Наполеон Бонапарт• 13 сентября 2024
Планування кухні, є питання
Дівчата, маю таке саме планування як на фото. Кухня наче не мала, але двері на балкон, вентшахта заважають розставити все практично. В Пінтересті знайшла схоже, але там так накручено , що аж страшно. Але, по суті , вибір розстановки техніки невеликий взагалі.
І ще, порадьте програму, в якій можна погратися плануванням.
Останнє фото з Пінтерест. Авжеж, стиль буде не такий
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А, ви тільки про ту нішу? Мене більше цікавить куди холодильник всунути . Бо, якщо все по прямій ставити, то мийку максимально треба здвигати до тієї ніші, бо стільниці мало залишається. І тоді, кран мийки буде заважати зтою технікою працювати
Як варіант, там щось зберігати та витягати щоразу для користування
Вам потрібен нормальний план. Зробіть самі заміри, тоді легше буди ’розставляти’. Той, що у вас, то від забудовника мабуть, він на ’від*бись’ зроблений. Масштаб меблів не витримано. Варочна поверхня зазвичай 60 см, тут вона на вигляд менше чверті довжини стіни, тобто см 85-90, мийку теж можна ж без ’крила’ см 50 узяти. Судячи з плану навіть стандартна столешня на вікно вилазить? Тоді холодильник тим-паче там не стане в ряд, ззаду нього ж потрібно трішки місця залишати й він вам частину вікна наглухо загородить...коротше, вам потрібен план чіткіший, з замірами. На цьому плані холодильник лише на протилежній стіні входить. Хоча кухня не така й маленька у вас, усе можна гарно розмістити
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
На фото видно, що на вікно не вилазить. Але, як правильно все розмістити
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ваша, гадала то теж для прикладу фото. Між холодильником та варильнею можна залишити см 20-30 лише, всеодно там окрім як щось тимчасово покласти місце не практичне. Від ніші до мийки відстань +/- як глибина ніші.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ось таке приблизно намалювала. Як гадаєте?
Ну і зробити стільницю до шафи, в ніші щось поставити
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Отут тільки стілець буде заважати лазити до холодильника. А у нього постійно заглядаєш, хоч не хоч. Просто це непомітно, поки нічого не заважає. Духовкою не рідше користуєтесь? А колонну при вході, а стіл ближче до балкону не пробували розмістити, не влазе?
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Автор, у вас шикарне планування кухні! Там як хочеш можна поставити! Вам треба звернутися до майстрів, вони вам порадять як краще. Я намалювала від руки, не так красиво як у вас, так як я б собі робила. Духовку розмістити під варочну панель.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Щось таке
Там не вистачає глибини для колони, хіба що випиратиме. Я взагалі двері хочу прибрати і той простінок за ними.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дивлюся ваші варіанти, думаю
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мені було б не зручно сидіти на вході в кухню. Той куток, де колони, підходить під стіл. Якщо ви зробите колони, вони зменьшать простір кухні і будуть давити. Подивіться ще планування в интернеті, або кращий варіант все ж такі з спеціалістами порадитися
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так, я теж на проході не хочу сидіти. Подумаю ще
Все до блиску• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Робила б глибшу за 60см столешню - в розмір ніші. Тоді нижні шафки будуть глибші і це більше місць для зберігання, не крадучи при цьому місце й на так невеликій кухні. Й на усю нішу тоді типу шафа-пенал. Над столещнею підйомна дверця-шторка - там побутова дрібна техніка.
Дуже розумна порада.
Все до блиску• 13 сентября 2024
Покажу свою вентиляційну шахту з фальшпанеллю. На неї причепили телевізор. Під нею вузенька шафа, але вона теж функціональна, там запаси. На фото по одній поличці, але ще по одній додамо. Холодильник поставили якраз при вході. І поряд столик з мікрою і духовкою. Ще не закінчили, тому вибачайте, немає цільної картинки. Духовка і верхня шафа будуть закриті фасадом.
Все до блиску• 13 сентября 2024
До речі, стільницю я робила збільшеної глибини, 68 см. У вас такий розмір ніші, що таке рішення теж напрашується
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Автор, прийшла ще одна ідея! Посуньте вправо прохід і тоді там стане холодильник. Я теж планую кухню і вже переробила вихід на балкон, одразу все стало вставати як треба. Це не важко. Зрізати з однієї сторони і додати з іншої.
Все до блиску• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
При такой глубине столешницы возле шахты угол получается абсолютно ’выпадающий из жизни’. Там или неглубокую ставить, а со стороны входа развернутый шкаф-витрину, либо можно попытаться разместить варочную поверхность, но с конфорками в одну линию. Их не так легко найти, но можно. Раньше Гефест были очень демократичные по цене, но производитель беларусь, и они у нас исчезли из магазинов. Глубина таких варочных 35-40см, стандартную поверхность я бы туда не планировала. И витрина, развернутая к входу, очень часто вижу в проектах, я так понимаю что возле входа место примерно 20-25см, как раз для неё.а если низ делать не из стекла, а закрыть глухим фасадом, то получится место для хранения запасов.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Там несучі стіни. Я б хотіла все переробити. Тому що, площа кухні не мала наче, але шахта, балкон не дають розгулятися. Але, може точно псіхонути та здвинути дверний проміжок максимально в сторону, якщо зняти лиштву, то біля шахти всунеться холодильник. Варіант, дякую
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Маєте на увазі тут поставити холодильник з мікрою? Буде виступати, там за дверима менше 50см
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ще й вхід на кухню прямо напроти входу в туалет. Як це мене дратує
Все до блиску• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А якщо холодильник в куті біля вікна? Або ж як писали вище, здвинути двері і біля шахти стане холодильник, поряд вузьку стільницю в один рівень з холодильником, це буде зручно, щось дістати з холодильника і поставити на стільницю. А під нею вузька шафа для запасів або техніки. Таким чином у вас і шахта обіграється.
Все до блиску• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не гнівіть Бога, у Вас гарна квартира. Просто трішки треба подумати і спланувати.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляВсе до блиску
Так, ви знаєте, це сама гарна ідея. І духовку під варочною, без колони для неї. Тоді стільниця буде хоч трохи більше та не захаращена. А може й колону треба під вікном для вбудованої духовки та мікри.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Мені подобається, дуже.
Буду готувати чоловіка, бо і слухати не хоче про переніс дверей. Я взагалі їх хотіла б прибрати. Але так сидиш за столом ,а хтось з туалету виходить під звук змиваючого унітазу.
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мені подобається, дуже.
Мій теж спочатку не хотів слухати, але вода камінь точить😉. Мені треба було ще перезамовляти склопакет. Але зараз все встає так як треба. Це ж на роки робиться, повинно бути зручно і має подобатися.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так, дякую. Навіть в цю сторону і не думала. А тепер все стало на свої місця, все поміщається. Ще подумаю з приводу колони, робити чи ні. Дякую ще раз
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В іншому кутку можна, але вона з´їсть робочу поверхню стільниці, а у вас її не так багато. Нема за що. Хай все получится!
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так ,але якщо мікру поставити на стільницю, теж зїдається місце під нею. Пограюся малюнками
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я б мікро ставила в той закуток. Як у вас було на фото. Але щоб вона відкривалася вниз. Тому що той кут все одно буде пропадати і туди треба щось поставити таке, щоб зручно було дотягуватися.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Буду планувати, це вже дріб´язок в порівнянні з холодильником