03 сентября в 21:14

Кешбек Зроблено в Україні

Хто користувався?
Сьогодні зробила картку приват таку, підтягнути в дію.
Зробила покупки з позначкою відповідною, оплатила картою приват, але кешбека так і нема..
Як він нараховується, відразу має бути?
Неначасі 03 сентября в 21:20
в мене зависло на моменті створення картки((
ЖивунаБагамах 03 сентября в 21:22
Читала, що дія оновлює раз на добу інформацію і тоді кешбек відображається
Думаю, що після 00:00 Ви побачите кешбек
КараПузовна 03 сентября в 21:24
что же вы купили?
Куратор дебошей 03 сентября в 21:24
Кешбек буде заоазовано 20числа наступного місяця на картку для виплати кешбеків.
Ви умови читали? Там все розписано.
автор Аноним НаВсеГда 03 сентября в 21:29
Ответ дляКуратор дебошей
Ви умови читали? Там все розписано.
Читала, але там є розділ нараховано і виплачено, я так розумію в розділ нараховано буде накопичуватись сума, а потім до кінця наступного місяця виплачуватись
автор Аноним НаВсеГда 03 сентября в 21:30
Ответ дляНеначасі
Я теж сьогодні з разу 5 змогла створити..помилка при завантаженні договору була постійно
автор Аноним НаВсеГда 03 сентября в 21:31
Ответ дляКараПузовна
что же вы купили?
Йогурти галичина на окко😂в мене тест покупка була))))
Фуліганка 03 сентября в 21:31
Розкажіть що за кешбек, будь ласка.
КараПузовна 03 сентября в 21:33
Ответ дляФуліганка
Розкажіть що за кешбек, будь ласка.
после анабиоза требуется длительная реабилитация
не напрягайтесь пока с этим кешбеком
автор Аноним НаВсеГда 03 сентября в 21:34
Ответ дляФуліганка
Розкажіть що за кешбек, будь ласка.
При покупці товарів укр.виробництва 10% повертає держава. Але там є перелік магазинів, компаній, які приймають участь..
Атб і новус точно приймають участь серед супермаркетів. Сільпо не знайшла..
Дуже багато не накопичиш, але просто по приколу спробувати😁
Гарні диньки 03 сентября в 21:34
Ответ дляФуліганка
Розкажіть що за кешбек, будь ласка.
якщо коротко суть, то:
- Що робимо?
- Баранів розводимо
Тішуся неперетішуся 03 сентября в 21:35
Ответ дляАноним НаВсеГда
По приколу ...егеж...
автор Аноним НаВсеГда 03 сентября в 21:36
Ответ дляТішуся неперетішуся
По приколу ...егеж...
А ви кешбеками не користуєтесь?.. в мене по акції привіт в приват грн 500 на місяць набігає
Фуліганка 03 сентября в 21:37
Ответ дляАноним НаВсеГда
А це потрібно карту окрему відкривати ?
Як прив´язати кешбек?
лаМпочка 03 сентября в 21:37
Обьясните плиз, если я открываю карту для Нац.кешбека например в ПриватБанке, то я даю доступ ко всем карточкам своим в ПриватБанке или Моно или только например к одной которую сама выберу?
ЗаведУющая 03 сентября в 22:05
Ответ длялаМпочка
Оберіть карткові рахунки, за покупки з яких ви бажаєте отримувати кешбек

то есть если у вас одна карта, который вы платите везде - то вы даете к ней доступ и открываете все свои транзакции. надо или открывать еще одну карту левую (ту что вы открываете для кешбека - это для того, чтоб туда он пришел) или смириться с тем, что все ваши движения по карте лишаться приватности.
я б ради 3000 гривен такого не делала
Пилосмок працює 03 сентября в 22:25
Ответ дляАноним НаВсеГда
А ви читали пункт що будуть відслідковувати ваші операції? Тому напевно в дію і підтягнули карту цю.
автор Аноним НаВсеГда 03 сентября в 22:45
Ответ дляПилосмок працює
Та на здоров´я. В мене крім зп і оплат в магазинах там нічого немає, в мене все законно 😜
Напланетянка 03 сентября в 23:22
Ответ длялаМпочка
Ко всем, даже к тем, которые потом откроете - почитайте договор с Приватом. И действие договора - 20 лет, а не до конца действия программы.
Налогообложу 04 сентября в 02:59
Написано, что на следующий день должно отобразиться. Тоже пока по нулям