Не цілуюсь з бодуна• 01 сентября 2024

Розсудіть! Колишній чоловік і теперішній. Сварки.

Була в першому шлюбі 10 років двоє дітей, розлучилися, через два роки вийшла заміж. Перший чоловік за кордоном вже багато років. А мій чоловік постійно ревнує до нього, що я з ним спілкуюсь майже щодня. Пояснюю в нас спільні діти, я не можу не спілкуватися. Ображається! На особисті теми з колишнім чоловіком ми не спілкуємося, тільки з приводу дітей. Чоловік вважає , що спілкування є і на особисті…наприклад прийшли малі кажуть що в така розбите обличчя, я передзвонила запитала , що з ним і все ! Чоловік образився.
Тоска в носках• 01 сентября 2024
І що ви хочете почути, авторе?
До речі,навіщо вам знати що з його обличчям? Кивнули дітям на інформацію про тата і все,цього достатньо

В кого тако було• 01 сентября 2024
Порада чоловікам ніколи не підбирайте розведьонку з при цепами, гемор ще той і як тінь за вами снується образ колишнього
Оцененная• 01 сентября 2024
То пошліть його в сад. Мені б ще не казали, як мені спілкуватися з батьком моїх дітей.
Снегурочко• 01 сентября 2024
Скільки років ви розлучені? Хто був ініціатором розлучення?
автор Не цілуюсь з бодуна • 01 сентября 2024
Ответ дляСнегурочко
Перший чоловік був ініціатором. Після розлучення 2 роки була одна, до знайомства з другим
Мания-Величия• 01 сентября 2024
Всё правильно вам муж теперешний говорит чего вы лезет к бывшему? На разбил и разбил лицо,вы же сказали что на личные темы не говорите
ЧукИГеки• 01 сентября 2024
Навіщо вам кожного дня спілкуватися з колишнім? Та й ще й коли він за кордоном. Це ж не на рахунок, що сьогодні чи завтра він візьме дітей на прогулянку
Khmelnichanka• 01 сентября 2024
Щодня?
Хм…
Ответ дляЧукИГеки
Так я ж і не спілкуюсь що дня , це мій чоловік так вважає…

Мені навіть немає про що з ним спілкуватися! Я його вже стільки років не бачила
ТАЗератти• 01 сентября 2024
Ну вы и без второго такими темпами останетесь. Зачем вообще вам с ним общаться? Алименты сбросил и всё. Дети пусть общаются
40каградусная• 01 сентября 2024
Так, а ШО ви тут хочете почути- прочитати?
Поверніть ситуацію навпаки, якби ваш чоловік постійно був на зв´язку з колишньою дружиною - чи сприймали б ви це спокійно,як хочете від чоловіка?
Куда_бежать• 01 сентября 2024
А вам яка різниця що з обличчям колишнього?)
Нехай діти дзвонять і питають.
Які такі ситуації вам кожного дня треба обговорювати з колишнім з приводу дітей
Смажена полуничка• 01 сентября 2024
Он прав, не сепарировались с 1м мужем, не морочьте голову второму, пусть найдёт женщину без прошлого
Да, я блондинка!• 01 сентября 2024
З новим чоловіком діти є?
Снегурочко• 01 сентября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Все одно не ясно скільки років пройшло після розлучення. Але не суть. Якщо ініціатором був перший чоловік, то другий може вважати, що ви вже ще його не відпустили і тому таке бажання часто спілкуватись. Щодня дуже занадто при тому, що він закордоном і не приймає участі в щоденному житті дітей - тобто не треба погоджувати, що він, наприклад, сьогодні веде дітей на тренування чи до лікаря.
Ирина_Б_• 01 сентября 2024
ну тот пример про разбитое лицо…, да это уже не про детей, я б не звонила, на фига оно вам нужно? Ваш теперешний муж ощущает что ваш бывший живет с вами.
СамавиховуюКота• 01 сентября 2024
Ответ дляТоска в носках
І що ви хочете почути, авторе?
.... і про що можна щодня говорити...
Я такая - жду трамвая• 01 сентября 2024
Якщо вам важливий здоровий клімат у сім´ї та гарні відносини, то маєте піти на компроміс та зменшити кількість часу спілкування з колишнім
А то таке враження, що вам така ситуація до вподоби - з тим поспілкувалась, щоб цей поревнував та в тонусі був

Моська-слон• 01 сентября 2024
Для мене відносини, де є не один чоловік, здаються дуже складними, в усьому. Навіть не уявляю, як це, і не хочу. Але було б неприємно на місці другого, мабуть. Це типу мій чоловік щодня звонитиме своїй попередній дівчині і буде про погоду говорити?
Тоска в носках• 01 сентября 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
.... і про що можна щодня говорити...
Хто як покакав, поїв, свіжі анекдоти, новини, побажання ( звичайно про і для дітей))))
Як вам пояснити що я не спілкуюся з ним кожен день? Ще мій чоловік собі накрутив
Снегурочко• 01 сентября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну ми читаємо, те що ви написали в старт- пості. А як часто ви спілкуєтесь?
ПампушОК• 01 сентября 2024
Я что-то не совсем поняла, вы в разных странах живете с бывшим? Откуда дети пришли и рассказали про лицо отца?
Кров з молоком• 01 сентября 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
А зачем все рассказывать второму мужу