Я только за!• 08 сентября 2024
Вес 70 кг при росте 173 это всё уже?
Приплыла?
Галябалована• 08 сентября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
А почему это вы решили на них упор сделать?
Тоесть, с чего это?
Потому что та советчица, которой я отвечала, меня не поняла
Галябалована• 08 сентября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Нєєєєєє)Бігати незручно, старі куртки ледь застібаються, спині важко)))
В мене раніше 2 була, нормуль
Лично я не бегаю. А с позвоночником у меня и так проблемы. При том, что грудь небольшая
Марфа Українівна• 08 сентября 2024
Ответ длячерная мамба
Что за бред?
Вес 67 кг, рост 164 см
Марфа Українівна• 08 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
Ну я кажу за себе, мені з 2 було комфортніше)
Я только за!
• 08 сентября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Я 173, важу 69.Що не так?Хто куди приплив?
У мене більшу частину моєї ваги пішло в пузо 😁Живіт та бока великі(
Галябалована• 08 сентября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Да я поняла, что вы говорите за себя
Галябалована• 08 сентября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
По этой фотке не скажешь, что вы весите 69 кг
Марфа Українівна• 08 сентября 2024
Ответ дляЯ только за!
В мене теж бока і трошки животик, але не критично)Це нормально
А ще я не займаюсь спортом, і нарешті прийняла себе такою)
Я не тону• 08 сентября 2024
Худейте, у меня 183, вес 65, хочу 62. Мне 46 лет. Самое проблемное место - талия.
Марфа Українівна• 08 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
Це плюси високого росту.А ще при правильно підібраному образі ніхто і не помітить зайві 5-10 кг.Маленьким дівчатам трохи складніше в цьому плані
Я только за!
• 08 сентября 2024
Ответ дляНічна ненажера
Я 173 см, зимою вага була 72.
До літа схудла до 60 кг.Дуже задоволена собою, навіть не віриться що змогла.
Бо декілька років я тільки з бутербродом в руках любила тут на форумі почитати теми про схуднення і все, то був мій максимум))
І так, на наш зріст 70 кг це забагато.
в цій вазі я почувала себе некомфортно і невпевнено.
І так, на наш зріст 70 кг це забагато.
А як ви схудли? Що прибрали із раціону? Чи займалися спортом?
ТрамвайGirl• 08 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
Так написать можно все что угодно
Я только за!
• 08 сентября 2024
Ответ дляJasmin_852
Кто эти люди, сочиняющие такие темы??? Или боты на окладе, или сумасшедшие?
Может это просто вы сумасшедшая истеричка?
люблю_тортики• 08 сентября 2024
Для такого зросту це абсолютно нормальна вага. Якщо є бажання, то можна скинути трохи.
Галябалована• 08 сентября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Я с недавних пор вешу 70 кг (при росте 172). До недавнего времени весила в среднем 68. Так вот, я даже со спины выгляжу полнее, чем та советчица
Марфа Українівна• 08 сентября 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Так написать можно все что угодно
Я зараз не полінуююсь і сфоткаю кілька однотипних фото.Але спершу хочу побачити вашу ідеальну фігуру, пару фото в різних ракурсах.Бо пи@діть, знаєтє лі, не мішки воротити
Jasmin_852• 08 сентября 2024
Ответ дляЯ только за!
ботяра, у тебя еще и мозг жиром заплыл
Викликаю на дебати• 08 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
Не факт
Галябалована• 08 сентября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Не факт
Она меня либо не поняла, либо не захотела понять
Нічна ненажера• 08 сентября 2024
Ответ дляЯ только за!
З раціону нічого не прибирала, їла все що хотіла, але в межах норми калорій.Звичайно менше солодощів і борошна, але це варто менше їсти, навіть якщо не худнете)
Зі спорту біг/прогулянки і вправи вдома по 20 хв.
Я не хочу тут багато розписувати, але зі свого досвіду хочу дати декілька порад.
1.Не старайтесь схуднути швидко.Краще їсти нормально, збалансовано і поступово скидати вагу, ніж тиждень протриматись на кефірі, потім зірватись і ненавидіти себе.
2.Кожного дня старайтесь мати якусь активність.Спочатку через силу, хоч якось, хоч трошки, але змушуйте себе пробігтись чи прогулятись, знайдіть собі вправи комфортні, на ютубі їх багато.Або в спортзал запишіться, якщо маєте можливість.
3.Спочатку буде важко, не сваріть себе.До себе треба ставитись з любов‘ю і хвалити себе за маленькі перемоги.
4.Слідкуйте за співвідношенням БЖВ, тоді менше буде зривів.
5.Знайдіть в інстаграм Віктора Манзюка.На сторінці дуже багато безкоштовної інформації, яка допомогла мені налагодити здорові відносини з їжею і зі своїм тілом.
Домовтесь із собою, почніть вже, не відткладайте схуднення на потім.Немає нічого кращого, ніж почуватись здоровою і подобатись собі у дзеркалі.Все у Вас вийде!Це легше,ніж здається)
Викликаю на дебати• 08 сентября 2024
Ответ дляГалябалована
Или просто троллит вас
Марс атакует• 08 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
рост 173
у меня 175 и такой вес нет жира ,похудела до 67 все сказали, что очень плохо, хотя в молодости была всегда 60 кг, сейчас 50 лет
МеняАЖтрусит• 08 сентября 2024
у мене 162 см і 60 кг. Мене все влаштовує. Чому це вважається якомь фу???