всегдаДаДа• 12 сентября 2024

Принцесса Норвегии Марта Луиза

Могла бы поставить и брекеты/элайнеры, виниры, а нет, решила оставить все как есть) и на 99% фото она улыбается.
Улыбка чарующая, вы согласны?
Результат:
вже голосів: 156
122 (78.21%) Да
21 (13.46%) Нет, лучше бы исправила
13 (8.33%) Тыц
Лорка-хлорка• 12 сентября 2024
Ответ дляНу ниче се
Автор, чаруюча посмішка, бо людина задоволена собою і своїм життям, вона спокійної за сьогодні і завтра, і в неї все окей. Можливо ще нема такого суспільного тиску стосовно зовнішності і краси.. на вашому місці я б зробила, якщо є фін можливості
И у нас нет давления.
Соня-сонятко• 12 сентября 2024
Что в жизни людей которые обсуждают публичных личностей ? Мне на них вообще плевать
Обращеница• 12 сентября 2024
Помітила що більшість стоматологів нічого такого зі своїми зубами не роблять, поки молоді.
Це ж треба не мати мізків щоб спиляти власні зуби в 20-30 років
ПрипоРошенная• 12 сентября 2024
Обычная улыбка обычная женщина
ПрипоРошенная• 12 сентября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
У меня проблемы с зубами, прикус, я в раздумьях
Я в 20 носила брекеты и не носила элайнеры, сейчас в 40 брекеты поставила, уже потом поздно будет)
Сусановна• 12 сентября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
фото
вона заміж за шамана вийшла, їй пофіг на думку суспільства! молодець
Соня-сонятко• 12 сентября 2024
Такая страшная и принцесса
Катастрофа• 12 сентября 2024
Ответ дляБавовна
Евріка
И шо? Много платят?
З вишневого садка• 12 сентября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
так она и не выравнивает потому, что ей пох.
а вам нет, вы фото чужих людей разглядываете, строите догадки о их ходе мыслей... вы все равно так не сможете.
Ленивица-красавица• 12 сентября 2024
Ничего чарующего не вижу. Не стыдить за кривые зубы - это норма, а вот прям восторгаться таким - тоже странно.
Доставучая• 12 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
ну як молода, 52 вже
ого,
а мозгов нет
ПрипоРошенная• 12 сентября 2024
Ответ дляОбращеница
А зачем их спиливать есть брекеты и элайнеры
Обращеница• 12 сентября 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Ну брекети теж псують емаль, до того ж на етапі їх встановлення не попереджають про необхідність носити нічну капу або ретейнер для збереження ефекту рівних зубів
Повелитель бітка• 12 сентября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
І губи могла б собі зробити, і філіри, і ботокс, про нігті і вії вже мовчу.
За стандартами порадниці - зачухана, нещасна, недоглянута жінка.
А заміж взагалі за безробітного шамана вийшла
Точно). Ось ще щаслива пара задрипанців - принцеса Беатріс ( онука покійноі Елизавети) і її чоловік Едо Мапеллі .
Повелитель бітка• 12 сентября 2024
Ответ дляТільки не про гроші
не рівняйте зуби норвежців та наші, я живу зараз в Норвегії, тут у більшості білосніжні здорові зуби, навіть якщо їм за 60, є, звичайно, і проблемні, але якщо взяти взагалі, то дуже хороші, можливо, це генетично, моя колега за 40 розгризає карамельки зубами і впевнена, що зубам нічого не буде
Генетично, навряд чи, враховуючи клімат і нестачу Д. Моя знайома норвежка приймає на постійній основі. Але так, мама у неї 87років ще огого! Багато чого залежить від якості води.
Ми ось на безфторному Прикарпатті добре відчули іншу воду(.
Оце так цабе• 12 сентября 2024
Ответ дляОбращеница
Ой та прям, я спиляла. саме такі були, як на фото. Все норм. До чого тут ваш комент про мізки?
Оце так цабе• 12 сентября 2024
Якщо ти принцеса, то тобі норм з будь чим. А якщо ні, то треба хоч зуби зробити)
пАлАвинкА• 12 сентября 2024
А где ответ - ПОХ?