Наполеон Бонапарт• 13 сентября 2024
Планування кухні, є питання
Дівчата, маю таке саме планування як на фото. Кухня наче не мала, але двері на балкон, вентшахта заважають розставити все практично. В Пінтересті знайшла схоже, але там так накручено , що аж страшно. Але, по суті , вибір розстановки техніки невеликий взагалі.
І ще, порадьте програму, в якій можна погратися плануванням.
Останнє фото з Пінтерест. Авжеж, стиль буде не такий
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляparele
Вентшахту эту можно гипсом до двери зашить? И сделать угловую кухню?
Тоді довжина кухні зовсім зменшиться , якщо меблі там поставити. Там 3140 мінус 30 с шахта, мінус 60 меблі(стільниця). Залишиться 2,5 метри всього, і куди вліпити мийку, плиту та холодильник? Зовсім не виходить в мене розрахунок
Проня_Прокоповна• 13 сентября 2024
В пінтерест ви знайшли в принципі не поганий варіант для вас. В мене теж вентшахта і балкон, але відстань більше. Холодильник в мене стоїть в кутку біля дверей, а стіл під вікном
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Зато добавится ещё метра полтора (или сколько там?) столешницы, куда как раз можно поставить мойку, потом рабочая поверхность, плита и холодильник, нет?
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Біля дверей не поміститься холодильник
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляparele
Ні, там додасться десь 1-1,10м, це якщо перенести вимикач та зашити шахту до дверей
Не прохожу мимо• 13 сентября 2024
можна кутову кухню, обійти столєшкою ту шахту, там буде глибина ящика 30м. І буде ломана лінія - мало що кутова кухня, ще у це. Більше подобається варіант зашити вент канал.
Але вирішувати вам.
У вас фото не зовсім однакові. У вас глибина вентканала 30 см, а на одному з фото мабуть 60, що духовка помістилася. Як і різна відстань між вентшахтою на краєм кухні. Тому тут важко щось ражити, давйте хоча б фото з вашим планом та замірами
Але вирішувати вам.
Не прохожу мимо• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
то зашийте вент канал і робіть пряму кухню.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
А якщо на цю стіну щось поставити? Біля виходу на балкон, колону з духовкою та холодильником ? Чи буде чорті що?
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Але вирішувати вам.
Точно, духовка не влізе по глубині, недодивилася
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
А готувати де? Стільниця дуже маленька, ще й якийсь кавоварку, мікру поставити
Не прохожу мимо• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
так у вас 3.100 - 0.30 = 2.9м -0.6 плита-0.4 мийка залишається 1.8м . Холодильник 60см. тоді вільного 1.2 м. не так мало.
Або переносити колонну холодильник пенал з мікрою на іншу стіну.
Подивіться планування маленьких кухонь на пінтересті.
Пилосмок працює• 13 сентября 2024
Беріть міліметровий папір і малюйте. Так буде найбільш наглядно
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Робила б глибшу за 60см столешню - в розмір ніші. Тоді нижні шафки будуть глибші і це більше місць для зберігання, не крадучи при цьому місце й на так невеликій кухні. Й на усю нішу тоді типу шафа-пенал. Над столещнею підйомна дверця-шторка - там побутова дрібна техніка.
Пилосмок працює• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Найкраща порада
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Такого плану, тільки де колонна з духовкою у вас стіна. Її доречі можна зашити фальшпанеллю, а якщо у кутку біля дверей ще не пришпандьопили вимикач, то там у колір панелі й у рівень з нею ще вузеньку шафку.
Помеха справа• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Там от балконной двери на разворот просится мягкий уголок кухонный и можно круглый/овальный раскладной стол поставить.
В тот зазор от вент шахты - угловой шкаф кухонный, и дальше погнали по прямой столешницу с мойкой, варочной поверхностью и пр.
Холодильник тогда можно даже двойной, напротив мойки поставить у стены напротив, на входе в кухню.
Но я в стилях не шарю, и вкус у меня колхозный )))
Помеха справа• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Стоять возле мойки, при этом боком и задницей к горячей духовке - то еще удовольствие
А в остальном идея выдвижных шкафчиков - просто супер!
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Не зрозуміла де шафа-пенал. В якій ніші? Так як у вас на фото? На вентшахті? І там холодильник та духовку?
Над столешньою дверця-шторка, це що? Щось не можу зрозуміти.
Глибше столешню варіант, дякую
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Між всіма цими предметами повинен бути проміжок, тобто ,столешня 1,2м розіб´ється на декілька маленьких
На моєму другому фото так і є
Не прохожу мимо• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ще ж і посудомийку треба вліпити знизу десь.
дивіться в пінтерест дизайни маленьких кухонь, може щось вас надихне
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Та дивлюся, але ,частіше за все, там розкидано по стінам. Холодильник завжди стирчить чи в коридорі, чи за дверима. Буду, авжеж, ще шукати варіанти
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
Ну яка духовка? У автора там випираюча стіна, там фальшпанель запропонувала. Картинки для зразку, як нішу оформити, за умови, якщо стільницю зробити по ширині тієї ніші. Здається я це написала зрозуміло, наскільки змогла 😄
Помеха справа• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Вибачте, не зрозуміла ))) за ідею з поличками Вам респект!
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024
Треба бачити план кухні, бо так важко вам щось підказати. Наприклад можливе п-планування, а холодильник на протилежній стороні кухні в кутку. Але не зрозуміло чи вміститься це у вас.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
План
Качка в тапцях• 13 сентября 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Глибше столешню варіант, дякую
Отак мала на увазі, куди холодильник, то вже по плану треба глянути.
Наполеон Бонапарт
• 13 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
А, ви тільки про ту нішу? Мене більше цікавить куди холодильник всунути . Бо, якщо все по прямій ставити, то мийку максимально треба здвигати до тієї ніші, бо стільниці мало залишається. І тоді, кран мийки буде заважати зтою технікою працювати
Як варіант, там щось зберігати та витягати щоразу для користування
Госпожа Белладонна• 13 сентября 2024