Вероніка-e4ef• 10 сентября 2024

Чоловік їде в учебку, чи мають право там забрати телефон

Доброго дня,дівчата і хлопці в мене таке питання, чоловік їде на учебку, і кажуть що там не можна телефони, що видають тільки на вихідні, чи законно це?
Физрукая• 10 сентября 2024
Цікаво, як вам напишуть не законно і що будете робити

західний_діалект• 10 сентября 2024
у них там свои законы..
4есотка• 10 сентября 2024
У моего никто не отбирали ничего. Но он сам пошёл. Тут писали, что у тех, кто сопротивляются отбирают. А там хз
Ніка Найз• 10 сентября 2024
Да имеют, у моего забрали
Перемелица• 10 сентября 2024
не мають, але заберуть 99%
Скорая помощь• 10 сентября 2024
Мій теж так казав, але телефон був у нього! Зв´язок поганий може бути... А ще якщо дехто начудить там з хлопців, то вигрібають усі..
Стрекозей• 10 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Да имеют, у моего забрали
Когда уже и у вас заберут...

Ніка Найз• 10 сентября 2024
Если хочет еще пожить пусть сам отдаст телефон
Томатико• 10 сентября 2024
А якщо не мають, як боротися з цим будете?
Анти-анонім• 10 сентября 2024
У військовослужбовця нема Закону. Є наказ
Ніка Найз• 10 сентября 2024
Режим таемности или как он там правильно называется.
Телефоны нельзя в части иметь, а на передовой так тем более.
Мішечок щастя• 10 сентября 2024
Подписана на блогера, у нее муж в учебке, выдают телефон на выходных на 2 часа
Шумелка Мышь• 10 сентября 2024
У знайомої забрали чоловіка на блок посту. Телефон забрали, пройшов влк і зараз в учебці. Виходить на звʼязок дуже рідко. Можливо в цілях безпеки забирають телефон
Але взагалі-то забирати телефон на блок посту чи на ВЛК не мають права
Ніка Найз• 10 сентября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Автор про учебку пишет.
Сирожено_пирожено• 10 сентября 2024
А вы хотите, чтоб они скопом светились в сети и туда прилетело
60 метрів сметани• 10 сентября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А то без телефонов не прилетает.
Мамина квіточка• 10 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Дурню не пишіть. Всі з телефонами на передовій. А звʼязку , так, може не бути. Інколи глушать, інколи просто всі станції розбиті.
Сирожено_пирожено• 10 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Про старлинки не не слышали? Мобильную связь отключают.
Интересно у вас служит кто то?
Мамина квіточка• 10 сентября 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Интересно у вас служит кто то?
Так, тільки хотіла написати, в основному старлінками користуються. Тобто телефони є.
Так, служить. Більше того, саме звʼязком і займається.
А у Вас служить хтось? Телефон відібрали і не дають?

Весёлая морковка• 10 сентября 2024
мій чоловік пішов добровольцем з 2022 року, то ось як їздить на навчання, то якось сам розуміє, що телефон треба вимкнути! на період проходження навчання, бо це є скопчення військових
Неначасі• 10 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Да имеют, у моего забрали
Дайте ссылку на закон!
Неначасі• 10 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...
Зам. зав. Анонима• 10 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Это уже рабы или ещё свободные и независимые?
Неначасі• 10 сентября 2024
Ответ дляМішечок щастя
Прямо, как в лагере - моя отказалась ехать именно потому, что телефон 2 раза в день по часу выдают.
manu1• 10 сентября 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Это его остановили на проверку документов и сразу же повезли на ВЛК? Или как?
manu1• 10 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Только что подруге звонил муж с Курской области по стар-линку
Ку-кусик• 10 сентября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Це я вам скажу, що. Інтернет зв´язок там слабий, а де велике скопіще мобільного зв´язку, зазвичай прилітає. Тому офіцерський состав собі залишає, але ставять на самолет, і вмикають по потребі, а молодші сержантм, солдати без телефонів. У цілях безпеки. Де наші полігони раша знає, от от є там люди і скільки не знає, але вичислить по мобільному зв´язку запроста. Вони теж не ідіоти кидати ракети будь куди, їхня ціль вбити багато. Тому бережуть хлопцям життя скоріше, ніж за рабів тримають.
Мамина квіточка• 10 сентября 2024
Ответ дляmanu1
Я те саме написала. На передовій всі з телефонами. Але від старлінка відійшов далеко - може не бути звʼязку, це зрозуміло
Ку-кусик• 10 сентября 2024
Ответ дляМамина квіточка
На передовій. А чоловік автора на полігоні, учебка. Це різні речі, там сотні людей.
Мамина квіточка• 10 сентября 2024
Ответ дляКу-кусик
Я написала відповідь на пост про передову.