мимАпроходила• 12 сентября 2024
Якщо людина у приватБанку перевипустить карту онлайн,то в пенс. фонд треба дані
треба в пенсійний фонд новий номер рахунку повідомляти? Якщо людина на карту пенсію отримує.
Фіфачка• 12 сентября 2024
В ПриватБанку буде йти по Інн, не треба в пенсійний, якщо вже на стару карту йшли зарахування.
v.melnik_km• 12 сентября 2024
Не треба, рахунок для зарахування не міняється, змінюється лише привʼязаний до нього пластик