Порадьте будь ласка чи хто знає. Чи варто підписувати контракт зі страховою компанією GRAWE , Австрія . Мова іде про пенсійне забезпечення через 20 років мінімум
Попа как у Кардашьян• 12 сентября 2024
Пам´ятаєте кризу 2007 року,коли в США та іншому світі вались в тому числі пенсійні фонди та страхові компанії?З майже 50+ річною історією.
Тому гарантії немає ніде.Розумний вихід вкладатися в декілька таких структур,а не в якусь одну.
Я нажаль теж в одну поки вкладаю.Точніше мій роботодавець відраховує в недержавний пенсійний.
хутряна володарка• 12 сентября 2024
Тут не знаєш, що буде через місяць. А Ви аж через 20 років гарантій хочете.
Неваляшкина• 12 сентября 2024
Платила 5 років.
Хочу розірвати договір.
5 років тому 250 тисяч були гроші, зараз ні.
А заключати такі договори у валюті вважаю недоречним, бо в нас дуже нестабільна валюта, а я не впевнена, що зможу через 20 років платити на рівні з теперішнім.
Нажаль.
Хочу розірвати договір.
Нажаль.
Ответ дляНеваляшкина
Платила 5 років.
Хочу розірвати договір.
Нажаль.
Хочу розірвати договір.
Нажаль.
Дякую за відповідь
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Дякую за відповідь