linakyl• 03 сентября 2024

Полтава....

ГОСПОДИ БОЖЕ
Shipowner• 03 сентября 2024
Ответ дляТасама
Удалено администрацией...
Так, саме твій рівень , іншого ти не розумієшь , доводиться спілкуватись на доступному для тебе

чаревна• 03 сентября 2024
Ответ дляАнастасия К.
Это где?(
Днепр ( не пишут прилёт, не прилёт)но есть разрушения, погибший и пострадавшие
РойЛеля• 03 сентября 2024
Ответ дляLyudaT
Я про Полтаву.
А по суті різниця в чому? На 1 хв більше летить балістична ракета
Кошкина мать• 03 сентября 2024
Ответ дляShipowner
Як? Конкретніше напишіть
Можна я напишу? Або перестати пиздити гроші, і всіх, хто краде відправляти відразу на 0, перестати будувати дороги біля Покровськ, а будувати укріплення. Все перевести на військові рейси та оголосити війну і щоб воювали всі від депутатів і їх дітей . Або шукати дипломатичне вирішення. А не заробляти на крові
космея• 03 сентября 2024
Ответ дляSolar
Писали в группах города.
Но заранее дрон ничего не знает.
Для всего нужно время, как и ввести координаты, куда ракету направить.

Город не у линии фронта даже.
Ця їх операція не одного дня.
Astraja_• 03 сентября 2024
Думаю, те кончене хуйло приурочило таке якраз під візит до Монголії, де його повинні були арештувати.Типу дивіця, ні фіга ви не можете, я срав на вас і ваше міжнародне право, а ви те, що я висрав, як завжди, ковтнете і облизнетеся, роблю що хочу і ніхто мені не указ
Amalpi• 03 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Д и п л о м а т и ч н о
Алінькій цвіток наобіцяти йому, жар-прицю, що небудь, щоб воно відчепилося
Переговоры будут, но не с Украиной
Teonaa• 03 сентября 2024
Ответ дляShipowner
Ви впевнені що відчепится?
Йому потрібно все
Кордон і ви в рабинях бо маєте укрпаспотр
Удалено администрацией...
Тасама• 03 сентября 2024
Ответ дляShipowner
Розумієшь 🤦🏻‍♀️
Реально, словника купіть і займайтеся самоосвітою

космея• 03 сентября 2024
Ответ дляБессмертный пони
У меня только один вопрос - откуда у русни эти видео .
Знімають дрони + знімають їх агенти.
Кошкина мать• 03 сентября 2024
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Що в нас? Квіти садять на узбіччях Покровська, та дорогу нову кладуть, 640 млн вливають в телемарафон, а не в зброю, а Мосейчук сина називає емігрантом, а інших ухилянтами. Чоловіки сидять бояться на роботу вийти, ті які не готові воювати, а квартал виступає і їм смішно. Хто хоче війни, збирайте речі і хоча б екскурсію в Курахове.
Antiprom• 03 сентября 2024
Ответ дляСкажена Бджілка
посмотрите на здание. Какие стены их бы защитили?
Так захистили, і не було б такої кількості загиблих..що ви намагаєтесь довести? Величезна кількість загиблих БО були на вулиці.
Teonaa• 03 сентября 2024
Ответ дляAmalpi
Переговоры будут, но не с Украиной
Но мені не дуже цікаво що буде у не України)
Be.queen.Shop• 03 сентября 2024
Ответ дляLyudaT
Та немає у нас лінійок в школі. І про присягу це не точна інформація.
В смисле немає? Вчора було куча відео в іста з лінійок🫣
ёжовые рукавицы• 03 сентября 2024
Ответ для Кошкина мать
Тих, хто міг бути при владі, вбивають, таких як Скрябін, Чорновіл. Після таких новин здається, що ця війна спосіб збагачення для нашої влади, чого вартує тільки один телемарафон. Люди для них, то людський ресурс
Ну за, що треба було вбивати Скрябіна , кому і чим він заважав ??? Не робіть ідолів .
Кошкина мать• 03 сентября 2024
Ответ дляёжовые рукавицы

Останнє інтерв´ю Скрябіна про владу, можете глянути і фото з місця аварії, можете почитати про саму аварію, впевнена, що дізнаєтесь багато нового
Ananasprotivogaz• 03 сентября 2024
Ответ дляК.а.л.и.н.а
І явно знову якісь місцеві жителі наводили та підказували коли саме буде скупчення людей. Який жах :( :( :( йобана русня, як же хочеться щоб вся ваша країна горіла в пеклі
Почему местные? Такие прилёты крысами при власти наводятся
ЛисаЛилу• 03 сентября 2024
Ответ дляЭфигения
Это в институт связи прилёт.
Тревогу включили ровно в момент прилёта.
харьковский тг канал писал, пролет через нас на Полтаву
Metelitsa• 03 сентября 2024
Страшна трагедія...

Вічна паи´ять загиблим і співчуття рідним

Наталія-Ната• 03 сентября 2024
Ответ дляthisname
Россияне ударили по высшему учебному заведению (там и гражданские специальности тоже), а вы пишите заканчивать войну?
Из-за того что война продолжается третий год мы уже имеем сотни тысяч погибших. Это вас не смущает? В ракетной войне мы росию не победим никак
vviko• 03 сентября 2024
Ответ дляТанюша
Більше 20 загиблих, багато ранених
41 загиблий
ёжовые рукавицы• 03 сентября 2024
Ответ для Кошкина мать
https://youtu.be/QUIEnFhWiNk?si=ZhlY1aETxiqbPbJF
Дякую, я вже стільки різного передивилась ,що більше не маю бажання. Люблю і поважаю Кузьму за талант і людяність, але в теорії заговорів не вірю. Скільки людей гине на дорогах , від випадковості ,або неуважності, знаменитості не виняток.
Хочу запитати вас, то тільки Скрябін говорив таке про владу , більше ніхто ?
Наталія-Ната• 03 сентября 2024
Ответ дляthisname
Пора Украине ударить, например, по Военно-воздушной академии в Воронеже.
Эти слова равноценны что и «заканчивать войну» нас не спрашивают, хоть мы и того и того очень хотим
Emm11117• 03 сентября 2024
Ответ для Кошкина мать
Ті, хто при владі, недостатньо кровожадні і жорстокі до ворога. Та і серед людей у нас є ще ті жалєльщіки, ой дєточкі в Зимовій вишні, ой Бєслан. МАЛО
чир• 03 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Ну може Захід забороняє нашій владі кровожерничать, аби місцеві виборці не сказали вони там всі однакові, нехай між собою самі розбираються. Оберуть Орбанів і залишимося взагалі без допомоги. Але то особиста думка, теж не розумію чому цяцькаємося.
mari_klim• 03 сентября 2024
Ответ для Кошкина мать
Я ж, сподіваюсь, дочекаюсь від вас таке ж відео, де він Януковича прославляє. Після того, так, Кузьма ще той експерД в політиці. Молов своїм язиком заради хайпу.
Вже за 10 років давно пора вже було зрозуміти, хто був причетний до всієї .опи, що з нами стало. Чи Ви досі думаєте, що нас вбивають, просто використовуючи ситуацію? Просто так у нас це все? А не планування цього всього ще з початку 2000х. І, доречі, Кузьма з Могилевською також до цього причетні. Гроші москальські їм не пахли. А потім патріотов з себе робили, типа вони не розуміли нічого в политиці. А скільки таких було і у националистів-свободовців, які продалися путіну і допомагали їм розкачувати ситуацію?
І ще. Хтось цікавився історією Кіпру? Ця схема по підготовці безладу ручними націоналістами, щоб зробити як треба агресору під виглядом спасіння своїх, відпрацьована вже давно. Частина Кіпру окупована і світ нічого з цим не може зробити вже 50 років.
vikaS• 03 сентября 2024
Ответ дляLyudaT
В Запорожье были линейки вчера.
Скажена Бджілка• 03 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Вы в упор дыры не видите в здании? Что вы пытаетесь доказать?
slonik35• 03 сентября 2024
Ответ дляKot_v_meshke
При чем здесь Полтава?
потому что сегодня этой ракетой 3 сентября в полтаве убило больше 40 люде и 180 ранено
slonik35• 03 сентября 2024
Ответ дляБессмертный пони
Только причем тут Полтава ?