Надежда наш компас• 31 августа 2024
Як заробити на квартиру самій в 35+
Був шлюб, в шлюбі вже вдалося вдвох заробити і на достойне житло, і на машину. Але шлюб закінчився. Через мою довіру, читай, тупість, лишилась без нічого. Треба починати заново. Шукати іншого чулувіка я не хочу, щоб потім з ним щось ділити. Спадку немає. Накидайте ідей, або просто підтримайте. Бо хочу хоч у другій половині життя пожити у своїй квартирі. Ідеально - в столиці, але можна і інші варіанти великих міст.
Ширли-Мырли• 31 августа 2024
Ви ж пишете заробили і на квартиру і на машину, заробляйте далі але з подвійним прикладанням сил
Надежда наш компас
• 31 августа 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А дети есть у вас?
Дітей на щастя нема. Або на жаль. Моє здоров‘я не дозволило.
Просто звязда• 31 августа 2024
Відкладати по тисячі доларів в місяць хочаб.
За 3-4 роки назбираєте дивлячись в якому місті і що саме
Можна і хату купити за 10 т ує
Надежда наш компас
• 31 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви не отримали половинки від спільного майна ?
Ні.
Надежда наш компас
• 31 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Там був спільний бізнес з чоловіком. Бізнес закінчився. Разом зі шлюбом.
Просто звязда• 31 августа 2024
Ответ дляПапина дочка
Я заработала на квартиру в 24 года, работая в ИТ
Я в 24
Працюю в логістиці
В айті я нуль повний )))
Багато подорожую майже раз на місяць
Працюю в логістиці
В айті я нуль повний )))
Багато подорожую майже раз на місяць
Надежда наш компас
• 31 августа 2024
Ответ дляПросто звязда
Можна і хату купити за 10 т ує
Зайву тисячу доларів треба мати, щоб їх відкладати.
Ширли-Мырли• 31 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Ну так ви ж займалися бізнесом? Організовуйте свій бізнес, досвід маєте, хто заробив раз, заробить і другий
Просто звязда• 31 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Мати це матюки
А тисяча доларів це гроші
Надежда наш компас
• 31 августа 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
А професія у вас є?
Так, в сфері кіно- і телевиробництва. Зараз ця сфера у нас в с@аці. Якщо і отримаєш роботу, то на півставки.
Омлетик• 31 августа 2024
Як ви займалися бізнесом, якщо ви все проср@ли? Ким ви були і що ви робили в тому бізнесі?
Папина дочка• 31 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Переучитесь
Борода• 31 августа 2024
Смотря еще какую квартиру, нормальная квартира от 80, а такая какую хочется тысяч 200
Омлетик• 31 августа 2024
Ответ дляNo problems
А чого у вас нічого не залишилось з житла після розлучення ?
Теж цікавить: по тексту машина в квартира придбались у шлюбі. Чоловік все на мамуліка оформив, поки автор бізнес робила?
Надежда наш компас
• 31 августа 2024
Ответ дляПапина дочка
Переучитесь
Я багато чого вмію, окрім спеціальності. Але якщо чесно, дивлюсь вакансії і бере розпач.В основному, скрізь треба по-перше молоді, по-друге в основному всі перекваліфікувалися в інтернет-блоггінг.
Лялькодзьоб• 31 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Це ще сумніше. Доведеться шукати себе у новій сфері
Надежда наш компас
• 31 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Легко сказати. Треба стартовий капітал. В мене його немає.
Надежда наш компас
• 31 августа 2024
Ответ дляNo problems
Юридичні лазівочки. Не буду вдаватися в подробиці. Вже як є.
ТаПрямТам• 31 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Вы с владельцем телеканала развелись ?
ТаПрямТам• 31 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
А вам сколько лет ? И кто вы по специальности ?