В союзі так було, що школярі мусіли приносити макулатуру і металобрухт.
То було корисно для виховання дітей?
Вчили дбайливо ставитися до природи, менше засмічувати?
Чи просто директор те все здавав і собі брав гроші?
То було корисно для виховання дітей?
наскільки пам´ятаю, нам жодного слова не казали для чого ми це робимо, просто знали, що кожного понеділка треба нести макулатуру. металобрухт було збирати веселіше: бігали по району, заходили до людей в квартири, в одного чоловіка стару чавунну ванну забрали з гаража, він дозволив. при цьому вийшла сусідка і кричала, щоб ми цього не робили, бо він п´яний, його дружина буде сварити))) але де там, ми дружньо поволокли ванну до школи.
Мої газети розлетілись по району, бо до школи не змогла донести просто частину залишила по дорозі і вітром рознесло. Несли бо так треба було, були норми.
Зараз діти здають раз на рік, за ці гроші купують рослини для школи. Пишуть скільки зібрали, на скільки можна переробити і т п