Диверсификация• 02 сентября 2024
Вам противно, когда много черных волос на руках?
Вам мерзко ,когда у девушки очень много черных волос на руках? Мне да, и у парней тоже, прям фу
НЛОша• 02 сентября 2024
Ну у мужиков ещё норм. А у девушек/женщин руки, как у орангутанга - это реально треш!
Лично я регулярно брею руки, чтоб не выглядеть как пещерный человек.
Курочка• 02 сентября 2024
У меня светлые и истонченные от многолетнего удаления кремом, но я все равно их удаляю
Жинси на дитину• 02 сентября 2024
Ответ дляНЛОша
ты же блондин. откуда черные волосы
крашеный, что ли?
НЛОша• 02 сентября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
ты же блондин. откуда черные волосы
крашеный, что ли?
Я не Юра, если ты о нём подумала.
Мальдивирую• 02 сентября 2024
А я люблю на кашлаті чоловічі руки дивитися.
Як темні, так і світлі.
Це для мене ммммм сексі.
У чоловіка руки такі :)
Як темні, так і світлі.
Це для мене ммммм сексі.
У чоловіка руки такі :)
Кукарачка• 02 сентября 2024
Не противно. Моя подруга в університеті комплексувала через волосся на руках і брила руки. Випадково за партою я своїми руками доторкнулась до неї, а руки колючі! Та ну нафіг, краще хай собі буде те волосся, ніж з щетиною на руках ходити. Лазерки тоді ще не було. Та й не забере вона світле волосся з рук - саме таке в неї було