Як ухурделю• 12 сентября 2024

Екзема і інше,можна від цього позбавитись і не згадувати?

Вже не раз писала
З весни ранньої вилізла фігня на руках
Можливо після використання Чистюні без рукавиць
Один дерматолог сказала , що схоже на коксакі , потім пройшов час стало виглядати по іншому вона каже , що ніби як екзема
Назначила тридерм , в такі мазі я не дуже вірю , по мастила тижні два і все
Пішов ще до лікаря одного той каже псоріаз , але я не повірила в цей діагноз
Знайшла лікаря з Єгипту ,консультація онлайн , він толковий в шкірних захворюваннях, сказав , що 70% це не псоріаз , а екзема
Назначив ванночки з морської солі та мастити гентаміцином, і мити руки оливковою олією
Трохи його рекомендації я проігнорувала , лише поїхала на море і на морі майже повністю зійшло , а не на 100% і мастила еліделом
На що лікар з Єгипту написав , що це не його протокол і йому не сподобалось, що я мастила еліделом , хоча наші дерматологи радять
Приїхала з моря вже пару тижнів , ось днями на палиці о лізла шкіра
Почну лікувати ванночками і куплю крем антибіотик як лікар радив
Не знаю , переживаю , що тяжко буде повністю позбавитись від цієї штуки
Чи є дійсно якісь методи на 109%? Гормони не пропонувати , може дієта , якісь медитації , заспокоєння ? Щось внутрішньо поприймати ? Хто ефективно поборов цю фігню
Додаю фото до моря і після
До там де більше, шкіра на пальці полізла зараз
Вас це дійсно схоже на екзему ? І до речі воно мені не чешеться ніколи, дискомфорт тільки візуально, це типово для екземи ?
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Може ви виключили якісь продукти і допомогло , якісь супер зволожуючі крема чи якесь чудо диво ?
So_so• 12 сентября 2024
Сходите к нормальному доказательному дерматологу. Какой Египет, какой гентамицин??
So_so• 12 сентября 2024
Мне похоже на ладонный псориаз, есть такой его тип, но я не врач.
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Я знайшла людину , в котрої донька довгі роки хворіла і допоміг лише цей лікар
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Ви в когось бачили ? Чи це просто так написали ?
So_so• 12 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Видела у человека похожее на руках. У моей младшей дочери была экзема на пальцах, я бывала часто у дерматологов, познакомилась там с девушкой, у неё была эта форма псориаза.
У моей дочки давно, ттт, не было обострений. Использую для рук мягкое мыло, эмоленты, слежу с чем контактирует кожа.
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Якщо ви з Києва то до якого лікаря ходили ? Можете порадити мило та які емоленти ? Якщо чесно , то і не знаю що таке емоленти
Не боюся осуду• 12 сентября 2024
В мене дисгідротична екзема. Може 5 років не бути, а може початись і по пів року все нове й нове.
Як на мене то й стрес сильно підсилює
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ще ключове , три лікарі сказали , що на псоріаз не схоже
Один сказав що він
So_so• 12 сентября 2024
Идите в кожвендиспансер, получите диагноз и назначения. Там опыт, видели всё.
Рву и мечу• 12 сентября 2024
автор, я не знаю как у других, но моей єкземе 15 лет. и никуда она не уходит. сезонная. был один год, когда вообще не появлялась. сейчас опять есть. просто поменяла свою форму.
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляНе боюся осуду
Як на мене то й стрес сильно підсилює
А воно схоже візуально на те що в мене ?
Шо робите коли вилазить ?
От в мене геть не чешеться ніяк
А після чого у вас зʼявилось ?
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляРву и мечу
Вона у вас на долонях лише ?поміняла форму це змінились візуально висипи ? Вона вам заважає жити ?
So_so• 12 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Биодерма Атодерм мыло и из этой же серии бальзам, я мажу им всю кожу раз в день (после душа).
So_so• 12 сентября 2024
Остапенко
Рву и мечу• 12 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
появилась после родов. возможно в следствии гормональной перестройки, может еще что-то. никто не знает. да, была на двух руках и даже на пальцах ног. очень сильно текла и слазила кожа, до ран. потом перешла только на одну руку. потом стала сухой как в виде ожега. мешает ли? сейчас как-то сжились:) а когда раны - это было пипец. все делаю в перчатках вот уже 15 лет. даже стираю.
Не боюся осуду• 12 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Шо робите коли вилазить ?
От в мене геть не чешеться ніяк
А після чого у вас зʼявилось ?
Воно з пухирців починається, а далі схоже. Х з після чого, з підліткового віку. Досить довго не могли діагноз поставити.
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляРву и мечу
А воно схоже на те що в мене ? І чи ви її лікуєте зараз , коли вона вилазить ?
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Дякую
Рву и мечу• 12 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
не лечу ничем уже давно. смысла нет. просто смазываю кремушком нивейкой или другим увлажняющим. у вас может и экзема, но не дисгидротическая как у меня. что-то сухое...как дерматит. уберите всю химию, попробуйте мыть в перчатках, попробуйте без кофе(если пьете), не поможет - попробуйте без сахара. и т.д. перечень большой. может у вас так аллергия проявляется - я не врач.
parele• 12 сентября 2024
У меня было когда-то пятно на ноге.
Попался тогда толковый врач, помимо гормональных мазей, сказал устранить причину стресса.
Ушел стресс - пропала экзема.
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляРву и мечу
Дякую
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляparele
У меня было когда-то пятно на ноге.
Ушел стресс - пропала экзема.
Та зараз основні стреси через війну
Якби я собі сказала не нервувати , не виходить
У вас довго була екзема ? Не поверталась ні разу ?
parele• 12 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Та зараз основні стреси через війну
Мне тогда назначали успокоительные.
А окончательно все ушло после развода))
Экзема была года два, больше не возвращалась.
автор Як ухурделю • 12 сентября 2024
Ответ дляparele
Мне тогда назначали успокоительные.
А окончательно все ушло после развода))
Дякую