Айболитная• 01 сентября 2024

В 40 років може статися непереносимість молока?

Я виросла на молоці, але потам кому з часом / віком перестала його вживати.
Якось звернула увагу що не так давно, чи латте чи капучино і капец через пів години рве дно ( соррі)
Дякую_аж_підскакую• 01 сентября 2024
Може,це пов´язано із збоєм у виробництві ферментів у організмі. Це не тільки від народження, може початися у будь-якому віці

автор Айболитная • 01 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Дякую от не знаю
Лівий Локіть• 01 сентября 2024
Моя подруга - врач, у неё есть на кафедре профессор, которая считает, что у всех людей к определенному возрасту возникает непереносимость лактозы.
Сама я стараюсь есть только сыр типа пармезана, кефир и сливочное масло
Дякую_аж_підскакую• 01 сентября 2024
Але і кава має послаблюючи й ефект, так що молоко може бути ні при чому
автор Айболитная • 01 сентября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Дякую. Блін (
Виправлялочка• 01 сентября 2024
Звісно,то ж старіємо.
автор Айболитная • 01 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
На просто каву я так різко не реагую. Так послаблює, але не бурчить живіт, не крутить і не біжу швидко

автор Айболитная • 01 сентября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Звісно,то ж старіємо.
Блін (((
сама себе прекрасная• 01 сентября 2024
Так. Зі мною таке сталося після великої перерви.
У дитинстві до 17 років я випивала більше літра молока на добу. А потім була студенткою без грошей і мусила сильно економити, на молоко не вистачало.
Зараз половина склянки максимум.
Люблю молоко, мушу пити безлактозне.
Десь після 40 і почалося, мені 45 зараз.
Каши молочні поки що нормально і кисломолочні продукти теж.
автор Айболитная • 01 сентября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Зараз половина склянки максимум.
Люблю молоко, мушу пити безлактозне.
Капец! От навіть уявити собі таке не могла!!!
Я ще грішила на кавʼярню ((
сама себе прекрасная• 01 сентября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Я знаю людей, які пили молоко все життя і у 85 років ще було все добре. Власна корова, 1,5-2 л на добу і ще вершки.
Лівий Локіть• 01 сентября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
А что должно было быть ненормально?
Конечно, эта непереносимость не убивает, она просто медленно точит организм.
У кого прыщи, у кого аутоиммунка (она тоже разная и не всегда прямо агрессивная, об аит большинство людей и не знают) и т.д.
Моему дедушке почти 90, он питается только жаренным, масло меняет раз в месяц. Если человек крепкий, его организм по многому адаптируется .
Я_з_Франека• 01 сентября 2024
мне намного меньше 40, но уже есть приобретённая непереносимость молочки