Невидимка Майя• 04 сентября 2024

Вы бы стали встречаться и планировать семью с мужчиной 27 лет который всю..

свою жизнь живёт с родителями? Квартиру в его понимании снять дорого, говорит что можно жить у его родителей после росписи
Результат:
вже голосів: 95
71 (74.74%) Нет
15 (15.79%) Да
9 (9.47%) Посмотреть ответы
Задолбулька• 04 сентября 2024
Ответ дляЧу Ча
Проблема жити зі сторонніми людьми. Так собі задоволення
Якщо можеш собі забезпечити окреме мешкання, то так, обирати того,хто не може не варто. А якщо сама гола, боса і в вінку, то не треба звинувачувати чоловіка а тому, що він саме такий як і ви
Эскиз бесконечности• 04 сентября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Так чоловік створює нову сім´ю,а змінювати нічого не хоче.
Задолбулька• 04 сентября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Тому і питання до автора,чи вона може собі дозволити те, до чого прагне?
Юпитерная• 04 сентября 2024
Нет, это фигня. Так будет скорее всего ещё долго,пацан не скоро от сиськи ещё оторвется
Эскиз бесконечности• 04 сентября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Може, чоловік тільг повинен бути правильним
Чу Ча• 04 сентября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Легше знайти чоловіка, який живе окремо від батьків.
Задолбулька• 04 сентября 2024
Ответ дляЧу Ча
Легче-искать ровню, а не придумывать мезальянсы