Наполеон Бонапарт• 13 сентября 2024

Планування кухні, є питання

Дівчата, маю таке саме планування як на фото. Кухня наче не мала, але двері на балкон, вентшахта заважають розставити все практично. В Пінтересті знайшла схоже, але там так накручено , що аж страшно. Але, по суті , вибір розстановки техніки невеликий взагалі.

І ще, порадьте програму, в якій можна погратися плануванням.

Останнє фото з Пінтерест. Авжеж, стиль буде не такий
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А, ви тільки про ту нішу? Мене більше цікавить куди холодильник всунути . Бо, якщо все по прямій ставити, то мийку максимально треба здвигати до тієї ніші, бо стільниці мало залишається. І тоді, кран мийки буде заважати зтою технікою працювати
Як варіант, там щось зберігати та витягати щоразу для користування
Вам потрібен нормальний план. Зробіть самі заміри, тоді легше буди ’розставляти’. Той, що у вас, то від забудовника мабуть, він на ’від*бись’ зроблений. Масштаб меблів не витримано. Варочна поверхня зазвичай 60 см, тут вона на вигляд менше чверті довжини стіни, тобто см 85-90, мийку теж можна ж без ’крила’ см 50 узяти. Судячи з плану навіть стандартна столешня на вікно вилазить? Тоді холодильник тим-паче там не стане в ряд, ззаду нього ж потрібно трішки місця залишати й він вам частину вікна наглухо загородить...коротше, вам потрібен план чіткіший, з замірами. На цьому плані холодильник лише на протилежній стіні входить. Хоча кухня не така й маленька у вас, усе можна гарно розмістити

автор Наполеон Бонапарт • 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
На фото видно, що на вікно не вилазить. Але, як правильно все розмістити
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ваша, гадала то теж для прикладу фото. Між холодильником та варильнею можна залишити см 20-30 лише, всеодно там окрім як щось тимчасово покласти місце не практичне. Від ніші до мийки відстань +/- як глибина ніші.
Ответ дляКачка в тапцях
Ось таке приблизно намалювала. Як гадаєте?
Ну і зробити стільницю до шафи, в ніші щось поставити
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Отут тільки стілець буде заважати лазити до холодильника. А у нього постійно заглядаєш, хоч не хоч. Просто це непомітно, поки нічого не заважає. Духовкою не рідше користуєтесь? А колонну при вході, а стіл ближче до балкону не пробували розмістити, не влазе?
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Щось таке
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Автор, у вас шикарне планування кухні! Там як хочеш можна поставити! Вам треба звернутися до майстрів, вони вам порадять як краще. Я намалювала від руки, не так красиво як у вас, так як я б собі робила. Духовку розмістити під варочну панель.
Ответ дляКачка в тапцях
Щось таке
Там не вистачає глибини для колони, хіба що випиратиме. Я взагалі двері хочу прибрати і той простінок за ними.
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дивлюся ваші варіанти, думаю

Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мені було б не зручно сидіти на вході в кухню. Той куток, де колони, підходить під стіл. Якщо ви зробите колони, вони зменьшать простір кухні і будуть давити. Подивіться ще планування в интернеті, або кращий варіант все ж такі з спеціалістами порадитися
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так, я теж на проході не хочу сидіти. Подумаю ще
Все до блиску• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Робила б глибшу за 60см столешню - в розмір ніші. Тоді нижні шафки будуть глибші і це більше місць для зберігання, не крадучи при цьому місце й на так невеликій кухні. Й на усю нішу тоді типу шафа-пенал. Над столещнею підйомна дверця-шторка - там побутова дрібна техніка.
Дуже розумна порада.
Все до блиску• 13 сентября 2024
Покажу свою вентиляційну шахту з фальшпанеллю. На неї причепили телевізор. Під нею вузенька шафа, але вона теж функціональна, там запаси. На фото по одній поличці, але ще по одній додамо. Холодильник поставили якраз при вході. І поряд столик з мікрою і духовкою. Ще не закінчили, тому вибачайте, немає цільної картинки. Духовка і верхня шафа будуть закриті фасадом.
Все до блиску• 13 сентября 2024
До речі, стільницю я робила збільшеної глибини, 68 см. У вас такий розмір ніші, що таке рішення теж напрашується
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Автор, прийшла ще одна ідея! Посуньте вправо прохід і тоді там стане холодильник. Я теж планую кухню і вже переробила вихід на балкон, одразу все стало вставати як треба. Це не важко. Зрізати з однієї сторони і додати з іншої.
Все до блиску• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
При такой глубине столешницы возле шахты угол получается абсолютно ’выпадающий из жизни’. Там или неглубокую ставить, а со стороны входа развернутый шкаф-витрину, либо можно попытаться разместить варочную поверхность, но с конфорками в одну линию. Их не так легко найти, но можно. Раньше Гефест были очень демократичные по цене, но производитель беларусь, и они у нас исчезли из магазинов. Глубина таких варочных 35-40см, стандартную поверхность я бы туда не планировала. И витрина, развернутая к входу, очень часто вижу в проектах, я так понимаю что возле входа место примерно 20-25см, как раз для неё.а если низ делать не из стекла, а закрыть глухим фасадом, то получится место для хранения запасов.
Ответ дляГоспожа Белладонна
Там несучі стіни. Я б хотіла все переробити. Тому що, площа кухні не мала наче, але шахта, балкон не дають розгулятися. Але, може точно псіхонути та здвинути дверний проміжок максимально в сторону, якщо зняти лиштву, то біля шахти всунеться холодильник. Варіант, дякую
Ответ дляВсе до блиску
Маєте на увазі тут поставити холодильник з мікрою? Буде виступати, там за дверима менше 50см
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ще й вхід на кухню прямо напроти входу в туалет. Як це мене дратує

Все до блиску• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А якщо холодильник в куті біля вікна? Або ж як писали вище, здвинути двері і біля шахти стане холодильник, поряд вузьку стільницю в один рівень з холодильником, це буде зручно, щось дістати з холодильника і поставити на стільницю. А під нею вузька шафа для запасів або техніки. Таким чином у вас і шахта обіграється.
Все до блиску• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не гнівіть Бога, у Вас гарна квартира. Просто трішки треба подумати і спланувати.
Ответ дляВсе до блиску
Так, ви знаєте, це сама гарна ідея. І духовку під варочною, без колони для неї. Тоді стільниця буде хоч трохи більше та не захаращена. А може й колону треба під вікном для вбудованої духовки та мікри.
Ответ дляГоспожа Белладонна
Мені подобається, дуже.
Буду готувати чоловіка, бо і слухати не хоче про переніс дверей. Я взагалі їх хотіла б прибрати. Але так сидиш за столом ,а хтось з туалету виходить під звук змиваючого унітазу.
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мені подобається, дуже.
Мій теж спочатку не хотів слухати, але вода камінь точить😉. Мені треба було ще перезамовляти склопакет. Але зараз все встає так як треба. Це ж на роки робиться, повинно бути зручно і має подобатися.
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так, дякую. Навіть в цю сторону і не думала. А тепер все стало на свої місця, все поміщається. Ще подумаю з приводу колони, робити чи ні. Дякую ще раз
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В іншому кутку можна, але вона з´їсть робочу поверхню стільниці, а у вас її не так багато. Нема за що. Хай все получится!
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так ,але якщо мікру поставити на стільницю, теж зїдається місце під нею. Пограюся малюнками
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я б мікро ставила в той закуток. Як у вас було на фото. Але щоб вона відкривалася вниз. Тому що той кут все одно буде пропадати і туди треба щось поставити таке, щоб зручно було дотягуватися.
delphoto
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Буду планувати, це вже дріб´язок в порівнянні з холодильником