Мать драконов• 02 сентября 2024
Что светится у вашего мужа в приложении резерв+?
Что говорят ТЦКашники если есть резерв+. Короче что делать работающему мужчине?)
Дюймовочка• 02 сентября 2024
Написано: данных нет, обратитесь в тцк. Он был в 2000 году списан по состоянию здоровья.
Мать драконов
• 02 сентября 2024
Ответ дляДюймовочка
Мне нужно про обычных смертных, не списанных)
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка
После обновления данных светится уведомление, что он ЛОХ.
лох не мамонт
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Інформація потребує уточнення, не на обліку.
треба сходити в ТЦК уточнити, а то всяке буває
Твердая валюта• 02 сентября 2024
У мужа его информация подтягивается- виключений з облику, у меня - на облику (я военнообязанная)
Щедрик• 02 сентября 2024
У жовтні-листопаді очікується посилення мобілізації, вона може вийти на новий рівень. Найімовірніше, на другому-третьому тижні листопада. Дніпропетровську область треба захищати, а природних перепон там немає. Постарайтеся якось ’вирішити питання’ якомога раніше або ваші чоловіки та сини сидітимуть в квартирі безвилазно, не за місцем прописки. Нехай хоч у технікум якийсь влаштовуються вчитися, за спеціальністю ’розведення кропиви на дні океану’
Щедрик• 02 сентября 2024
Ответ дляФизрукая
Нічого . Такий додаток не ставили
Тоді сидіть тихо, мов миші. Загребуть на будь-якому болкпосту.
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
ні, блокпости незаконні
Коко На Страже• 02 сентября 2024
ФИО,ИНН, ВОЗ, Звание, название ТЦК, Адрес регистрации, индивидуальный код военнообязанного, наличие или отсутствие брони или отсрочки. Вроде все
Коко На Страже• 02 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
До чого тут технікум?
Физрукая• 02 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
Вже не загребуть
Кучерявочка• 02 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
А технікум як допоможе?
Щедрик• 02 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
ні, блокпости незаконні
Ми з вами вже обговорювали це питання. На кожному блокпосту щонайменше чотири автоматники. У кожного від чотирьох до шести магазинів на тридцять патронів. Нагадаю, життя в людини лише одне. Порядок чисел порівняти зумієте?
Угадайс• 02 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
А ви в зсу в якому званні?
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
автоматники в тилу країни? Хай пі... на фронт
Щедрик• 02 сентября 2024
Ответ дляКоко На Страже
До чого тут технікум?
Студент, броня від армії
Країна мрій• 02 сентября 2024
Ответ дляКучерявочка
Що плануєте робити?
Постараться не попасться до конца войны.
Угадайс• 02 сентября 2024
Ответ дляЩедрик
Студент, броня від армії
Це якщо до цього лише школа, або пту