ГОСПОДИ БОЖЕ
Дева Мария• 03 сентября 2024
Ответ дляБессмертный пони
Тревогу объявили секунд через 30 после взрывов .
Ужас …. Пппццц
english book• 03 сентября 2024
Пора випробовувати українську балістику,раз американці не дають дозволу на свою.
Бессмертный пони• 03 сентября 2024
Ответ дляLyudaT
Ні, у нас була тривогою, а потім вже взриви.
В центре были слышны сначала взрывы , а потом , секунд через 30 , сирена .
Бессмертный пони• 03 сентября 2024
Ответ дляЭфигения
Какое?
Я видела краем глаза в трухе видео, его сразу снесли. Там серое здание, площадка перед ним и тд.
Да , это самое . Пишут , что распространяет русня , а наши телеграммканалы подхватили - и понеслось ...
Ответ дляenglish book
Проблема не тільки в шикуванні.Ви відео бачили?Там прямо в будівлі прилетіло.
Рос канали так і пишуть,що чекали початок навчального року.Атакували за даними розвідки
Я не спеціаліст в балістичних ракетах, і можу помилятися, але якби курсанти були б в середині приміщеня, а не на вулиці, то стіни будівлі їх би захистили.. але ми маємо величезну кількість загиблих, саме тому що велика кількість курсантів була на вулиці..
Ответ дляБессмертный пони
Я чую сирени з Половок та Автовокзалу. То ж спочатку були сирени, не знаю які саме, а вже потім взриви. У сина сьогодні дистанційка, він навіть встиг вийти з кімнати і сказати, що тривога, а вже потім були взриви.
Ответ дляAntiprom
Ееее
Певно ні. Бо судячи з відео у будівлі вже немає усієї стіни. Повністю.
Бессмертный пони• 03 сентября 2024
Ответ дляLyudaT
Ну , я в самом центре , 3 минуты до Корпусного парка . Сирена рядом , орет в окна , как ненормальная . Пишу то , что слышала .
Ответ дляLyudaT
Я на 28 школі. Вибухи були під час сирени. Вона після них ще ппц довго гуділа.
Тобто перший вибух був паралельно щ початком сирени.
Бессмертный пони• 03 сентября 2024
Ответ дляLyudaT
Відео ж не русня знімала. І відео мабуть є всіх полтавців, бо всі пересилають олин одному.
Понятно , что снимала не русня .
Дева Мария• 03 сентября 2024
Ответ дляБессмертный пони
9,09 була тривога . В 9.10 сповіщення що ракета на Полтаву . Вибухи в 9.12
Соната любви• 03 сентября 2024
Ответ дляlinakyl
Хватить з цими виродками панькаться.БИТИ дронами,бомбами,ракетами.хаймарсами всим,що є по ЇХ училищах,універах,по..й по всьому і по сєпарам теж.куди достаєм.хай су..и ждуть отвєточку
Удалено администрацией...
Ответ дляAntiprom
Ні, там будівля зруйнована майже повністю.
Бессмертный пони• 03 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Что вы мне хотите доказать - что я брехло или у меня слуховые галлюцинации ? Пусть будет так . Считайте , что вы меня уличили .
Соната любви• 03 сентября 2024
Ответ дляДождливая
Прилёт в полтаву, в построение. Только у нас молчок, язык в жопе
сейчас будут пытаться замять информацию.
Бессмертный пони• 03 сентября 2024
Ответ дляLyudaT
Навряд.
Прошло 5 часов - официальные источники молчат .
Дева Мария• 03 сентября 2024
Ответ дляЭфигения
Читайте мое последнее сообщение.
У нас дети с класса на лестницу выйти не успели, как услышали взрывы. Нл мы на другом конце города.
А що значить чутно ? Не чутно ? У вас на третій рік нема швидкого електронеооо сповіщення на телефон ? Я закриваю вікна в будинку за 3-4 хв до тривоги , яка починає вити з запізненням .