Море_море_я_скучаю• 12 сентября 2024
хто хворів новою короною?
1й день 37,8 та дуже сильна ломота, почалось все з горла.
2й день 36,6 легше, тиск стрибав.
3й день 36,2 слабкість, фарингіт є, першіння горла.
У кого таке було? і як було далі?
2й день 36,6 легше, тиск стрибав.
У кого таке було? і як було далі?
Голена блондинка• 12 сентября 2024
Ви розумієте, що кожен організм індивідуальний і що буде у вас конкретно далі, не скаже ніхто. Можливо завтра бодрячком будете, можливо буде температура....лікуйтесь симптоматично і одужуйте
Викупана• 12 сентября 2024
смысл в вашем агамнезе?
муж болел.. на ногах перенес
слабость, кашель, темпа..
выжил..
а вы не нойте!!
лечитесь
муж болел.. на ногах перенес
слабость, кашель, темпа..
выжил..
а вы не нойте!!
лечитесь
Море_море_я_скучаю
• 12 сентября 2024
Ответ дляГолена блондинка
а якщо появляється температура після її пониження - то треба вже терміново до лікаря бігти?
АБВГДейка• 12 сентября 2024
зараз хворію - пропав нюх на третій день. нежить голова болить, далі буде видно
Мальовнича даль• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Як хочете. Лікар все одно випише Вам парацетамол і похідні. Ну і ще лікарняний
Гигиенишвили• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
До лікаря треба було сходити вже і зробити тест. Мені моя сімейна казала на 6-й день від початку хвороби прийти зробити аналіз крові, щоб перевірити чи не додалася бактеріальна інфекція і вирішити питання чи потрібні антибіотики.
Белочкой зови• 12 сентября 2024
Дня два горло сильно болело и запахи не але. Темпа в первый день не выше 37.3. На 3 день уже все ок было
Весотехник• 12 сентября 2024
Я уже месяц болею, без горла и соплей...37.2 температура. Никак не отпускает -( лейкоциты все еще повышены, с-реактивный белок стал снижаться.
Голена блондинка• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Треба збивати температуру і багато пити
Море_море_я_скучаю
• 12 сентября 2024
Ответ дляМальовнича даль
легені послухати...
Море_море_я_скучаю
• 12 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
в мене 3й день.
то завтра треба піти кров здати?
і тест на корону пройти?
то завтра треба піти кров здати?
і тест на корону пройти?
Топтунша• 12 сентября 2024
на другий день з`явився коньюктивіт та заболіло вухо. На 4-5 день все чудово, але очі та вухо докапувала ще три дні.
Топтунша• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
в мене 3й день.
то завтра треба піти кров здати?
і тест на корону пройти?
то завтра треба піти кров здати?
і тест на корону пройти?
мені лікар сказала, що на 4-й день має стати набагато краще (і справді горло різко перестало боліти та ломота пройшла). Кашель не з`явився. Аналіз здавала за день до хвороби (по іншим причинам) і вже були зміни. Після виздоровлення не заморочувалась.
Море_море_я_скучаю
• 12 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
а кашель може появитись і пізніше?
мені було дуже погано 1 день.
вчора і сьогодні вже терпимо, але є слабкість. кашель є від горла трохи.
я ж себе накручую тими пневмоніями від корони(
мені було дуже погано 1 день.
Гигиенишвили• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
в мене 3й день.
то завтра треба піти кров здати?
і тест на корону пройти?
то завтра треба піти кров здати?
і тест на корону пройти?
Я захворіла у суботу, тест здала у понеділок - позитивний. Лікар не призначала нічого, крім жарознижуючих і льодяників від горла. Але у мене 4 доби була температура 38,5, яка майже не збивалася. Ось сьогодні б треба було здати кров на с-реактивний білок, але ще немає сил, піду завтра. У кожного перебіг різний, організм по різному реагує і набір симптомів різний. У мене є ризик ковід-пневмонії, тому так. А, забула, групам ризику обов´язково ще призначають антикоагулянти проти загущення крові - я приймаю, тому спочатку лікар, а потім все інше. Одужуйте.
Море_море_я_скучаю
• 12 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
а які ще аналізи треба здавати крім загального і СРБ?
сьогодні куплю тест в аптеці. а його тільки натще чи можна і так зробити?
Топтунша• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
а кашель може появитись і пізніше?
мені було дуже погано 1 день.
не факт, але звернула увагу що на протязі місяця раз на день був позив покашляти. Із лікування було полоскання горла (ложка бетадину на склянку води, таблетки хлорофіліпт і багато води (я ще смородину в воді розбовтувала) і найголовніше - постільний режим.
Нарахунок тесту питала - в клініці він є, але лікар запевниа, що змісту в цьому немає, оскільки лікування не зміниться.
Біле пальто• 12 сентября 2024
далі потихеньку буде ставати легше, після дня коли здається що вмираєш 🥴
теж починалось з горла, ангіна була, ніс закладений дуже, отит додався, тиск стрибав. блювота була, а потім дуже сильна слабкість. зараз тиждень вже пройшов після піку слабкості і стає краще кожен день
Море_море_я_скучаю
• 12 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
я відпросилась і працюю з дому - то сидіти ще терпимо.. а от щось готувати чи робити вже не можу
Пэрисхилтонша• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
в мене 3й день.
то завтра треба піти кров здати?
і тест на корону пройти?
то завтра треба піти кров здати?
і тест на корону пройти?
Дільнична мені казала, що тест на корону потрібно самому купляти в аптеці і робити, в поліклініці вже наче не роблять/не фінансують.
Тому що саме було в мене, так і не знаю. Температура була 3дні 38-39, потім ще десь 1,5 тиждні піднімалася вечорами до 37-37,1.
Але через тижлень після початку сімейна дала скерування на аналіз крові і с-реактивний, с-реакт.був в нормі, то навіть антибіотик не виписала.
Хоча симптоми захриплості все ще є, а пройшов місяць.
Гигиенишвили• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Тут не підкажу. Тест мені медсестра в поліклініці робила - спочатку експрес з носа взяла, він одразу підтвердив, а потім ще один з горла. Нічого крім води я до цього не вживала, просто не лізло. Ну зуби чистила) - то тест все одно+
Пожарник• 12 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
так, обовзково, але післ аналізів...
Море_море_я_скучаю
• 12 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
мабуть тому що звичайний вірус може призвести до ускладнень, а корона ні. і навпаки.
але все одно якось накручуєш себе
Топтунша• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
але все одно якось накручуєш себе
та ну)))) Ви помиляєтесь)
Море_море_я_скучаю
• 12 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
в мене вища межа тромбоцитів. то потрібно ще здавати якісь додаткові аналізи на згортання крові чи загального буде достатньо?
Гигиенишвили• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Можна здати коагулограму
Топтунша• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
в чому?
проконсультуйтесь з доказовим лікарем, є чіткі протоколи і період для аналізу. По короні зовсім інші нюанси, Ви не за те переживаєте. В мене кума в госпіталі по ковідним ускладненням з самого початку працює, знає тенденції всіх років, зараз інший перебіг. От по тромбоцитам як раз і торкне на найбл 3-6 міс.
Пэрисхилтонша• 12 сентября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Моя мама ще в 2021 при ковіді d-диммер здавала, його тоді разом з с-реактивним і загальним аналізом при ковіді рекомендували.
А яка у вас причина високих тромбоцитів?
Топтунша• 12 сентября 2024
Але перевіряти потрібно вже після виздоровлення, тоді картина буде більш ясніша. Препарати легкі, але не ігноруйте, якщо вже є така схильність.