Veselka8• Изменено 10 сентября 2024

В Москве и подмосковье всю ночь и утро гремели взрывы...

Добрий ранок Шановні Парафіяни!

власти рф сообщают о самом массовом налете ударных бпла за все время...
информация об уничтоженных иранских и северокорейских наемников уточняется...
И все это в аккурат под приезд Индусов и Китайцев в Москву, которые привезли им план Ермака-Салливана...

Тож смачної кави Посполиті! І нехай день приносить гарні та хороші новини! ;)
nikolayev• 10 сентября 2024
Пойду, почитаю новости...
LudaSHS• 10 сентября 2024
Хоть это такая тема
Ну я все равно рада читать новости сейчас

’Аеропорт Внуково закрили на виліт/приліт через атаку БПЛА. Літаки перенаправляють в інші аеропорти.

Рос канали повідомляють про масовану атаку БпЛА по Брянську, московській області та калужській’
Тут відео
https://t.me/istrebin/11448
nikolayev• 10 сентября 2024
🔥«Просто ах*еть! П*зда там!» – БПЛА масовано атакують москву та ще 7 областей рф.

В аеропортах Домодєдово, Внуково і Шереметьєво оголосили план Ковьор. На Тульщині уламки впали на паливно-енергет. обʼєкт.

ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
LudaSHS• 10 сентября 2024
. Аэропорты Внуково и Домодедово закрыли.

Помимо московских аэродромов ВСУ атаковали беспилотниками аэродром ’Шайковка’ (Калужская область) и аэродром ’Халино’ (Курская область).

Все по аеродромам шло
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ооох, прийшлось зайти в їх пабліки
LudaSHS• 10 сентября 2024
Тут горить біля літака все
https://t.me/nevzorovtv/20814
Charming• 10 сентября 2024
То не ми, то вони самі себе
ОльгаХ• 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ооох, прийшлось зайти в їх пабліки
Та то они сами себя бомбят. Суетятся, орут, зачем?
Странные какие-то москвичи
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Умора😂😂😂
кенгуруша• 10 сентября 2024
Ответ дляОльгаХ
Странные какие-то москвичи
Кино снимают
LudaSHS• 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Умора😂😂😂
Ну да Україна просто не здатна так масово запускати дрони. То свої
( сарказм)
А вони хотіли в одні ворота тільки.?

Але бачу крім аеродромів наші намагалися достати Тец
ЛераС• 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ооох, прийшлось зайти в їх пабліки
Бідненькі, не спали вони всю ніч. Бажаю їм, до кінця їх жалюгідного життя, переживати все, що пережили і досі переживаємо ми, але в стократ більше
NYC• 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Умора😂😂😂
А где вы это читаете? Иногда хочется почитать их.
Natal_ka91• 10 сентября 2024
То їх звільняють, нехай не переживають)
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляNYC
Ой…… не питайте, я сама собі то не дозволяю 🙈ВК
NYC• 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Спасибо❤️
irina 2709• 10 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Хоть это такая тема

Тут відео
https://t.me/istrebin/11448
Боже, какое красивое!!!!
sim2406• 10 сентября 2024
Ответ дляЛераС
Та то не ми, ми спимо, в нас комендантський час
alenka3108• 10 сентября 2024
Масквічі бамбят масквічей, до сльоз. Щоб вас, тварі сруські, кожного, бомбило до кінця життя!
kitty cat• 10 сентября 2024
Зашла на их сайты, тот же Пикабу чтоб почитать, а там … тишина. Как буд-то задание дали молчать