Не виправдовуюсь• 08 сентября 2024

Поганий секс vs хороший чоловік

Зустрічаюсь з чоловіком. Старший від мене на 9 років. Мені 42. Добрий, розумний, щедрий. Нічого мені не жаліє, приймає моїх дітей, будує плани на майбутнє. Цікавиться психологією, дуже зацікавлений в здорових стосунках, ніколи нічого мені не забороняє, поважає мої кордони, в побуті допомагає, тобто він навіть більше в побуті бере на себе… Але є одне але… Секс… Мені не подобається секс з ним. По перше, в нього є трохи зайва вага і це мені дуже заважає, розмір у нього теж менше середнього і він любитель довгих прелюдій, а я цього не люблю. Якось так виходить, що вовтузимось довго, а толку мало. Раніше ще якось від ефекту новизни це не так напорягало , але тепер набридло все…. 🫣 І розійтися шкода і себе шкода….
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляНеВРотик
И что? Люди и после наступления климакса занимаются сексом
Без такого запала, как до
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Технічно він досить просунутий в сексі. Він за експерименти, знає як руками, язиком, ласками довести до оргазму. Але мені бракує традиційного сексу з проникненням. Кількість поз обмежена через його вагу, заважає його живіт. І то при його розмірі я майже нічого не відчуваю .
Боже, посадите его на диету
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ні. Мені просто добре з ним. Спокійно і надійно. В порівнянні до інших чоловіків він дуже вигідно виділяється.
О, тогда ищите другого, хороший свободный здоровый мужик в 50 лет на вес золота
НеВРотик• 09 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Зачем автору в принципе такой возрастной мужчина?
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляВеккy
Вот именно ,всех кого знаю 45-50. А тут одной 60 почти и ещё месячные идут. Советчицы фантастичный народ. И сексятся в 60 как кроли.
Ага, с мужьями, которым 70
НеВРотик• 09 сентября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Справа не зовсім в сексі. Цікаво,за автором стоїть черга з чоловіків,які турбуються за її дітей і нічого для автора не шкода і будують плани на майбутнє? Де чудовий і прекрасний в сексі батько цих дітей,скільки він грошей виділяє на своїх крихіток? якщо автора по сю пору ніхто не схопив,то мабуть вона не дуже популярна і в гонитві за якісним сексом ризикує лишитися без нормального чоловіка,без поганого секса і без хорошого секса і без будь якого сексу.
А що в цьому поганого - бути самій, як не зустрівся чоловік, який всім влаштовує?
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляНеВРотик
Видимо, ровесника не нашла. В 40 лет мужики тоже хотят на 10 лет моложе
Шкала Радощів• 09 сентября 2024
Автор, в мене майже така різниця у віці як і у Вас. Але до того різні темпераменти з чоловіком. Мені було потрібно раз на день, йому пару на тиждень. Дратувало страшенно. Купила собі всякі штучки, швидко скидали щоденну потребу, а з чоловіком вже насолоджуватись. Зараз з віком я менше хочу, 47 мені. Чоловік раз на тиждень. Відчуваю що скоро зрівняємось)). Спокій, захищеність, повага, довіра, поміч вартують більше ніж секс. Повірте мені. З першим чоловіком нереальним секс, ну а в буденному житті 0 всього, ні помічі ні поваги, він Бог, я служанка. То коли я зустріла другого чоловіка, я вирішила для себе, що секс це важливо, але це лише часточка життя. Чи буде Вам хотітись того сексу, за Вашим сценарієм, коли ви будете роздратовані, змучені.

Також додам, що з віком прелюдія довше, бо чоловіку треба більше часу зосередитись) Поговорити відверто з Вашим, може він думає що такі довго подобаються Вам.
А у нас макарошки• 09 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
И зачем он вам?

Мужчину надо любить и кайфовать от него
З іншого боку можна сказати, що хорошого чоловіка ще знайти треба, ну небагато їх холостих вже створених в такому віці. А от для сексу варіантів багато більше, ніж надійного для життя.
Ну тут залежить від жінки також, що для неї кацфовать, одній дай гроші і не мішай жити, іншій потрібна турбота, допомога, піклування
НеВРотик• 09 сентября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
А декому потрібне все й одразу й вони це отримують
А що таке?• 09 сентября 2024
Ответ дляНеВРотик
А обов´язково бути з кимось?
Ну автор хоче ж, якщо питає
ішо• 09 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Так в 50 она секс разлюбит, а хорошего мужика упустит!
та там всього треба 8 років постраждати, а потім все буде гаразд
А що таке?• 09 сентября 2024
Автор, дивлячись які у вас цінності і що ви хочете від союзу цього. Якщо для вас важливий секс , то він вам не підходить. Якщо вам важлива поряд гарна людина, надійна, то дивіться.
НеВРотик• 09 сентября 2024
Ответ дляА що таке?
Ну автор хоче ж, якщо питає
Автор не впевнена, що хоче, тому й питає
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляішо
Типа, у всех остальных офигенный секс
А що таке?• 09 сентября 2024
Ответ дляНеВРотик
« будує плани на майбутнє» - вона його розглядає як потенційного супутника життя
А у нас макарошки• 09 сентября 2024
Ответ дляНеВРотик
А деякі самі у поважному віці, бо все життя в пошуку найкращого.
Без проблем, це ж прекрасно отримати все й одразу, як у фільмах. Просто чим старше тим важче отримати бажане в загальному розумінні. Бо не тільки жінки обирають, чоловіки теж мають свої забобони
Белая и пушистая• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так може у вас там чорна діра, і він там губиться ? Чорна діра може і пузо засосати.
Modni• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Говорила з ним. Сказав типу ти ж розумієш, що я так одразу не схудну. Мені треба час. Хоча записався до лікарів( гастроентеролога, дієтолога) . Тобто зацікавлений схуднути. Але бачу що для цього йому бракує сили волі
Може він вам не цікавий за скільки років
Копуша• 09 сентября 2024
Для мене тільки те, що він терпить ваших дітей - то вже герой.
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляКопуша
Интересно, дети взрослые/подростки/маленькие? Это важно! Мой старший в детстве был такой, что ни о каких отношениях даже помыслить нельзя было, поэтому в том числе я осталась в браке. А дочь в пубертате такая! Вообще не понимаю, как женщины с детьми строят новые отношения, моя сестра такоооое устраивала отчиму и матери
Копуша• 09 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Думаю, підлітки, бо про дорослих не писали б приймає/не приймає. Дорослі жили б вже окремо.
Большой секретик• 09 сентября 2024
Ответ дляКопуша
Необязательно. Большинство до брака живут с родителями. Многие и после
real strv• 09 сентября 2024
Секс - это один слонов в отношениях.
Все, что вы описали, это рациональный подход: хороший, надежный, помогает, что там дальше по тексту.
Чего у вас нет, это химии. Базовая физиологическая схема отношений «замок-ключ» отсутствует. Человек должен в первую очередь на физическом уровне подходить, чтоб все аж горело, особенно в начале. А у вас уже сейчас «противно».
Дальше будет хуже, инфа сотка. Разбежитесь, только обид будет больше.
Ну шо не так?• 09 сентября 2024
Ответ дляішо
жіночко, я не знаю, скільки вам рочків, але ви точно дуже слабо собі уявляєте, що таке клімакс.
з чоловічої точки зору, це коли просто не лізе, ніяк. а якщо і влізе, то з прутня потім шкіра злазить
А що ж там такого страшного в жінки при клімаксі відбувається, шо аж шкіра залазить у чоловіка? Зуби виростають, чи шо? 😀😃
Копуша• 09 сентября 2024
Кавалера в студію! Може то не він так собі у сексі, а ви лежите як привялена не дуже свіжа скумбрія.
Скорая помощь• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь

Слушайте все видео этого диетолога. У меня по его советам минус 24 кг за 8 месяцев. Начальный вес 87 рост 165.
Интервальное 18/6 + Кето в начале.
Малинка Алинка• 09 сентября 2024
ви не пробували з ним про це поговорити?
про секс потрібно говорити. Взагалі про все в стосунках треба говорити. не можна мовчати. кому що і як подобається. це нормально. ви ж пара.

але це моя думка
бибизяна• 09 сентября 2024
Та через 5 лет оно вам вообще не надо будет.А человека уже для жизни надо искать.Хочется секса,посексттесь с молодым любовником,чтоб никто не знал.Мне тоже 42.И из всех мужчин,кто ща 50,уже нормальной потенции ни у кого нет,чтоб норм,то только с таблами
бибизяна• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Мда..если бы мне партнер сказал худеть,потому что ему не нравится,он в тот же день был бы бывшим