Федорино Горе• Изменено 01 сентября 2024

Чому я помітила вже не перший раз, що мене розносить саме від свіжої випічки

саме від свіжої випічки та від соків?
А від всього іншого мене ТАК ШВИДКО не розносить?
Це мені досвід так показав.
Хоча і ці,і інші продукти я їла в однакових кількостях...
Мой_ужин• 01 сентября 2024
Може тому що то мучне і сахар? Це ж очевидно.
Сито для думок• 01 сентября 2024
Аж насмешили, конечно от выпечки больше всего всех и разносит
Силиконочка• 01 сентября 2024
😂 дійсно, чому не від яблука з кефіром
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляМой_ужин
Від шоколаду,наприклад так швидко не розносить.Від морозива теж.
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
Там дрожжи,люди растут вширь на дрожжах
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляСиликоночка
😂 дійсно, чому не від яблука з кефіром
Ну я спокійно їм морозиво і шоколад на схудненні і худну.А якщо почну замість морозива і шоколаду їсти булки,то буду набирати.
Ищу-брожу• 01 сентября 2024
Значит не ешьте выпечку
Пес Патрон• 01 сентября 2024
+ От курятины, мяса с премиксами и гормонами роста.
Сито для думок• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
В шоколаде и мороженом нет муки в таких количествах, вы что серьёзно это всё? 😁
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
А стаканчик вафельный или рожок?
Сито для думок• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
А стаканчик вафельный или рожок?
Сравнили с булкой 😆
из желе я• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Мене від булок, хліба й морозива. Від морозива просто капець
ПочтальЁнша• 01 сентября 2024
Сдоба это враг номер 1 при диетах
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Морозиво має високий ГІ.Може тому.Я його їм тільки в першій половині дня.Але мене розносить найбільше від булочок та від соків з магазину.
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
Сравнили с булкой 😆
Та да)
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляСито для думок
Сравнили с булкой 😆
В шоколаде ж тоже калории.Но всеравно меня больше разносит от булок свежеиспечённых и от соков из магазина.
Флюорография гуся• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Калорийность мороженого обычно в 2-2,5 раза ниже, чем у булки, тортика. А шоколада вы съедаете меньше. В булочке или тортике за раз 150 грамм может быть, вряд ли в один присест 1,5 шоколадки съедаете.
Сито для думок• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Ну если Вы совсем в еде не разбираетесь, то примите как данное, что мучное это первый враг фигуры
из желе я• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
А ви спробуйте на ніч щодня 200 г морозива) булки то таке на цьому фоні))
Мені в першій половині дня не смакує
из желе я• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Потому что вы шоколад по 200 г не едите. В булке больше чем 100г, сок там вообще пол-литра минимум
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Та да,это ж какой обжорой надо быть
Наизнанку• 01 сентября 2024
Кстати от обычного хлеба сахар в крови подскакивает сильнее, чем от сладостей.
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Мені в першій половині дня не смакує
Мені смакує і в першій,і в другій.Але я розумію,що без сили волі я не схудну ніколи в житті.
из желе я• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Коли я хочу схуднути, то я просто прибираю всі смаколики, мучне, солодке, всьо .. Полумери на мене не діють) але тоді мінус 4 кг за місяць
автор Федорино Горе • 01 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
А потім наїдаєте знов?(
из желе я• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
А потім наїдаєте знов?(
Перший раз не наїдала 15 років, була 59/170. Другий раз не наїла 3 роки, а потім війна. Ось зараз треба знов скидати. Бо вже 66 кило)
Флюорография гуся• 01 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Та да,это ж какой обжорой надо быть
Что какой обжорой? Это ж вы булки с соком топтали. А я вам объясняю почему на мороженом и шоколаде набирают меньше - калорийность съеденного получается меньше.
Флюорография гуся• 01 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Мені в першій половині дня не смакує
200 г булок / тортиков будет калорийнее раза в 2-2,5.
из желе я• 01 сентября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Но в булках жиров меньше
Флюорография гуся• 01 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Но в булках жиров меньше
Совершенно не факт, чаще больше, выпечка очень разная бывает. Мороженое по сравнению с булками и тортиками намного менее калорийное.