Вот Она Я• 04 сентября 2024
Мне страшно
Пишут, что ракеты через час будут. Прошлый раз прилетело в 500 метрах от дома. Страшно теперь
пу_пугренчик• 04 сентября 2024
У нас сьогодні тривога в 9.08. А вже в 9.10 два прильоти.
Теж страшно, багато жертв.
Перебуваєте подалі від вікон і вірте, що все буде добре. Обіймаю)
Теж страшно, багато жертв.
Пес Патрон• 04 сентября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Теж страшно, багато жертв.
Й в новинах брешуть. Сталося горе о 9 ранку, а обʼявили аж в о 14
пу_пугренчик• 04 сентября 2024
Ответ дляПес Патрон
Що ті новини, тут сарафан радіо краще працює.
Психологічка• 04 сентября 2024
Я трималась 2,5 років, а це, після вибухів в місті, постійні шахеди, стрілянина, не спиш нормально, від кожного шуму дьоргаюсь, навіть сама міцна нервова система і оптимізм не витримає так жити роками.
Варена цибуля• 04 сентября 2024
Ответ дляПес Патрон
Вони й не повинні одразу все докладати, якщо це стгсується військових. Те, що можна, кажуть одразу.
Пес Патрон• 04 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Суми бідолашні, кожен день їх як й Харків стали довбати. А ж дівчата з Херсону? Як у вас справи? Тихіше, чи так само жахливо?
к.Буланова• 04 сентября 2024
Ответ дляПес Патрон
Гупають кожну ніч: то ближче, то далі. Вчора і сьогодні ну дууууже гучно було. Райони біля берега - то жах. Скоро живого місця не лишиться.
Пес Патрон• 04 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
Жах! Й мовчать в новинах. Взагалі нічого. Обіймаю вас, не знаю, яки знайти слова підтримки, мрію про тишу й спокійне життя, чого й вам бажаю
Бжоли-бандерівці• 04 сентября 2024
Ответ дляПес Патрон
Да, Харьков обстреливают каждый день. Участились прилеты с конца августа. Бывает нормально сплю, а бывает просто жесть, нервы не выдерживают, пью капли
Пес Патрон• 04 сентября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Самое печальное, что не знаешь, как правильно поступить. Ждать? Или уже ехать? Или позже…
Или уже надо было. Когда дети на руках. Искренне сочувствую вам, я из Киева, нам легче конечно.
Ответ дляПес Патрон
В Киеве конечно легче но не везде, у меня уже страх после каждой атаки все больше возле дома 7 раз прилеты за время войны и каждый раз окна выбиты дом подскакивает Киев
Свекруня• 04 сентября 2024
Я в Сумах уже не вывожу. Очень громко, а до укрытия минут 10 пешком
ЖаннаНеАгузарова• 04 сентября 2024
Ответ дляСвекруня
Ох, співчуваю. Обіймаю вас.
Що тут скажеш...
Кудись би поїхати, хоч тимчасово - у відпустку. І просто виспатися
Що тут скажеш...
Свекруня• 04 сентября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ох, співчуваю. Обіймаю вас.
Що тут скажеш...
Після сьогоднішньої ночі вже думаю над цим
Свекруня• 04 сентября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ох, співчуваю. Обіймаю вас.
Що тут скажеш...
І дякую 💐
ЖаннаНеАгузарова• 04 сентября 2024
Ответ дляСвекруня
І дякую 💐
Господи, як ми живемо...
І вже майже 3 роки.
Іноді я прокидаюсь і наче вперше усвідомлюю цей жах, і що це не сон...
Подумайте обов´язково.
Нервовій системі треба спокійний час для підзарядки.
І вже майже 3 роки.
Подумайте обов´язково.
Небалувана Галя• 04 сентября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Господи, як ми живемо...
І вже майже 3 роки.
Подумайте обов´язково.
І вже майже 3 роки.
Подумайте обов´язково.
Я весь час кажу, що живу третій рік в аду....Це не життя, а існування.
Без QR коду• 04 сентября 2024
Киев? Ну точно. Только вы ноете через тему про ракеты. Харьковчанам вообще не страшно, только сам бедненьким
Хвігура мічти• 04 сентября 2024
Ответ дляБез QR коду
А харківʼянам хтось забороняє боятися? Чи через те, що в Харкові ситуація ще гірша, Києву автоматично забороняється боятись? Чи ви хочете сказати, що в Києві не життя, а казка? Мене, наприклад, під час обстрілів ніяк не заспокоює те, що в Харкові ще гірше, я їм дуже співчуваю.
Живчик-счастливчик• 04 сентября 2024
Ответ дляБез QR коду
Звідки стільки злоби?
Дюагональ• 04 сентября 2024
Ответ дляСвекруня
Старе лайно все робить для того, щоб Українці масово покидали Україну. В нього не вихрдить військовим шляхом, так воно знелюднює Україну таким чином. Слів немає......