Лизетта-ukr• 03 сентября 2024

А вот почему поляки везде эту Волынскую резню

Тулят?
Прям вот на каждом шагу, чуть какой спорный момент- сразу это вспоминают.
Салт• 03 сентября 2024
Ответ дляyuyarosh
Польща всі свої помилки признала? Давайте з цього почнем.
Завжди з себе треба починати, а не переводити стрвлки
Tania07• 03 сентября 2024
Ответ дляTanum
Значит все поляки виноваты в порабощении украинцев при польско/литовском княжестве.
Вообще у Польши перед тоже Украиной немало грехов было, у Германии тоже. Но сейчас парадокс, евреи вывозили украинцев к немцам чтобы спасти от русских… если бы такое предсказали в середине прошлого века, то такую вангу только в пастушку…бред стал реальностью…

Блин, кошмар приснился, надо полчасика отвлечься на этот террариум))))
Почему евреи вывозили ?
Виктория1104• 03 сентября 2024
Ответ дляyuyarosh
Ви таким наказовим тоном з кимось іншим поговоріть. Почитайте історію. І зазвичай люди вживають слова будь ласка, а не «давайте».
Это вы хотели поговорить, а не я.Идите и почитайте историю.И ещё очень рекомендую вам читать из разных источников, для полного понимания.Потому, как история переписки переписывается по несколько раз.
smilingsky2010• 03 сентября 2024
Ответ дляТетянаРоманцова
Мы платим за грехи наших предков
Так пусть они сразу заплатят, Волынская резня - это самооборона
oboeva• 03 сентября 2024
Ответ дляЛизетта-ukr
К немцам у поляков ещё больше претензий, однако же на них они рот не разевают.
Вы им говорили,что резня была взаимной?
smilingsky2010• 03 сентября 2024
Это влияние русни. Волынская резня - тема, раскрученная чекистами. Главное, против культа казачества и памятников Хмельницкому в каждом городе Украины они ничего против не имеют, а ведь по сравнению с этим деяния бандеровцев - детский лепет. Но. Москва их врагами не назначала в свое время, а как раз наоборот
marina26• 03 сентября 2024
Ответ дляЛизетта-ukr
Вот ещё пример по тем же немцам - современные немцы нам очень даже помогают, ничего плохого конкретно это их поколение украинцам не сделало.
Почему они должны за прадедов страдать?
Потому что гладиолус!
Немцы помогают искупая свою вину за фашизм и всегда это будут делать, хоть 101-ое поколение.
Семицветка• 03 сентября 2024
Что значит ’тулят’? Им это болит, они и вспоминают. Имеют полное право.
Леска• 03 сентября 2024
Ответ дляyuyarosh
я думаю ви багато чого не знаєте, які наслідки це все може мати. Якби все так просто було це вже давно було б зроблено.
Які?
Marinamariana• 03 сентября 2024
Ответ дляТетянаРоманцова
Мы платим за грехи наших предков
Поляки нас так же вырезали и ещё эксплуатировали
Леска• 03 сентября 2024
Ответ дляВиктория1104
Історія не точна наука, що закон ома 200 років закон ома. Наприклад якщо зараз станеться ексгуиація тіл, відкриються якісь дані, очевидно що якісь сторінки перепишуться. І цей процес постійний. Проходить переосмислення якихось процесів, зявляються нові джерела. 50 років назад всі кричали слава кпсс, зараз же погляд на це інший.
tarveldy• 03 сентября 2024
Ответ дляЛизетта-ukr
Просто у меня уже такое чувство, что даже немцам фашизм и то реже вспоминают.
Поляки нагадали німцям про репарації
PinkMa• 03 сентября 2024
потому что русо пррпаганда,а второе поляки такие же немытыши имперцы как и русня. самые бедные, по англиям туалеты моют но считают себя выше украинцев
PinkMa• 03 сентября 2024
Ответ дляyuyarosh
именно
просто Украина всего боится и тихо сидит. Рашка свой каждый пук преподносит как супер достижение, у них одни победы
А поляки каждый эпизод играют как супер жертву: они ж еще недавно требовали еще какие-то репарации с Германии.

А Украина, которой реально есть что предъявить, молча мнет яйца. Нет чтобы волать также о преступлениях поляков или росиян. У нас беда с пропагандой политикой и присваиваниями себе своих потерь и достижений
kll lena• 03 сентября 2024
Якби я жила у Польщі, то прочитала б історію і вивчила факти злочинні дій поляків проти українців, а їх готова зукластися, було чимало. Наші визнали злочинність тих дій, а поляки?
СвітланкаОК• 03 сентября 2024
Ответ дляСалт
Польща з себе почала?
Де вибачення за те, як пани польські приковували українців до кібіток замість коней?

Де вибачення за війни з козаками, які, бачте, свої права мали.

Коли масово церкви православні закривали та вводили уніатство?

Коли до кріпаків як до скотів відносились і могли засікти як пса за найдрібніше порушення?

А Волинська різня сама по собі трапилась? Перед нею поляки не знущались над українцями, не виселяли їх….
Christ1na• 03 сентября 2024
Ответ дляЛизетта-ukr
Ну абсурд же - ’украинцы виноваты в Волынской резне, только потому что родились украинцами’.
Ну это как-то так по их логике.
А де ви це чуєте, вживу? Бо в інеті про це пишуть кацапські боти переважно
Салт• 03 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Польща з себе почала?

Все це виправдання вирізанню старих, жінок і дітей?
Чи, може, Ви підтримаєте таким же чином смерті цивільних німців, коли їх депортували з Чехословаччини після другої світової. Так, після всіх злочинів фашистської Германії примусова депортація етнічних німців з території Чехії була оправдана, і декретами Бенеша декларувалося переміщення ’ненасильницьки і не по-нацистски’. По факту, в процесах були і ’марші смерті’ і розстріли мирняка. На той момент чехам було за що ненавидити німців. Це оправдує вбивства?
kll lena• 03 сентября 2024
Кожен руський із зажопинська мало на доктор з історії розказує нам про нашу історію які ми нацисти, вшивий поляк тикає нам Волинську різню. І тільки українці не відстоюють себе, ми не знаємо свого коріння і своєї історії. Тому й ходимо сремося між собою що язик не має значення, все равно в какой стране жить, поки нас знову тягнуть у ярмо московитів.
Счасье• 03 сентября 2024
Мій прадід - ветеран фінської війни. Все думаю, може оце все через те що прадід пішов фінів убивати? Ну і не тільки прадід, там переважно українці були, на тій війні. І меня треба покаятися і просити пробачення?
Christ1na• 03 сентября 2024
Мій дід з Волині. І так сталося, що чомусь половина його родичів опинитись у Польщі, хоча були ті хто причетний до УПА. Щось не вяжуться події з різнею..
СвітланкаОК• 03 сентября 2024
Ответ дляСалт
Давайте ще перед кацапами вибачатись, раз вже почали…
Салт• 03 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Не переводіть стрілки.
Злочини нацистів в Чехії є виправданням Пршеровському розстрілу?
автор Лизетта-ukr • 03 сентября 2024
Тоже думаю про русское влияние.
Мало им ’убитых распятых мальчиков в трусах на Донбассе ’, им надо окончательно нас вселенским злом выставить.
Mellisa• 03 сентября 2024
Ответ дляЛизетта-ukr
Очень даже, недавно очередные репарации запросили и Германия согласилась
СвітланкаОК• 03 сентября 2024
Ответ дляСалт
Не переводіть стрілки.
Це ви переводите стрілки. До чого тут Чехія?
Киев_Елена• 03 сентября 2024
Ответ дляЛизетта-ukr
Почему они должны за прадедов страдать?
Так они и не страдают)
Салт• 03 сентября 2024
Ответ дляСвітланкаОК
’А Волинська різня сама по собі трапилась? Перед нею поляки не знущались над українцями, не виселяли їх….’
Ваші слова? Ви ж не говорите, що Волинської різні не було. Ви не говорите, що вбивство цивільних - це завжди злочин, і завжди трагедія. Ви прямо пишете, що поляки самі винуваті.
Так Чехія при тому, що цей розстріл був засуджений і ініціатора судили і не виправдали, хоча німців тоді всій Європі було за що ненавидити.
Доки всі факти Волинської трагедії, які ми б вони страшними і незручними для обох сторін (і польської, і української) не будуть відкрито розслідувані і оприлюднені, доти будуть на цій темі маніпуляції.
kissaniya• 03 сентября 2024
Ответ дляЛизетта-ukr
Да как не развивают)) уже присылали в Германию какую-то петицию с требованием денежной компенсации в прошлом году по-моему.
kissaniya• 03 сентября 2024
Ответ дляСалт
Тому що треба Україні не закривати очі, а давати дозвіл на ексгумацію, привлікати до цього і своїх істориків ( історики-то займаються цим періодом), признавати факти етнічних чисток, вибачатися.
Ексгумація хоч якось допоможе з´ясувати кількість загиблих: і поляків, і українців. Тому що цифри в польській і українській історіографії дуже різняться.
Мене завжди поражало те, яка низенна сутність може здійнятися в людях, коли розпочинаються масові погроми і вбивства. Це може виникнути в будь-якому суспільстві, і це жахливо.
І треба не вставати в позу, типу, ви і самі не кращі, а визнавати такі трагедії.
Признать свою вину там где её нет? Это ж поляки у них претензии ко всем. И историю свою они пишут как им выгодно а не так как оно было