Ну ниче се• Изменено сегодня в 13:48
Я такий який є і не змінюсь: як реагувати на цю маніпуляцію?
Дівчат, стара добра ситуація, в якій мені багато хто напише «вже тут скаржилась, та розведись і все». Але не завжди все так просто і швидко, якщо стоїть питання не просто розвестись, а не погіршити при цьому свій рівень життя з дитиною.
Тому якісь локальні ситуації доводиться переживати час від часу. Поки готую плацдарм на майбутнє.
Дуже часто конфлікти через те, що в чоловіка «нема настрою», щось пішло не так, і негатив він виміщає саме на мені. Починається ор, претензії, як його «всі заї…ли». Тобто він морально висир@єсть я в душу, а потім живе собі далі. А я це ношу в собі і у мене спаскуджений настрій і моральний стан.
Приклад: приїхав з відрядження, ніс речі пішки, бо нема світла. Зрозуміло, що важко. Я так само тягаю дитину з усіма речима щодня і це база, куди діватися. І от він заходить в квартиру, я йду його зустріти і тут же починається крик, що його це дістало, купа матів, психів, все кидає. Дитина яка батька не бачила 2 тижні, прокидається під його ор. І так по кожному приводу.
Я відкрито кажу, що мене це ображає, що це ненормально, ми не в лісі. Сімʼя це про підтримку, скажи, що не ок, все що від мене залежить, я допоможу. Але я не моральний унітаз, щоб ср@ти в нього постійно. Я хочу поваги і нормального ставлення.
У відповідь: я такий який є.
Я це розумію дослівно так: я тебе не поважаю, не ціную і нормально ставитись до тебе не збираюсь.
В мене вже скінчились просто слова і здорові аргументи, бо ці дурні нападки щодня.
Що би ви сказали на таку фразу, щоб не пояснюючи йому, просто коротко і ясно донести, що не можна так?
Бо я починаю пояснювати, як мене це ображає, чому це не ок, сама розумію абсурд ситуації, тому що таке дивно навіть пояснювати, думаю він і сам все розуміє,просто йому ок так ставитись. І мені від глупості ситуації і від того, що я принижуюсь цими поясненнями просто ком стає в горлі, починаю плакати як дура. І даю йому привід ще більше відчувати себе королем положення.
Тому думаю в таких ситуаціях пояснювати як дитині це зайве.
Але як донести коротко і ясно, щоб почув? Що б ви сказали/зробили? Бо вже просто воно дістало
У відповідь: я такий який є.
Друг бобер• сегодня в 14:55
Тобто бути ’моральним унітазом’, як Ви висловилися, це той рівень життя, який Ви хочете зберегти? Дитина прокидається від крику-це теж цінний для Вас рівень її життя? Я б з таким не жила, мені моє психічне здоров´я і моєї дитини найважливіше
Дівчина заглядєніє• сегодня в 15:23
Ответ дляНу ниче се
Я не вважаю ок так сказати, коли наприклад я зранку вже зробила купу справ, погуляла з дитиною, провела робочий зум, приперлась пішки на поверх назад без того ж світла і тут він встає (графік дозволяє спати скільки хоче іноді) і тут же несеться: і це не просто скарги, це спроби домахатися.
Акцентую: спільний бізнес. З вечора плануємо зустріч з партнерами, домовились про час. Зранку він не в настрої (ну як зранку, у дитини вже тоді обід)))): Чого я маю туда іхати, мене все це дістало, і гора матів.
What a fuck?)))
Вот послушайте:
https://www.youtube.com/shorts/jPTXwzxifr0?feature=share
Майор Медуза• сегодня в 15:23
Ответ дляНу ниче се
Тут багато насправді суттєвих порад, стосовно того, що його не зміниш, а можна змінити себе.
Я підозрюю що в моїй реакції багато приховано, що дає йому право не поважати і так ставитись. Але як почати ставитись інакше. Як би ставились ви? От приклад: він встав з лівої ноги і зранку ор, нападки, звинувачення Вас в усякій фігні. Коли він оре, що такого не було про те, про що домовились вчора і він просто це похерив. Як би реагували Ви?
Ведите себя так, будто его нет
Представьте , что он — макака, бросающаяся какашками
Или лающая шавка
Эмоционально не включайтесь
Абстрагируйтесь
Воспринимайте его как душевно больного
Не рассчитывайте на него в быту, в бизнесе. Делайте то, что должны. Будто вы живете и ведете бизнес одна.
Или лающая шавка
Эмоционально не включайтесь
Абстрагируйтесь
Воспринимайте его как душевно больного
СирОжино пирОжино• сегодня в 15:29
Автор, а скільки років вашому чоловіку? Він режисер, я так зрозуміла? Скільки років вашій дитині та як довго ви разом? Він завжди був таким крикуном? Чи нещодавно став?
Воздух в банке• сегодня в 15:57
Я б пожила окремо - бачитися тільки по робочим питанням. Ви виконуєте свою частину роботи, він - свою. Нехай кричить сам на себе в порожній квартирі
Сіґеле-міґеле• сегодня в 16:08
Ответ дляНу ниче се
Допускаю що він так і вважає, бо він приїжджає на майданчик і знімає і він там король. Але десятки а іноді на великих проектах сотні людей у підпорядкуванні, нові контракти, налагоджена схема роботи, бухгалтерія, договірна робота, графік, переговори - це величезний пласт роботи, і я це все забезпечую. Цього не видно, але без цього не буде нічого в цьому процесі. І підозрюю що так, обрав позицію цього не бачити і цінувати лиш себе.
Я бы в очередной раз просто села и сказала бы. Что все, еще раз будет вот такое отношение ко мне и я ухожу. Но только не пугать, а реально быть готовой. Пусть подумает хорошо что он потеряет, и это ему озвучить. Или ты меняешься или остаешься без семьи и бизнеса. В следующий раз- чемоданы на плечи, ребенка подмышку и до свидания. Пусть ищет другую дуру, на которую орать будет.
Но это я, могу себе позволить. Можете ли вы позволить себе прокормить ребенка, не нуждаясь вот в там говнюке рядом, это вопрос.
КокошинЭль• сегодня в 16:33
Ответ дляНу ниче се
І плюс я розумію, що дитина росте з цим прикладом перед носом і тут нічого хорошого
У меня такой зять, муж сестры. Тоже из за фигни начинал ор, мат, на меня срывался, когда я у них была в гостях (в гостях с его согласия, я никому там не надоедала, сама без приглашения не ходила). Так вот, однажды меня это все достало и я такоооой рот открыла, что он бедный в угол забился. Больше не орал. Отдайте маме ребенка на пару дней и поставьте его на место. Вам нужно как у собачки выработать у него рефлекс, что если он орет, то ему сейчас прилетит больше. И все. Это правда. Кстати если почитать книги по дрессировке собак, там те же рабочие схемы, что и для мужчин долбоебов…. Вопрос в другом, оно вам вообще надо? Изначально хорошо бы нормального найти…. Но уже если выбрали и как то улучшить ситуацию - скандал невиданного масштаба.
Каркуша Клара• сегодня в 16:59
Ответ дляМайор Медуза
Ведите себя так, будто его нет
Или лающая шавка
Эмоционально не включайтесь
Абстрагируйтесь
Воспринимайте его как душевно больного
Или лающая шавка
Эмоционально не включайтесь
Абстрагируйтесь
Воспринимайте его как душевно больного
А для чего вести этот бизнес, чтоб потом остаться ни с чем?
Майор Медуза• сегодня в 17:02
Ответ дляКаркуша Клара
Если ни с чем, то пока продолжать вести, чтобы иметь доход. И параллельно думать о других источниках, вариантах
Если бизнес на двоих, и они (автор и муж) в одной связке, то автор не останется ни с чем — она просто продолжает делать свою часть работы. Доля в бизнесе + прибыль
Майор Медуза• сегодня в 17:05
Ответ дляКокошинЭль
Возможно, муж питается её эмоциями. Для него это — подпитка. Не реагировать = лишить его этой пищи. Если он специально выводит на эмоции, а эмоций в ответ не получит, значит, возможно, и перестанет этой х.ней заниматься или, по крайней мере, снизит частоту, тк не будет в этом смысла ввиду отсутствия желаемого эффекта
ПрипоРошенная• 5 минут назад
Ответ дляНу ниче се
Ну а що міняти мені в цій ситуації? Навчити себе вважати нормою, що ор з матами на мене це ок і на цьому ж прикладі виховувати дитину?
с тем же успехом и другой человек не хочет меняться