушка-чекушка• 31 августа 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Никаких проблем. Говорите педиатру, что продолжите вакцинациу по индивидуальному графику. График составит ваш инфекционист.
Мы тоже идем в 7 кл. Нет ниодной прививки.
Ответ дляЗліпок ступні
В прошлом году успели взять справку старого образца.
Якщо що, старі довідки форма 086-1/о дійсна 1 рік від дати видачі.
Форму 086-1/о повинні були видавати до 14 червня 2024 року.
Є варіант домовитись з лікарем, щоб видав 086-1/о і поставив дату до 14 червня.
МОЗ і МОН зовсім подуріли, у своїх намаганнях нав´язати людям щеплення. Не можуть між собою домовитись, як краще загнобити противників щеплень.
МОЗ більше не роблять 086-1/о, з 14 червня 2024 року замінили на 086/о.
МОН до сих під для зарахування в школу тільки 086-1/о прописують. До сих пір чинний Наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ.
В школу надають тільки 086-1/о, там нема інформації про щеплення.
Стриптизерка• 31 августа 2024
Ответ дляВідповів всім
Но есть нюанс
Могут предложить образование дома
Ответ дляЗліпок ступні
Поки що там написано про дитячі заклади, а не про заклади освіти. Тому користуйтесь своїми правами.
Щодо сумнозвісної статті 15 закону ’Про захист населення від інфекційних хвороб’ - до шкіл і садочків ця стаття не відноситься, тому що школи і садочки це заклади освіти, а не дитячі заклади.
Офіційна відповідь що таке дитячі заклади і що таке освітні заклади:
Ответ дляЗліпок ступні
Зараз тільки обговорюється можливість не тільки дитячі заклади заборонити, а й заклади освіти.
ЦЕЙ ЗАКОНОПРОЕКТ МОЖЛИВО СТАНЕ ЗАКОНОМ, А МОЖЕ НІ. СЛІДКУЙТЕ.
МОЗ пропонує до обговорення проєкт Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».
МОЗ України винесено на громадське обговорення проєкт Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»
’Стаття 10. Запобігання інфекційним захворюванням у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
1. Зарахування та відвідування ОСОБАМИ закладів освіти та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку проводиться за наявності медичного висновку, виданого відповідно до порядку, затвердженого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я.
Медичний висновок формується лікарем та підтверджує отримані ОСОБОЮ профілактичні щеплення відповідно до календаря щеплення, якщо їх проведення не протипоказано.
2. Якщо профілактичні щеплення ОСОБАМ проведено з порушенням установлених календарем щеплень обов’язкових строків, у зв’язку з наявністю тимчасових медичних протипоказань, або не проведено, у зв’язку з наявністю постійних медичних протипоказань, при благополучній епідемічній ситуації, за рішенням лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоровʼя такі ОСОБИ можуть бути прийняті до закладу освіти або дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, та відвідувати його.
3. ОСОБАМ, без наявних медичних протипоказань, які не отримали обов’язкових профілактичних щеплень, згідно з календарем щеплень, перебування в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, а також відвідування закладів освіти не дозволяється.
У такому випадку, ОСОБА може реалізувати право на освіту у заочній, дистанційній, мережевій, індивідуальній або інших визначених законодавством формах освіти.’
Докладніше про законопроєкт:
Тільки ОСОБИ... В Україні нема людей, нема громадян???
Є Конституція України, другий розділ називається ’ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ´ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА’.
Докладніше про законопроєкт:
Марфа Українівна• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
А нічого, що лікарі будь-які довідки повинні видавати безкоштовно, не залежно від наявності / відсутності щеплень?!
Ага, мене послали, більше в держ ні ногою. Мені час = гроші
Ответ дляМозговая пилочка
Да, имеет. Обычно дают пару недель на оформление, а потом все
Тільки до фізкультури мають право не допустити без мед.довідки. Тому що здоров´я за останній рік могло погіршитись.
А всі інші уроки хай відвідує дитина. Якщо колись її зарахували в цей заклад освіти - значить дитина потягне і математику, і літературу, і мову БЕЗ МЕДИЧНИХ ДОВІДОК.
А щодо фізкультури - батьки можуть написати повідомлення директору (або волевиявлення), щоб дитина займалась в основній групі.
Тільки не заяву. Заяви пишуть особи, а люди пишуть волевиявлення, повідомлення, вимоги.
Будь-який папірець, який означатиме, що батьки беруть на себе відповідальність, якщо на уроці фізкультури дитині стане погано.
Підбирайте правильно слова: це не пишеться, а підрозумевається.
Батьки вимагають осносну групу по фізкультурі. Батьки не беруть на себе відповідальність, якщо дитину покалічать інші діти або вчитель фізкультури, або обладнення зламане, або дитина на уроці полізе куди не можна, а вчителю пофіг.
Це не теорія, а практика - деякі батьки реально так роблять. Замість мед.довідки від лікаря, повідомлення від батьків / вимога конкретної групи по фізкультурі. І дитина ходить на всі уроки, навіть на фізкультуру.
Зліпок ступні
• 31 августа 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну то вы будете делать прививки?
Зліпок ступні
• 31 августа 2024
Ответ для-Ань-
Десь читала, вже не пам´ятаю, що навчальні заклади, а саме гімназії відносяться теж до дитячих закладів.
Ответ дляПиу!Пиу!
Нам сказали принести до 12 сентября.По факту не допустят к физ-ре и каждый день будут колупать мозг маме.
Якщо мама це дозволяє. Не надавайте освітянам доступ до свого мозку.
Зараз школи зовсім не ті, як ми вчились. Школи перетворюють на ліцеї і гімназії, учнів перетворюють на амбулаторних хворих.
Ви бачили, як називається нова медична довідка для школи? Форма 086/о. ’Витяг з медичної картки амбулаторного хворого’, там діагнози, дані лабораторних досліджень, щеплення...
Ответ дляМэри Попкинс
Більшість росіян цього не знає. Там досі розказують москалям казочки, що в школу не пустять без щеплень.
Хоча федеральний закон з 1998 року не передбачає ніяких гноблінь, за відсутність щеплень: