НуКаНаКа• 08 сентября 2024
Як у Вас в сімʼї. Хто частіше ініціатор інтиму?
Я майже завжди ініціатор, дуже часто отримую у відповідь то втомився, то не має настрою. Вже якось відчуваю себе не такою.
НуКаНаКа
• 08 сентября 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Муж, всегда. А я как ваш муж
Дякую за відповідь) Хочеться ініціативи від нього, бо наче завжди замтавляю😔
ЗавЛабСнаб• 08 сентября 2024
Частіше останнім часом я. Але не відмовляв ще ні разу за 4 роки шлюбу) перший чоловік був як у Вас. Кінчилося розлученням по його ініціативі(
НуКаНаКа
• 08 сентября 2024
Ответ для100%
Утром больше я, вечером наоборот.
Вы без белья спите?
Ні, але думаю це не було б по-іншому
НуКаНаКа
• 08 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Це так занижує самооцінку (((
НуКаНаКа
• 08 сентября 2024
Ответ дляВеккy
Скоро у вас появится любовник.
Я б дуже цього хотіла, але і такі стосунки не влаштовують
Шукаю стакан• 08 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Ні. Не має.
Це ваша думка. Почекайте ще трохи і все дізнаєтесь.
НуКаНаКа
• 08 сентября 2024
Ответ дляШукаю стакан
В нього хтось є
не має точно нікого, але і до мене бажання не має.
Шукаю стакан• 08 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
«Точно» про свого чоловіка може знати тільки вдова
НуКаНаКа
• 08 сентября 2024
Ответ дляШукаю стакан
😂. Дякую, Ви підняли мені настрій
Белочкой зови• 08 сентября 2024
Тільки чоловік, я тільки відганяю його, взагалі мені інтимних не хочеться .
Нічого вдягти• 08 сентября 2024
однаково. У нас задовольнити один одного це не тільки секс, якщо втомились для повноцінного, то є оральний або пальці, іграшки)))
Але у вас справа не втомі(
Нічого вдягти• 08 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
бо звик до вас...нікуди не дінетесь і все таке, почніть гарно вдягатись, хай приревнує, що ви можете бути комусь цікава
НуКаНаКа
• 08 сентября 2024
Ответ дляНічого вдягти
дякую за відповідь. Ви дійсно праві. Хочу переламати себе і не випрошувати. Просто вести себе по-іншому.
Нічого вдягти• 08 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
я через таке проходила, потім плюнула і завела коханця, то хоч жінкою себе відчула, знаю це неправильно. Пізніше пішла від нього, але там були і інші причини.
А з коханцем давно разом, плануємо сім´ю
НуКаНаКа
• 08 сентября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Бажаю Вам бути щасливою. Тільки зараз я зрозуміла, що таке щаслива жінка, в якої горять очі)
Нічого вдягти• 08 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую. Навзаєм
Мона Лиза• 08 сентября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Але у вас справа не втомі(
Это все по-моему для уставшего напряжный чем секс
Нічого вдягти• 08 сентября 2024
Ответ дляМона Лиза
да нет, почему же
НуКаНаКа
• 08 сентября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Але у вас справа не втомі(
Так, звичайно я розумію, що справа не у втомі далеко. Воно відчувається дуже, що тебе просто не хочуть 🥲