Не виправдовуюсь• 08 сентября 2024

Поганий секс vs хороший чоловік

Зустрічаюсь з чоловіком. Старший від мене на 9 років. Мені 42. Добрий, розумний, щедрий. Нічого мені не жаліє, приймає моїх дітей, будує плани на майбутнє. Цікавиться психологією, дуже зацікавлений в здорових стосунках, ніколи нічого мені не забороняє, поважає мої кордони, в побуті допомагає, тобто він навіть більше в побуті бере на себе… Але є одне але… Секс… Мені не подобається секс з ним. По перше, в нього є трохи зайва вага і це мені дуже заважає, розмір у нього теж менше середнього і він любитель довгих прелюдій, а я цього не люблю. Якось так виходить, що вовтузимось довго, а толку мало. Раніше ще якось від ефекту новизни це не так напорягало , але тепер набридло все…. 🫣 І розійтися шкода і себе шкода….
Куколка-мяуколка• 09 сентября 2024
Ответ дляішо
ну от бачите, просто хочете вигідно прилаштуватись. немає там а ні бажання, а ні кохання
Мозок включати в певному віці теж не завадить. Кохання це турбота та надійність.
ішо• 09 сентября 2024
Ответ дляOksania_mama
Латентні
не перебільшуйте. є жінки, яким подобається і самі про це просять.
я не фанат, але для різномаїття іноді можна.
і той, нічого там не випадає, все тимається
ішо• 09 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Я женщина, которая знает
Что если на мужика ’не стоит’ то и 8 см со скрипом вползают
А вот если от него трусы до коленок мокрые- то и 22 со свистом пройдёт
який у вас власний досвід менопаузи, скільки років у вас немає циклу?
Oksania_mama• 09 сентября 2024
Ответ дляішо
Ага, ті жінки, які виховувалися порнофільмами і інстасамками
Тепер в них хода зі свистом, але гуча під пахвою
ішо• 09 сентября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
це не має ніякого відношення до кохання і сексу
ішо• 09 сентября 2024
Ответ дляOksania_mama
та ні, я як бі починав в часи, коли про появу інстаграму навіть не здогадувались і нічого, всі живі
Oksania_mama• 09 сентября 2024
Ответ дляішо
Не усі То ви з ними не жили довго)

До того ж люди брешуть, і про задоволення в тому числі.
Якось на одному форумі теж обговорювали АС, так одна прямим текстом заявила, що її якось подружка переконала дозволити чоловіку проникнути, та погодилась, було боляче, мерзко и бридко, але після того вона сама почала переконувати інших подруг, щоб не тільки їй дупа боліла. Осьтаке бува лайно)
ішо• 09 сентября 2024
Ответ дляOksania_mama
Не усі То ви з ними не жили довго)

в мене трошки інший досвід
Амбасадор щастя• 09 сентября 2024
Ответ длямадам Везувий
Вам шашнадцать? Я в 40 родила и в 42 мы ещё очень даже секстились с мужем.Муж тоже старше меня на 9 лет. Сейчас мне 54-климакс и не думает начинаться.Во всяком случае на месячных не сказывается.У мужа все печальней.но иногда вспоминает молодость😂
Ему 63? И все уже?
Моему 60 лет. Переживаю...
Сейчас все ок.
Амбасадор щастя• 09 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Автор, я ваша ровесниця. 15 років заміжня за таким: добрий, ніжний, чайний, батько - фантастичний. Секс- це капець. Він старається, але вьо ні то. Я це розуміла і коли заміж йшла, але думала навчу, перевчу. Аж ніфіга.
Маю багато іграшок. Іноді стається нервовий зрив я доношу йому все що я про це думаю криком, він закривається і тижня два боїться до мене підійти. Потім а мене відходе все, то квіти, турбота, подарунки, сюрпризи. І все по новій.
Ого. Навіщо я це прочитала. 15 років такого дурдому.
Пишу каліграфічно• 09 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Автор,а вам прям очень в вашем возрасте секс нужен? Просто скоро климакс,как ни крути
Сколько тебе деточка?
АнтиТанкист• 09 сентября 2024
Справа не зовсім в сексі. Цікаво,за автором стоїть черга з чоловіків,які турбуються за її дітей і нічого для автора не шкода і будують плани на майбутнє? Де чудовий і прекрасний в сексі батько цих дітей,скільки він грошей виділяє на своїх крихіток? якщо автора по сю пору ніхто не схопив,то мабуть вона не дуже популярна і в гонитві за якісним сексом ризикує лишитися без нормального чоловіка,без поганого секса і без хорошого секса і без будь якого сексу.
Зашла на 5минут• 09 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
У знакомой в 60 два любовника
И вы говорите
Бабулька• 09 сентября 2024
Ответ дляЛеди Г
змазка існує, шоб покращити фізику статевого акту. організм її виробляє від статевого дозріванні і до клімаксу. а до та після фертильного періоду в житті жінки вона не потрібна, тому не виробляєтся
Кто сказал, что смазка не вырабатывается во время климакса? Это всё индивидуально.
Царівна Жабка• 09 сентября 2024
Автор , вам 42. Вы в таком возрасте, что лет через 5, а может и раньше раз и не хочется секса. Или что-то случится. А человек близкий по духу важен и нужен всегда.
Гірчинка• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Разом 9 місяців, але раніше жили в різних містах. Місяць тому стали жити разом
Як на мене, це мало часу - і для того, щоб в сексі до кінця зрозуміти всі можливості, і в житті.
Тож я б іще пробувала шукати компроміс, а паралельно придивлялася далі як до людини.
Я з чоловіком різні кризові моменти переживала саме у статевому житті, проте для мене завжди першочергове - людські якості. 20 років разом - моя позиція не змінилася)
мадам Везувий• 09 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ему 63? И все уже?
Моему 60 лет. Переживаю...
Сейчас все ок.
63. Ещё пересекаемся раз в месяц,но можно сказать,что все.(
Амбасадор щастя• 09 сентября 2024
Ответ длямадам Везувий
У нас с мужем 20 лет разница в возрасте..
Oksania_mama• 09 сентября 2024
Ответ дляішо
в мене трошки інший досвід
Інший досвід - це коли в вас
мадам Везувий• 09 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну может Ваш дольше «попрацює». У моего инфаркт был и диабет уже лет 16..
Ло Шарик• 09 сентября 2024
Просто обнимаю Вас, автор
Я в отношениях, кажется, с импотентом
Не стоит долго член, а если и стоит, то он всего дважды кончил за всю историю наших отношений
Он всегда стремится доставить мне удовольствие и я кончаю с ним) чаще, чем с другими мужчинами, наверное
Но иногда я скучаю просто по классическому траху
Но я для себя сделала выбор быть с ним, быть верной ему, так как в других моментах он у меня самый замечательный
Да и даже к формату нашего секса я уже привыкла
Веккy• 09 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Во сколько вы вышли замуж?
Веккy• 09 сентября 2024
Ответ дляОябунчик
Это скорее исключение в таком возрасте, обычно это 45-50.
Вот именно ,всех кого знаю 45-50. А тут одной 60 почти и ещё месячные идут. Советчицы фантастичный народ. И сексятся в 60 как кроли.
Веккy• 09 сентября 2024
Автор ищите молодого. Нах вам тот жирный старый старпер
Скоро_вчера• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Говорила з ним. Сказав типу ти ж розумієш, що я так одразу не схудну. Мені треба час. Хоча записався до лікарів( гастроентеролога, дієтолога) . Тобто зацікавлений схуднути. Але бачу що для цього йому бракує сили волі
Пешие прогулки велосипед, мой как стал ездить на велосипеде так улучшилось качество, но в вашем случае автор надо было нет начинать,
Я не чарівниця вам• 09 сентября 2024
Автор, вы мою проблему описали один в один, только у нас сперва было все более - менее нормально, но он набрал за пол года ещё вес, хотя общался худеть, и теперь с сексом совсем все грустно, он не может в позах, в каких раньше мог, потому что отдышка , а я простите, просто не могу на него залезть уже - живот мешает. Хотели расписаться в ноябре, но я передумала неделю назад, все отменила, посмотрю ещё как оно дальше будет, но если без изменений с его стороны, то будем расходится.
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Якщо любите секс, то нічого з ним не вийде. Чим далі, тим більше будете нервуватися
Так в 50 она секс разлюбит, а хорошего мужика упустит!
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
В 43 у меня лично началось ’бешенство матки’, муж сначала офигел, бегал от меня, потом втянулся, мы оба были абсолютно счастливы, у нас такого никогда не было. Война, сука, все испортила.....
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Хороший секс дорогого стоит

Это очень очень важно для женского здоровья
Для женского здоровья важен окситоцин и оргазм.
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ну они видно в 40 начнут саван шить. А мы и в 50 еще огого)) Я в 49 второй раз замуж вышла и медовый месяц был ох и медовый)
Маленьких детей куда дели? Тут у всех в 49 маленькие дети