Рогнеда Карповна• 03 сентября 2024
Посмотрела видео про заброшенные дома..
Теперь лежу , ничего не хочу. Расстроилась очень. Грустно как то, словила эту волну чего то безвозвратного.
Смайликівна• 03 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Что за дома?
та тише вы. не мешайте автору волну ловить.
Бибер-анонимер• 03 сентября 2024
А я нещодавно їхала селами і бачила пучиі будинки. Не через війну, вони давно пусті. І думала, що мені б такий будинок,мкуди можна влітку поїхати, я б його окультурила, до ладу довела.
Чоловік рриземлив. Нагадав скільки палива потрібно, щоб туди доїхати, скільки сил і грошей вкласти в ремонт, а і в квартирі є що ремонтувати, ділянку привести до ладу теж час і гроші.
Відпустило. А то мрії глузд перевищили.
Просто свого житла немає, а хочеться.
Мабуть тому звертала увагу на такі будинки.
Відпустило. А то мрії глузд перевищили.
Просто свого житла немає, а хочеться.