Эта_Шикарна)• 07 сентября 2024
Близький родич в окупації - депутат міської ради
Притримується проросійських поглядів, років п‘ять тому вступив у партію лдпр, тепер знов балотується на місцевих виборах. Він вважається колаборантом за законом України?
Завжди недо...• 07 сентября 2024
А ви як думаєте? Звісно, що так. Ще й за вас візьмуться, якщо будете підтримувати зв´язок
Эта_Шикарна)
• 07 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
На щастя, я зв‘язок не підтримую. Він може привітати з днем народження і з новим роком. Але я спілкуюсь з його дружиною. Багато років намагалась переконати не слухати російську пропаганду. Мені треба очікувати перевірок чи чогось такого?
Самохвалова• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Если вы не будете на каждом углу и в интернете рассказывать про таких ваших родственников, то скорей всего и вы будете никому не интересны, чтобы вас проверять. Но здесь вы уже рассказали )
Эта_Шикарна)
• 07 сентября 2024
Ответ дляЗалізна пані
Скидаю ссилку СБУ. Через 10 хв відкриєте двері.
Бляха, не жартуйте так! Проте хай заходять, якраз пиріг спікла. Залюбки надам всі наші переписки з його дружиною і поплачусь їм в жилетку.
Чесно брешу• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да успокойтесь,много украинцев общаются с родственниками . Вы ж не наводчик, ссылки не распространяете,пропаганду не ведёте. Кому вы нужны.
Ку ка ку ка ку• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Павлик Морозов, ты?
Эта_Шикарна)
• 07 сентября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Павлик Морозов, ты?
Він до речі нормальний хлопець був, то совкова пропаганда його демонізувала. Почитайте, як було насправді.
Ку ка ку ка ку• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Отстаньте от него и живите своей жизнью, не лезьте в его жизнь. Человек сделал свой выбор, какое вам до него дело. За собой смотрите.
Пишущаяся• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вы общаетесь с женой члена ЛДПР и тут спрашиваете, нормально ли это?
Эта_Шикарна)
• 07 сентября 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
В сенсі? Я десь написала, що я лізу в його життя? Мене цікавить, чи є він колаборантом. Хіба це намагання полізти в життя?
Эта_Шикарна)
• 07 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
це моя матір, так краще? А член лдпр мій рідний батько.
Ку ка ку ка ку• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Зачем вам здесь об этом спрашивать? Вы знаете что вам ответят.
Пишущаяся• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Еще лучше. Для СБУ )))
Придется отрекаться им от вас, а вам от них, в лучших традициях времен сталинизма...
Я не тону• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Він де в ЛДПР вступив п´ять років тому? Якщо зараз в окупації, то яка ЛДПР п´ять років назад в Україні тим паче депутат від неї? Ну, а зараз і в партії і на вибори в окупації, то так...колобарант
Ку ка ку ка ку• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Тем более! Историю 100500 раз перепишут. А родители навсегда. Любите их несмотря на разные с вами взгляды. Сейчас вам здесь насоветуют сдать их в СБУ и т.п.
Я не тону• 07 сентября 2024
Якщо у вас батьки в окупації вже 10-тий рік і ситуація з самого початку така, то чого це вас саме зараз так почало турбувати?
Эта_Шикарна)
• 07 сентября 2024
Ответ дляЯ не тону
В Криму.
АБВГДейка• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Недавно контракт подписывала. Там был пункт, что у меня нет родни там, особенно проростйских взглядов. Так что этот родич может быть и вам когда-то проблемой... Сейчас присматриваются к родне многие.
Эта_Шикарна)
• 07 сентября 2024
Ответ дляАБВГДейка
Так, нажаль це і мене торкнулось.
Эта_Шикарна)
• 07 сентября 2024
Ответ дляЯ не тону
Тому що зараз це сприймається інакше, ніж до повномасштабного вторгнення. І я зараз не про психологію і особисті стосунки.
Качка в тапцях• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Очікуйте перевірок в подальшому, і це не жарти
Карусель-весель• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
За вами уже выехали, ждите.
Эта_Шикарна)
• 07 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Дякую, зрозуміло
Завжди недо...• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Все може бути. Нащо ви з ними спілкуєтеся? Очевидно, що вони зробили свій вибір
Завжди недо...• 07 сентября 2024
Ответ дляСамохвалова
Так їх і не будуть перевіряти, будуть перевіряти колаборантів і їх зв´язки
Завжди недо...• 07 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Вибачте, але є різниця спілкуватися з родичами в окупації і з родичами,які співпрацюють з росіянами
Завжди недо...• 07 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Стаття 111´ Кримінального кодексу України.
Чесно брешу• 07 сентября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Возможно,но в чем можно обвинить украинца,если разговоры типа как погода,и почём у вас картошка?