Фіцо вчергове заговорив про ’нацистські війська’ в Україні Словацький прем´єр заявив, що в Україні воюють ’нацистські війська’, але міжнародна спільнота цього ’не помічає’.’Ми всі говоримо про фашизм, нацизм, і при цьому мовчки терпимо той факт, що по Україні бігають війська, які мають дуже чітке позначення, які пов´язані з рухами, які ми сьогодні вважаємо небезпечними і забороненими. Оскільки це геополітична битва, це нікого не хвилює’, - стверджує голова словацького уряду.
Він додав, що в його країні словом ’фашист’ називають людей із ’іншою думкою’, хоча не уточнив, що саме має на увазі.
Ночка_темная• 09 сентября 2024
Ага, бігають нацики з параші, русіч отой на чолі з Мільчаковим, який цуцика на камеру різав
diamond_shop• 09 сентября 2024
Ответ дляKlodia
Это тот, которого пока не добили? Ну ничего, в следующий раз получится. А что-надо же оправдывать гордое звание фашистки.
теж хотіла сказати, шкода, що не дострелили, треба було на гелікоптер посадити як іранця
Ответ дляdiamond_shop
Дороговато будет ради такого.
Смотрела фата фортуна, таро. Он за несколько месяцев до покушения сказал, что на Фицо будет это самое покушение, но выживет. Пойду пересмотрю, что дальше с ним, помню, что что-то плохое.
виктория7аас• 09 сентября 2024
Ответ дляНочка_темная
главный рашевский нацик Сергей Коротких он же боцман вообще приближен к власти. ближе некуда
Ночка_темная• 09 сентября 2024
Ответ дляKlodia
Дороговато будет ради такого.
Поділіться і з нами, якщо робили розклад, що вийшло