Тільки не про гроші• Изменено 09 сентября 2024
Реально ли вокалом или на курсах по постановке голоса изменить тембр голоса?
Я пожаловалась психологу, что всю жизнь зажата, говорю тихо и голос у меня детский, хотя мне 30.
Она предложила сходить на курсы или на вокал - якобы помогут ’вытащить’ настоящий голос.
Как думаете, это возможно?
Vladimir1978• 09 сентября 2024
Задайте в поиске ютуба низкий голос.
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BA%D0%B8%D0%B9%2B%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81
Свисток ля-минор• 09 сентября 2024
А реально на курсах по вокалу научиться владеть своим голосом, если я не могу его контролировать, когда нервничаю?(((
И_В_офигительных_штанах• 09 сентября 2024
це все можна зробити, якщо займатися вдома - приблизно, те саме, як займатися дитині з логопедом. робиш вправи - маєш результат, не робиш - може буде результат, може ні. багато різних є вправ в ютьюбі. подивіться, чи готові ви витрачати час на подібне - це елементарні вправи, але регулярно треба робити по декілька хвилин на день.
Тільки не про гроші
• 09 сентября 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дякую. На жаль, вдома натовп людей, неможливо буде займатися. Навіть при зачинених дверях буде некомфортно, бо буде чутно за дверима під час ’занять’