Треба підробіток• 01 сентября 2024
ВПО 2000 для тих, хто пересенленець з 2014 року з Донецка - отменили?
Это правда что отменили 2000 впо для тех кто переселенец с 2014
Треба підробіток
• 01 сентября 2024
Ответ дляФенте Фря
А Ви отримуєте?
Я не отримую
Мать с 2014 года переселенец из Донецка пенсионер 70 лет ,говорит отменили 2000 тем кто из донецка
Анонимарик• 01 сентября 2024
Категоріям нікому не відмінили. Просто переселенцям -так ( щоб їх..)
Треба підробіток
• 01 сентября 2024
Ответ дляАнонимарик
Пенсионерам же обязаны платить разве нет?
Анонимарик• 01 сентября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Так.
Хи хи, ну ну• 01 сентября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Платят и сейчас
Треба підробіток
• 01 сентября 2024
Те кто ставит ржущие смайлики дай бог вам потерять дом и кочевать десять лет по стемным квартирам на старости
Фенте Фря• 01 сентября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Я не отримую
Ми теж не отримуємо.
Анонимарик• 01 сентября 2024
Ответ дляФенте Фря
Ми теж не отримуємо.
Пенсія може перевищує вказану, або пенсіонери працюють?
Запароленое одеяло• 01 сентября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Яка пенсія?
Подтяжка• 01 сентября 2024
Я впо з 14 року, вже півтора року не отримую допомогу, наскільки я знаю,що залишили дуже мало кому, пенсіонерам, інвалідам , по факто дуже мало хто зараз отримує допомогу.
Valery2512• 01 сентября 2024
Впо з 2014 року не платять якщо після 2022 нікуди не переміщалися.навіть тим хто в декреті
Valentina shop2020• 01 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Всем отменят не переживайте кому то раньте кому то позже
Такая забота за ВПО,очень обидно за людей
рукиЖимолости• 01 сентября 2024
Ответ дляТреба підробіток
Я не отримую
Хай піде в ЦНАП, зробить «свіжу» довідку і буде їй та допомога
Фенте Фря• 01 сентября 2024
Ответ дляАнонимарик
У нас не пенсіонер, а дитина з інвалідністю.
Анонимарик• 01 сентября 2024
Ответ дляФенте Фря
І вам , і дитині повинні платити. Ви , як по догляду проходите.