Агент Пинкертона• 09 сентября 2024

Чи вважаєте ви купівлю прикрас-золота, діамантів-вкладенням, інвестицією грошей?

Само_достаточная• 09 сентября 2024
Ответ дляЯ погнала
Какие тут только фантазерши не сидят. Пиши ещё , бумага все стерпит, интернет тоже
Ахаха) С дна постучали
Мона_Лиса• 09 сентября 2024
Ответ дляЯ погнала
Вы можете следить за торгами даже не делая ставки) Просто если вам интересно и вдруг вы знаете, кто участвует (даже если анонимно, но знаете лот )). Можете даже приложение скачать.
Рожева юбка• 09 сентября 2024
Була знайома жіночка, яка просила підстаркуватого нежадного чоловіка дарувати їй, тоді ще молоденькій, тільки золото без каміння)
А вона кріпко любила гульнути з компаніями, з разгуляєвом таким, щоби стіни до ранку двигтіли)))
Одного разу приїхав чоловік з командіровки.... Звучить, як анекдот, але то правда)
Вигнав він з квартири свою жінку (неофіційну), друзів її, от просто в чому були і кого де познаходив - просто повикидав. Потім, під ранок уже, дозволив жінці зайти додому і забрати свої документи і ключі від її машини. Вона зайшла боса, взяла доки, ключі, і верблюдика м´якого))), в якому було золотце.
Купила потім ніху@ову хатинку в Петрівцях)
Пффф 100%• 09 сентября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Нет. Очень маловероятно, что Вы через несколько лет сможете продать это украшение, по той цене в у.е. по которой купили. Т.к. дизайн уже будет устаревший, да и от долгого лежания золото может потускнеть.
Золото по сравнению с бриллиантами стоит копейки. Ну вот мои пусеты стоили 5000$ (из-за бриллиантов такая цена разумеется). Это было 135 000 по курсу. Я их вполне могу когда-нибудь продать за половину цены - 2500$. Это 125 000 грн при долларе в 50. На них есть номер и сертификаты джиа, любой ювелир подтвердит все покупателю. Что плохо, не выгодно ? Но так как все только дорожает, то могу и за тех же 5000$ и продать. Золото от них можно вообще выбросить и сделать любую модель, это вообще копейки стоит.
Но я покупаю не чтоб продать конечно, просто нравятся украшения
Відповів всім• 09 сентября 2024
Нет не считаю. Украшения мне дарят в основном на ДР или НГ и они просто для настроения.
Бабульція• 09 сентября 2024
Ні, не вважаю. Бо моя найдорожча прикраса коштувала 2000 євро. І малоймовірно, що її можна буде за ці гроші продати. Все старе, що здавала і у нас в ломбард і на обмін в ЄС завжди було невигідно(( нікому воно не треба. Можна продати тільки по-справжньому дорогі і унікальні речі вигідно. Для мене прикраси - це просто настрій та насолода