Каяспер• 11 сентября 2024
спогади з минулих життів
хто чув про такі випадки?
дуже цікаво.
Твоя подружайка• 11 сентября 2024
В мене були про вітчизняну війну, що я в окопі і вибухи. В дитинстві так тієї війни боялася, якісь картинки вспливали. Потім забулося все
Пустощі-веселощі• 11 сентября 2024
Как понять,что то моя жизнь,а не книга,фильм, забытые и всплывающие иногда в виде снов?
Каяспер
• 11 сентября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
фільмів чи історій не було?
і зараз пам´ятаєте?
Каяспер
• 11 сентября 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
мабуть відчуття інші..хто зна
Твоя подружайка• 11 сентября 2024
Ответ дляКаяспер
фільмів чи історій не було?
і зараз пам´ятаєте?
Зараз взагалі не памʼятаю.
Мала була, ще ті спогади памʼятаю. Я якось відчувала саму атмосферу війни шкірою чи що. Фільм то просто дивишся як картинку, а в спогадах - страх, безнадія,бахкіт(
Каяспер
• 11 сентября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Зараз взагалі не памʼятаю.
вам не хочеться дізнатись, де це було конкретно і взагалі щось про це?
Твоя подружайка• 11 сентября 2024
Ответ дляКаяспер
Як? Регресивний гіпноз?
Я думаю була солдатом, загинула на війні, ось ці спогади і присутні були. Яркі картинки. Я б і іх не запамʼятала, але боялася війни. На 9 травня якось ніколи не радувалась, не було відчуття свята, а завжди думала яка доля тих людей, прізвища яких викарбувані на памʼятниках.
Каяспер
• 11 сентября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Як? Регресивний гіпноз?
так, регресивний гіпноз.
або якщо були згадки конкретного міста - то ж цікаво дослідити що за місто і т.п.
Карусель-весель• 11 сентября 2024
Мій батько часто кричав у ві сні. Казав, що постійно сниться один і той де сон, що його ставлять до стіни та розстрілюють в потилицю. І от як знати.
Твоя подружайка• 11 сентября 2024
Ответ дляКаяспер
так, регресивний гіпноз.
Раніше хотіла, зараз ні. Поле, окоп, стрілянина, грязюка, місиво. Все що памʼятаю. Не хочу, я зараз у війні живу, ще кукуха зовсім полетить!
Каяспер
• 11 сентября 2024
Ответ дляТвоя подружайка
мені так цікаво, якою я була колись, в іншому житті чи життях
Тектологиня 80lv• 11 сентября 2024
В інтернеті оповідок багато. Але я в реалі не зіштовхувалась із таким. Лише колись медитувала на подорож у минулі життя, типу. Але хто сказав, що то - не моя фантазія?))
Afina-2908• 11 сентября 2024
Ответ дляКаяспер
так, регресивний гіпноз.
Вірите в регресивний гіпноз?
Каяспер
• 11 сентября 2024
Ответ дляAfina-2908
Вірите в регресивний гіпноз?
тут ж не питання віри. він існує.
і хто його пробував розуміє, що це не просто фантазія.
(я не пробувала)