40ка• 03 сентября 2024

Школа і збирання вторсировини

В союзі так було, що школярі мусіли приносити макулатуру і металобрухт.
То було корисно для виховання дітей?
Вчили дбайливо ставитися до природи, менше засмічувати?
Чи просто директор те все здавав і собі брав гроші?
alla1985m• 03 сентября 2024
Так було в Незалежній Україні і навіть зараз є.

Сирень74• 03 сентября 2024
наскільки пам´ятаю, нам жодного слова не казали для чого ми це робимо, просто знали, що кожного понеділка треба нести макулатуру. металобрухт було збирати веселіше: бігали по району, заходили до людей в квартири, в одного чоловіка стару чавунну ванну забрали з гаража, він дозволив. при цьому вийшла сусідка і кричала, щоб ми цього не робили, бо він п´яний, його дружина буде сварити))) але де там, ми дружньо поволокли ванну до школи.
Nathalie27• 03 сентября 2024
Переробка сміття завжди важлива
Remensa• 03 сентября 2024
Я сама носила в пункти прийому і здавала. Нащо нам той мотлох в квартирі був?
1Lesya• 03 сентября 2024
Ви хочете започаткувати це в свої школі? Так-сортувати сміття це корисно і гарна звичка. Але ж тому хто має цим займатись не позаздриш. Часу займає багато, вихлоп не великий, гемору теж багато, бо треба організувати як приймати, як здавати, як звітувати за кошти
judit• 03 сентября 2024
Мої газети розлетілись по району, бо до школи не змогла донести просто частину залишила по дорозі і вітром рознесло. Несли бо так треба було, були норми.
Зараз діти здають раз на рік, за ці гроші купують рослини для школи. Пишуть скільки зібрали, на скільки можна переробити і т п
Zhuzhuk• 03 сентября 2024
Наша школа минулого року збирала макулатуру, виручені кошти були перераховані ЗСУ.

Svitlo_O• 03 сентября 2024
класи між собою змагалися в зборах вторсировини, переможці отримували гарну винагороду, зазвичай то була поїздка класом на декілька днів, витрати на неї сплачувались з отриманих коштів, наш клас так колись з´їздив до Зоряного містечка
Juliana R• 03 сентября 2024
Мабуть це залежить від директора.

В тому році здала школа макулатури десь на 10 т.
Куди пішли гроші-не відомо.