Усміхайлик• 12 сентября 2024
Гормональний баланс, Татарінцева
Давайте купимо курс на декількох осіб. Розділимо на всіх 100 доларів
Ванна Тазиковна• 12 сентября 2024
Воно вам треба. Якщо Бог не дає, значить у нього інші плани. Я тут недавно стикнулася з одним попом і в шоці була. Замість православного вибрав індуса в чоловіки знайомій, вона так ридала, а він сказав так треба. Тобі буде краще. Де православні, і де індуси??? Вона пішла спитати як їй життя налагодити, так він її просто добив. І в цього недопопа уже 7 рік такий заскок. Він вважає, що її судьба іностранець, а вона на англійській добрий день не знає як. Вона навіть з тим священником війну розв´язала у селі у них, він її сповідати не хотів.
Не гавкаю- но охраняю• 12 сентября 2024
Ответ дляtrickywicky
Татаринцева жена Кота?
Вот это эксперт😂😂
Теж про це подумала. ’Не сотвори себе кумира’...
Самі ж і плодимо цих інста-експердів.
мимАпроходила• 12 сентября 2024
Татаринцева хто, взагалі? Гінеколог-ендокринолог? Репродуктолог? Лікар з фаховою освітою по загальній ендокринології?
trickywicky• 12 сентября 2024
Ответ длямимАпроходила
Інфоциганка
До речі, в неї жахлива пігментація
Сама з собою лад навести не може, зате іншим парить 🤦🏻♀️ і ведуться ж люди на цю дічь
До речі, в неї жахлива пігментація
мимАпроходила• 12 сентября 2024
Ответ дляtrickywicky
Інфоциганка
До речі, в неї жахлива пігментація
Вона ж там танцювала до вагітності наче? Мабуть мізки розтеклися, шо вже розводить дуреп на медичних хворобах.
Усміхайлик
• 12 сентября 2024
Ответ дляМerida
Вы ж пару месяцев назад искали. Так и не нашли желающих?
Це новий курс
Усміхайлик
• 12 сентября 2024
Ответ длямимАпроходила
Ви про себе?
мимАпроходила• 12 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ви про себе?
Про вас. Ви ж хочете купити лайно за 100 баксів про гормональний баланс від танцюристки. Чи хто?
Усміхайлик
• 12 сентября 2024
Ответ длямимАпроходила
Ні, це про тебе. Нормальні люди не спілкуються як бидло
мимАпроходила• 12 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Тут немає бидланства, є банальна констатація фактів.
Усміхайлик
• 12 сентября 2024
Ответ длямимАпроходила
Для мене є, для вас може це норма
мимАпроходила• 12 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Для мене є, для вас може це норма
Окей, ’розумово обмежена’ звучить краще? Ну тоді лишимо це.
Усміхайлик
• 12 сентября 2024
Ответ длямимАпроходила
Під кожним словом підписуюсь, але всі на вашу адресу
мимАпроходила• 13 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Яку адресу? Тут тільки ви - ’не мамонт, що не вимре ніколи’.
Усміхайлик
• 13 сентября 2024
Ответ длямимАпроходила
… не звичайна